Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houston] wiechu


187wiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1296-wiechu/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Vitaliy Yermanov
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada.
Powód nałożenia kary: Przyjęcie majątku od gracza przed CK. Zapraszam do wyjaśnienia w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: houstonfornication
 

Wyjaśnienie sytuacji: Witajcie, postać prowadzę już od kwietnia 2021 roku, gdzie na serwisie stworzyłem organizację o nazwie yermanov opg. Od tamtego czasu oprócz złapanych poszczególnych logów, które albo zostały wyjaśnione albo to kicki z głupimi powodami to nie złamałem ani razu regulaminu. Od tamtego czasu prowadzę w swoim odczuciu rozgrywkę na wysokim poziomie oraz dzielę się nią z innymi. Kara została mi nadana kiedy zostałem poproszony przez mojego przyjaciela @Kiing Messo przechowanie majątku na czas jego nieobecności. Do majątku zaliczała się willa w vinewood która systemowo oscylowała w kwocie około jednego miliona a aktualnie posiada go mój kolejny ziom @mikusss który odgrywa przyjaciela mojej postaci oraz współpracujemy razem w projekcie Yermanov Estates. Oprócz tego do majątku wlicza się samochód Alamo XS2600 oraz Buffalo STO, nie pamiętam dokładnych nazw ale to teraz nie istotne. W każdym bądź razie wartość /otrzymanych/ od niego rzeczy jest nikła w porównaniu do tego co mam, gdzie dążyłem do tego od ponad półtora roku. Kiedy otrzymałem blokadę zauważyłem również, że Barru wbił FCK dla każdej swojej postaci i mnie o tym niestety nie poinformował, nie pomyślałbym, że może coś takiego zrobić gdyż już raz przetrzymywałem mu dom i po tygodniu zwróciłem, z takim samym nastawieniem postanowiłem pomóc mu drugi raz. Jego rzeczy są cały czas w zasięgu mojej ręki, samochodów nie używam ((mają bez przerwy vpark pod domem)) a tym bardziej nie zamierzałem ich spieniężyć, dom jest w posiadaniu mojego wspólnika IC który sobie z niego korzysta gdyż taką zgodę od Barru otrzymałem. Moja postać po takim czasie jest całkiem rozpoznawalna, obraca się w różnych kręgach i jest obecna na wielu eventach organizowanych przez serwis. Mam zaczęte mnóstwo wątków oraz jest masa graczy z którymi aktualnie toczę rozgrywkę i nie chciałbym aby została mi ona zabrana przez głupią rzecz która tak naprawdę nie zaszkodziła totalnie nikomu, Ci co mnie znają wiedzą jak gram. Prowadzę aktualnie kilka projektów i pomagam przy działalnościach swoich przyjaciół tworząc kolejne interakcję pomiędzy graczami. Posiadam na postaci taki majątek, że nie potrzebowałem takiej willi czy tych pojazdów z racji posiadania lepszych rzeczy. Chciałem pomóc kumplowi z którym znam się długi czas, nie miałem pojęcia, że ten poblokował postacie. Wybaczcie za mój ruch, nie miałem niczego złego na celu. Liczę na danie mi szansy i szybki powrót do znajomych,  jestem gotów współpracować, zwrócę wszystko to co otrzymałem, pozdrawiam. 
 

Ewentualne screeny/świadkowie: https://imgur.com/a/LpwjQFS @Kiing Mess

Edytowane przez wiechu
Barru i vampire lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

unknown.png

Nie ma czegoś takiego jak przechowywanie majątku tak jak tłumaczyłem ci na PW. To jest twoja druga za ten typ występku, więc proponuje czystkę tego co dostałeś od gracza. Willa + samochody po prostu pójdą do utylizacji, a przy następnej takiej sytuacji twój majątek będzie wyczyszczony do zera. 

187wiechu lubi to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji podania przez @wiechuwszystkich niezbędnych informacji zdobyty majątek został usunięty. @Spectre można wrzucić do zaakceptowanych i odblokować postać. Pamiętaj następnym razem, aby nie robić tego samego bo konsekwencje już będą poważniejsze.

187wiechu lubi to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin