Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/doozan] AyGi


AyGi

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/18146-aygi/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Wizzini Lodrop
Rodzaj kary: Blokada
Powód nałożenia kary:  428145942_Zrzutekranu2022-11-17161105.png.e31de9800d387cb3dadb3f49c252f812.png
Członek ekipy nakładający karę: doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, już wyjaśniam sytuację jak to wszystko wyglądało. Wieczorem wpadłem na pomysł podjechania na corner. Chciałem trochę zarobić aż do momentu gdy podjechał Nieznajomy od tego zaczęła się cała akcja IC. Zaczęła się przyjemna interakcja, aż nagle wyrzuciło mi na ekran Time out byłem zdziwiony (wywaliło wtedy internet). Pierwsze co myślałem że to zwykły crash tak jak to bywa na co dzień, lecz okazało się że to poważniejsza sprawa straciłem na dłuższy czas internet. Niestety nie byłem w takim wypadku wstanie wrócić na serwer. To nie była pierwsza sytuacja na cornerze, kiedy chcieli mnie okraść zawsze ładnie odgrywałem IC (ktoś odgrywał na mnie rabunek). I nie miało by to sensu żebym opuścił specjalnie serwer, by uniknąć rabunku. Podkreślając że nie posiadam żadnych kar oraz 130+h na postaci, strasznie mi zależy na szybkim powrocie na serwer oraz liczę o zrozumienie i pozytywne rozpatrzenie sprawy.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez AyGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin