Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Norman] Klasycznie_Beta


Klasycznie_Beta

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3503-klasycznie_beta/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: brak

Rodzaj kary: (BAN) 

Powód nałożenia kary: Korzystanie z niedozwolonych modyfikacji zwiększających obrażenia w broni.

Członek ekipy nakładający karę: Norman

Wyjaśnienie sytuacji: Witam, a więc dostałem Bana jakoś rok temu za korzystanie z niedozwolonej modyfikacji broni która pozwoliła zadać więcej obrażeń niż powinna, przyznaję się do mojego błędu - wiem że zniszczyłem w tamtej sytuacji rozgrywkę graczom z frakcji LSPD, żałuję że to zrobiłem wtedy, tak samo chciał bym przeprosić tych ludzi którym to zrobiłem, po całym zajściu odpuściłem sobie pisanie jakich kolwiek apelacji ponieważ wiedziałem że źle wyszło, dlatego próbuję po roku czasu wrócić do was na serwer, przemyślałem wszystko i jedyne co mogę obiecać to na pewno nie popełnię tego błędu już nigdy więcej, będę bardzo wdzięczny jeżeli administracja rozpatrzy to wszystko na spokojnie i da mi ostatnią szansę na grę.

Ewentualne screeny/świadkowie: (brak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin