Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/SYSTEM] Jokaz


Jokaz

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/13381-jokaz/
Nazwa postaci na którą nałożono karę:
 Saeki Nakamura
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Używanie wspomagaczy
Członek ekipy nakładający karę: SYSTEM
Wyjaśnienie sytuacji: Zacznijmy od tego, że nigdy nie byłem karanym graczem na tym serwerze, nikt z frakcji, dosłownie nikt nie przypuszczałby, że kiedykolwiek mógłbym okazać się oszustem, który chciałby wykorzystać zewnętrzne modyfikacje dla własnych korzyści, działając w ukryciu, a co dopiero dostać kilkuletnią banicję - szczerze, nigdy nie zależało mi na utrudnianiu pracy administracji, o czym świadczy nawet moja niekaralność i dobry kontakt z większością członków ekipy serwera, którzy w jakikolwiek sposób mnie kojarzą z mojej gry czy samego mojego podejścia, jako osoba spoza gry. Modyfikację z shaderami zainstalowałem pierwszego listopada, przez ten czas grałem sporadycznie na serwerze, możecie zobaczyć to w logach z logowania - zadowolony z efektów moda graficznego, postanowiłem trzymać go nadal w lokalizacji klienta, nie grałem za specjalnie aktywnie, moja aktywność dopiero nasiliła się jakieś trzy, cztery dni temu. Do pliku z klientem wrzuciłem paczkę shaderów, zaraz pokażę screenshot poniżej. Ponoć modyfikacja była uważana za bezpieczną, nie tworzącą ryzyka banicji. @Zugipodrzucił paczkę na frakcyjnym discord, kanał #modyfikacje, skorzystał on z poradnika Konusa z 2020 roku; 

Zastosowałem się do instrukcji zgodnie z tym, co było napisane.
Anty-cheat o godzinie 3:45, kilka sekund przed restartem "wychwycił" mnie na oszustwie w postaci włączonej termowizji przez kilkadziesiąt sekund, przez ten cały czas spędzałem wspólnie narracyjnie noc. Później, zgodnie z tym co napisałem wcześniej, serwer został zrestartowany, więc postanowiliśmy zakończyć rozgrywkę po długiej sesji off-duty, z tej godziny wrzucono log z rzekomym ss mojego ekranu, stawiającego mnie w roli sprawcy.

Rozumiem decyzje @v3rso, sam bym tak postąpił w roli administratora, ponieważ system podsunął mu bezpośrednio "dowód" - nie winię go za to, zrobił to, co do niego należało. Nie wpisuje go w roli administratora karającego lub administratora który popełnił jakąkolwiek złą decyzję, ponieważ uważam, że tutaj zawinił sam system, a nie członek ekipy.

Ewentualne screeny/świadkowie: 
 - zdjęcie mojego pliku "mods" wrzuconego do klienta Alt:V
image.png.86833a11a4266b8d7bcff72e4f0cd698.png
Ze świadków, w tym dniu ze mną cały czas był @JamaTo_, @Piklo, @damixxi, @SilveR - graliśmy w barze z chińskim żarciem na Vespucci, bawiliśmy się dobrze przy tym.

Edytowane przez Jokaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin