Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Ritelka] wawel


wawel

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/372-wawel/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mervin_Cornett, Allen_Nevels
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Przelewanie majątku. Wyjaśnij to w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: Ritelka
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć. Otrzymałem blokadę postaci za przelewanie majątku. Dwa dni temu przelałem pieniądze (90k, jeśli to ma znaczenie) ze swojej postaci na drugą postać, za pomocą aplikacji bankowej. Od tamtego momentu nie ruszałem tych pieniędzy, ale to raczej jest tutaj bez znaczenia, bo złamałem regulamin gry. Nigdy wcześniej nie przelewałem majątku, zrobiłem coś skrajnie głupiego i nieodpowiedzialnego. Mam tego świadomość. Powód dla którego przelałem ów gotówkę to chęć szybszego zgromadzenia majątku, po to aby kupić dom i móc w pełni kreować wątki prowadzone na postaci. Na serwisie łatwo jest zgromadzić gotówkę co udowadnia, że wykazałem się bezmyślnością i pochopnością. Wiem, że popełniłem duży błąd i wyrażam skruchę. Czuję, że zachowałem się dość nie w porządku wobec administracji serwisu i całej reszty graczy, którzy uczciwie gromadzą majątek. Chciałbym prosić o odblokowanie mojej postaci, co wiązałoby się z cofnięciem przelanych pieniędzy. Z mojej strony mogę zapewnić, że kolejna tego typu sytuacja nie będzie miała miejsca. Wróciłem na serwer dość niedawno i zależy mi na grze tutaj oraz na wątkach które prowadziłem na postaci Mervin_Cornett.
Ewentualne screeny/świadkowie: N/A

Edytowane przez wawel
christine dior lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin