Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

068. CEO spółki OH ME w kierunku Dyrektor Self-Radio: " [..] Ukradłaś firmę rozkładając przed nim nogi!" [ZDJĘCIA]


MarceI

Rekomendowane odpowiedzi

7azmME1.png

 


Sophie Lettiere-Scott (założycielka spółki OH ME) atakuje publicznie aktualną Chief Executive Officer SELF-RADIO na LIFEINVADER - żenada!


cxeLO6C.pngKolejne plotki ze świata show-biznesu, a tym razem wszelkie granice przekroczyła aktualna założycielka spółki OH ME która słynie z nietuzinkowych, wyszukanych zapachów oraz zawieszeniu działalności na nieokreślony okres czasu. Wróciła z przytupem wywołując wiele kontrowersji.. Czy rzeczywiście trafionej? Lettiere-Scott zainwestowała pieniądze w nowe nazwiska, które dopiero raczkują w kuluarach śmietanki towarzyskiej.

Sytuacja z dnia dzisiejszego (23/11/2022) sprawiła, że założycielka OH ME jest na językach WSZYSTKICH! O co chodzi w całej szopce, którą otworzyła NAJZWYKLEJSZA ankieta dotycząca kobiet na stanowiskach zarządzających?  Lettiere-Scott wyciągnęła ciężkie działo w kierunku aktualnej Chief Executive Officer of Self-Radio, Chloe Whitney. Według rozmów między kobietami, możemy wywnioskować zazdrość Lettiere-Scott o przejęcie wyższego stanowiska przez Whitney, a co gorętsze - zwolnienie ex-CEO Ethan Jason - czy w całej sprawie widzimy prywatę i dbanie o relacje między dziennikarzem a bizness-woman? Najprawdopodobniej tak!

Do całej HUCZNEJ akcji wkroczyła jedna z najbardziej rozchwytywanych manager gwiazd, Lexie Tavares (która swoją drogą ponownie kroczyła do biznesu, zagarniając pod swoje skrzydła artystów tj. RONNIE, ASAMI czy CARMELLA B). Według zamieszczonych komentarzy, business-woman jest zainteresowana rozwojem sytuacji i zamierza dołożyć do rozwoju sytuacji. Czy jesteśmy świadkami ogromnej DRAMY wśród topowych przedsiębiorstw i spółek z lokalnej mapy? Najprawdopodobniej tak!


https://i.imgur.com/2DtfuL1.png

Pozwoliliśmy sobie na znalezienie jednej z kobiet, która zainwestowała pieniądze w produkty spółki OHME.

Co ma do powiedzenia Jessica P?
- No w sumie to nie wiem.. Mascara przyszła do mnie w otworzonym opakowaniu, zastanawiam się kto z niej korzystał. Nałożyłam ją na oczy i czułam się jak drag queen - ich zapachy lubię, bardzo lubię ale bez szału. Jakbym umarła, to mogliby mnie psiknąć nimi do trumny. A co do reszty produktów.. Nie wiem, nie chcę oceniać, bo nie znam. - Komentuje Jessica

Skoro już nawiązujemy do biznesów, to warto sprawdzić odświeżoną stronę ohme.com/products i zablokowane recenzje wraz z wystawieniem gwiazdek - czy aktualna CEO boi się opinii publicznej? Podjęliśmy próbę zweryfikowania rzetelnym okiem i zastaliśmy.. No właściwie to nic. Wszystkie produkty mają pięć gwiazdek, a recenzję istnieją BEZ możliwości zweryfikowania.

https://i.imgur.com/mQaMgad.gif

A WY co o tym sądzicie? My czekamy na obiecanki Sophie Lettiere-Scott i wyciągnięcie ciężkiego działa - spill the tea, gurl!

Edytowane przez MarceI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**T. M myśli, że cała ta afera to tylko i wyłącznie działanie na rzecz tego, aby wrócić w łaski celebrytów i lokalnego języka ludu, aby większość sobie przypomniała o danej personie, która chce wrócić po "przerwie" do świata celebrytów i mediów. Jest zdruzgotana tym, jak świat celebrytów upadł nisko i jakie obecnie "gwiazdy są promowane"..**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Alice Moner śmieje się z Sophie. Przypomniała sobie Ethana który parę dni temu stał obok Chloe na spotkaniu w Self Radio. Uważa, że jest to nieodpowiednie zachowanie jak na taką osobę, a takie komentarze powinna zostawić dla siebie. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Lexie jest lekko zaskoczona, że tak poważne oskarżenia są wypluwane w komentarzach na LI. Zastanawia się czy to nie jakiś dziwny ruch PR ze strony CEO OH ME by zrobić szum wokół swojej osoby. Jednocześnie zastanawia się czy oskarżenia te mogą być prawdziwe. Postanawia śledzić temat by dowiedzieć się więcej.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Jacob z czystej ciekawości uruchomił panel administratora sklepu i przescrollował zamawiających w celu znalezienia wspomnianej w artykule `Jessici` by sprawdzić czy faktycznie ktoś taki złożył zamówienie, czy jest to jedynie medialna fikcja w celu zepsucia image'u spółki...**

spacer.png

**... i tak jak przypuszczał nie znajdując tam tytułowej osoby jedynie wybuchł śmiechem do ekranu laptopa zamykając go tym samym i kończąc przeglądanie medialnego cyrku i fake-news'ów.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin