Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

kurtis delbar - senior lead officer


Rekomendowane odpowiedzi

1.png.2a43eb6609994c643266646b19fe6bec.png

 

                                  portret2.thumb.png.d16e07724c9da2659ab14cf3aa44731e.pngKurtis Delbar (ur. 15 NOV 1989, 33 lata)

                                                                           (streetboss)

 

Kurtis Delbar - urodzony późnej pory, roku tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego dziewiątego w lokalnym szpitalu znajdującym się przy mieście w stanie Nevada, Stany Zjednoczone. Na przełomie wieku pięciu, sześciu lat przeprowadził się wraz z z swoim ojcem i matką do Los Santos. To właśnie w tym mieście rozpoczął swoją naukę. W wieku szkolnym właśnie został wchłonięty do gry w kosza oraz siatkówki - grał w szkolnej drużynie, będąc jednym z najlepszych. Prócz tego towarzyszył mu jego młodszy brat - Kandle. Kurtis z uwagi bycia starszym wykonywał całą robotę w domu, wliczając w to jego dziennie obowiązki. To właśnie dzięki ciężkiej pracy w domu nauczył się utworzył mu się nawyk trzymania dyscypliny, umiejętność okazywania uczuć innym, czy też wysokiej potrzeby posiadania porządku. Po długich latach nauki, zakończył finalnie swoją przygodę ze szkołą, kończąc kierunek Criminal Law w lokalnym uniwersytecie. Przez cały okres nauki Kurtis poznał swoją miłość z którą to w późniejszej fazie życia wziął ślub. Z biegiem lat, jego wybranka popadła w wielkie problemy psychiczne co zapoczątkowało niezbyt ciekawy w jego życiu moment który odbił się na jego psychice. Wiele nieprzespanych nocy, kłótni które były spowodowane atakami paniki z strony jego wybranki , czy finalnie problemy finansowe, były u niego codziennością. Po tym okresie, gdy wszystko się skończyło w tragiczny sposób - gdzie Abigail Dellbar na skutek problemów psychicznych z którymi nie wytrzymała przez co popełniła samobójstwo Kurtis przeprowadził się jak najdalej Vinewood, miejsca gdzie mieszkał w Santos do Vespucci. Tam zaczął "ponownie żyć", w wieku dwudziestu dwóch lat złożył papiery o dołączenie do Los Santos Police Department, gdzie ku jego zdziwieniu się dostał. Przeszedł akademię, oraz zaczął swoją karierę gliniarza. Przez dziesięć lat wspinał się do góry, aż został Senior Lead Officerem na całym terenie Vespucci. Aktualnie prowadzi swoje życie dość spokojnie, mimo jego ciągłych zmian w życiu prywatnym Kurtis daje sobie radę, zachęcając każdego wokół do działania.

 

portner3.thumb.png.53cfd933201eadcf41e4d211dfea2b97.png   Kurtis Delbar (senior lead-officer)
   [ 603-659 ] (numer kontaktowy)


              Masz jakiś problem na terenie Vespucci? Nie bój się zadzwonić, lub napisać. Jeśli nie będę dostępny, to zostaw wiadomość po sygnale a na pewno odezwę się jak najszybciej i pomogę jak mogę.

 

 

 

 

2.png.5e8f461403666f95fc96b49ea3c2d42a.png

 

OOC

W przeciwieństwie do innych projektów, nie zakładałem tematu ODRAZU gdy zrobiłem postać by uniknąć jak w poprzednich tematach /wypalenia/ po założeniu go, lub brak chęci z wrzucania screenów z gierki czy pokazywania co aktualnie gram. Tutaj poświęciłem całe 150 godzin na sprawdzenie czy ta postać mi się znudzi, czy będzie mi się chciało wrzucać screenki i pokazywać moją grę. iii, tak - chce. Chcę rozwijać swoją gierkę, swoją postać poprzez udostępnianie różnego kontentu z mojej aktualnej rozgrywki którą prowadzę na postaci "Kurtis Delbar". W tym temacie będą pojawiać się screeny z gry on-duty jako slo, a także offduty aby pokazać wam jak Kurtis żyje prywatnie, bez munduru nałożonego na sobie 😜

Edytowane przez kajteek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin