Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] Black Family || Mission Row


BaamBaam

Rekomendowane odpowiedzi

 

image_5.png
  • 28.11.2022 New Group, changes - Black Family Mission Row.
     

Wszystko rozwija się idealnie, maszyna się kręci, forsa zarabia się sama, nigdy tak dobrze nie było. Z pierdolonego pudła wyszedł Samuel Barks, mój dobry człowiek i pierdolony mentor, przesiedział 12 lat za morderstwo, eh. Ściągnął ze sobą kilku dzieciaków, wydają się OK, facet wie jak zarabiać forsę, ufam mu - wiem, że nie odpierdoli żadnego syfu. Facet ma ogromne ambicje, nasza grupa pójdzie z nim w górę. Barks działa na własną rękę, pod naszym patronatem. Ma pierdoloną szajkę czarnuchów którzy zgarną za niego ołów - od zawsze marzyłem o takim towarzystwie. Facet ma kontakty, wie co gdzie i jak zrobić. Zostaliśmy grupą czarnuchów z dużymi wpływami którzy zrobią wszystko, żeby zgarnąć kupę forsy. Nie przeszkadza mi to - jedyne co dla mnie się liczy to pieniądze, rozwijamy się, powiększamy wpływy, Mission Row jest nasze. Night Bastards MC płynie w naszej krwi i zawsze będzie płynąć. Poznałem jednego z członków rodziny przestępczej, mamy jego protekcję na Mission Row, dawno mi się tak dobrze nie pracowało. Wszystko zmieniło się po wyjściu Barks'a Easton zobaczył większy potencjał we własnej grupie właśnie wtedy doszło do decyzji całkowitego zamknięcia powiązań z Night Bastards MC. Black Family...od teraz czarnuchy z ciemnego zaułka stały się cieniem pieprzonego miasta właśnie tak. Każdy wiedział dokładnie że w zaułku na Mission Row dostanie wszystko od dragów po strappy różnego rodzaju. A więc działamy wewnątrz miasta i na ulicy, dwie grupy które wymieniają się informacjami jesteśmy nie do złapania. Młodszy Spears uderza w kluby i imprezową część miasta nie wpierdalamy się w to działa na własną rękę wykorzystując naszych czarnuchów. Jestem pewny że niczego im nie zabraknie mamy forse, mamy speed który zapewni dobrą zabawę jego gościom. Tak na prawdę na szczyt ciągnie Eastona kobieta powiązana z West Vinewood, właśnie ona zapoczątkowała w głowie Trixa nowy pogląd na świat oraz nowe myślenie. Połączyła ich miłość oraz biznes, zobaczymy jak daleko to wszystko zajdzie.

 

Liderem projektu jest @arasakia jego pomocnikami od strony zarządu są @Makleroraz @I3uLwers

Projekty powiązane w organizacją:

MTAE

Night Rider Tattoo

Jackson Workshop

 

 

 

Co gramy? Czego oczekujemy?

Gramy formujący i budujący swoją pozycje mob dla którego przykrywką jest klub motocyklowy. Chcemy wspólnie budować fajną stronę fabularną projektu i z głową rozwijać swoje postacie zdobywając szczebelek po szczebelku półświatek współpracując z wybranymi grupami przestępczymi. Grając przy nas chcemy abyś całkowicie zachował klimat afroamerykańskiego mieszkańca dzielnicy Mission Row. Możesz być zwykłym czarnuchem który ma wiele problemów a gotówka jest dla ciebie ratunkiem nasza grupa ci z nimi pomoże. Chcemy aby każda osoba która ma chęć zagrać przy naszym projekcie przemyślała całkowicie swoją kreacje postaci. Nie poszukuje ludzi którym cały czas trzeba napędzać rozgrywkę lub ludzi których ciągle trzeba ze wszystkim prowadzić za rękę. Jeśli chodzi o wszystkie assety potrzebne do rozpoczęcia gry nie będzie tu z nimi problemów są wybrane odpowiednie osoby które zajmują się wprowadzaniem nowych w pierwszej kolejności do legalnego klubu a dalej do interesów które prowadzimy poza. Przenieśliśmy się ostatnio na Mission Row korzystając z zaproszenia innego lidera organizacji, chcemy zbudować tam fajne community i pomóc w centralizacji rozgrywki właśnie w tym miejscu. Uważam że świetnie będzie się grało mieszając w tej dzielnicy kilka grup etnicznych.

  • Możesz zagrać u nas postać męską lub damską, odchodzimy całkowicie od zasad 'kobieta nie może jezdzić dla klubu' u nas może owszem, może przy nas jeździć nawet zwykły cywil bo klub działa w pełni legalnie. Generalnie chce abyście też wyparli z głowy ciągłe noszenie kamizelek i 100% odgrywanie ciężkiego życia bikera bo tak naprawdę członkostwo w takim klubie to jakieś 10% a reszta to po prostu życie od zarobku do zarobku.
  • Nie potrzebujemy w ekipie osób które chcą nam zaszkodzić z góry uprzedzam że mamy w organizacji osoby z ekipy które pokierowane są karać za niepoprawną grę, nie pozwolimy sobie u nas na coś takiego jak odwalanie czy też żarty podczas gry.
  • Dajemy ci możliwość unikalnego wykreowania postaci w kierunku który sobie tylko wymyślisz. Mamy w organizacji postacie które zajmują się elektroniką, dilerką, kradzieżami, napadami itd....
  • Jeśli zdecydujesz się u nas zagrać dostaniesz odpowiednie materiały oraz przydzielimy ci osobę która w poprawny sposób wprowadzi cię do organizacji.
  • Dostosowanie kupowanych przez ciebie assetów do klimatu rozgrywki, kontroluje dokładnie jakimi pojazdami się poruszacie i co kupujecie. Postać powinna rozwijać się powoli i powoli dorabiać nowych rzeczy.
  • Nie szukamy też ludzi którzy wpadają do organizacji tylko po to aby sobie postrzelać lub wywołać wojnę między organizacjami. Najważniejsze są interesy a w konflikty personalne jako cała grupa nie będziemy wkraczać.

 

Otwieramy HP ponieważ poszukujemy kilku nowych graczy, za sprawdzanie tego tematu odpowiedzialni są @Makleroraz @I3uLwers.

Spoiler

Wzór:

Nick postaci:

Wiek postaci:

Discord:

Krótki opis (2/3 zdania co chcesz zagrać):

Zgoda na FCK/FCJ:

 

Edytowane przez arasaki

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin