Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/mecenas lea] Szczeciński


Szczeciński

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5826-szczeciński/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Christopher Rossetti 
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) 3 dni bana 
Powód nałożenia kary: brak umiejętności gry IC 
Członek ekipy nakładający karę:  mecenas lea 
Wyjaśnienie sytuacji: Zaczynając od początku, cała sytuacja rozpoczęła się w barze gdzie moja postać prowokując nieco Otar Aliev spowodował kłótnie w barze, następnie przyjechał człowiek od Otara Alieva oraz motocykliści klubu Angels po tym jak wykonałem telefon do ich prezydenta delikatnie sugerując im problem. Po przyjeździe na miejsce w łącznie 6 osób próbowaliśmy wynieść O.Aliev z lokalu. Ten odegrał na /do że podczas szarpaniny jego broń wystrzeliła i postrzeliła go w nogę. Oczywiście po 15 minutowej walce w końcu wynieśliśmy faceta i załadowaliśmy go do auta. W międzyczasie postanowił dać narracje pd i dać /911. Oczywiście nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie że zaraz po tym zaczął grać na czas a PD przyjechało po około minucie. Nie ukrywam, że cała sytuacja nam się mocno nie spodobała. Napisaliśmy co sądzimy o tym na /b dostając odpowiedź od kosmy, że mamy go nie wkurwiać i grać dalej IC. W trzy osoby + Otar Aliev rozpoczęła się ucieczka podczas której jeden z niebiorących udziału uczestników( @Kadet. ) w ucieczce napisał do Wrzasku związku z całą tą sytuacją. Po jakimś czasie dostałem od niego informację, że akcja jest odwołana co zakomunikowałem na /b. Chwilę później dostałem bana za nieumiejętność gry IC. Cała sytuacja moim zdaniem nie powinna wcale mieć miejsca, powinno zostać to rozwiązane przy mojej pierwszej prośbie o interwencję kogoś z ekipy, niekoniecznie biorącego udział w akcji po jednej ze strony. Cały czas nie do końca rozumiem powód bana i odbieram to bardziej jako danie się ponieść emocjom kosmy. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy może dać się ponieść, natomiast musimy nad tym panować bo to tylko gra, a ekipa nie może wykorzystywać swojej pozycji w ten sposób.  
Ewentualne screeny/świadkowie: Poniżej załączam screeny z perspektywy @Kadet. .z racji, że nie mogę wyciągnąć swoich mimo to zawsze ekipa ma do nich dostęp więc nie powinno to sprawić kłopotu 

https://imgur.com/a/Wx9gxkl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 godzin temu, Szczeciński napisał:

Napisaliśmy co sądzimy o tym na /b dostając odpowiedź od kosmy, że mamy go nie wkurwiać i grać dalej IC. W trzy osoby + Otar Aliev rozpoczęła się ucieczka podczas której jeden z niebiorących udziału uczestników( @Kadet. ) w ucieczce napisał do Wrzasku związku z całą tą sytuacją. Po jakimś czasie dostałem od niego informację, że akcja jest odwołana co zakomunikowałem na /b

Jedyne jak to moge skomentować to jedno wielkie XD

Napisałeś że akcja odwołana decyzją wrzaska MIMO że wcale jej nie odwołał.
image.png.5ae1fabf85bfa07eb6143b58fa3a179f.png
Wrzasku na ten temat powiedział że akcja RACZEJ będzie odwołana, najwidoczniej nie wiesz co to znaczy więc wrzucam Ci tutaj definicje w/w słowa.

image.png.6107968491cebfe9066a14781c927ea7.png

Wrzucam również klip gdzie wrzasku powiedział co Ci napisał tam, gdzie to było wyjaśniane. 

https://streamable.com/5nrfch

Postawiłeś na nogi 3 agencje gdzie łącznie zebrało się koło 30 os. Kara jest jak najbardziej słuszna, ale nie mi to oceniać. 

Edytowane przez waves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie np bardzo ciekawi w tamtym klipie jedna rzecz - skoro to otar został porwany to czemu wrzesku nalega by porwanemu lea wjebało bardzo poważną karę

Dr. Stanislav Semtex był mało znanymi zamkniętym w sobie fizykiem kwantowym, mieszkającym w Pradze, który posiadał błyskotliwy umysł i głęboką pasję do zrozumienia skrytych tajemnic wszechświata. Jego ciągła samotność, doprowadziła go do zbudowania własnego twierdzenia, że tylko on może zrozumieć tajemnice ludzkości, co powodowało, że stawał się on coraz bardziej sfrustrowany niezdolnością istot na ziemi do zrozumienia zawiłości mechaniki kwantowej. Jego starania wyjaśnienia światu potęgi kwantów, na nic się zdawały, ponieważ ówczesna burżuazja nie brała jego teorii na poważnie. Stanislav czuł, że nikt go nie słucha, ponieważ jego głos według niego, nie był wystarczająco słyszalny. Postanowił więc wziąć sprawy w swoje ręce i wybrał najbardziej radykalną drogę z możliwych, mianowicie, drogę socjalnego terroryzmu. Stanislav postanowił, że odbierając ludziom dostęp do pieniędzy, może wyrazić swoje zdanie na temat tego, jak traktuje go społeczeństwo i przy okazji udowodnić zainicjowanymi wybuchami, że zasługuje on na szacunek, jako fizyk kwantowy. Dr. Semtex zdecydował się paradoksalnie wysadzić wszystkie bankomaty w polskim Cieszynie, gdzie zamieszkał po porzuceniu pracy na Czeskim Uniwersytecie Narodowym. Fizyk spędził 24 dni, planując i przygotowując się do ataków, upewniając się, że ilość i jakość zastosowanych materiałów, da mu zakładany, spodziewany efekt.
Stanislav ostatecznie przeprowadził ataki terrorystyczne w całym Cieszynie, również tym czeskim, które finalnie spowodowały wiele zniszczeń i chaosu, jednak i tym razem nie udało mu się udowodnić ludziom swoich przekonań, ponieważ jego projekt okazał się mieć odwrotny efekt, gdyż ludzie, zamiast uciekać w strachu i popłochu, zaczęli pełni euforii, walczyć na ulicach o latające po mieście banknoty. Z tego powodu Stanislav postanowił nie ujawniać swojej twarzy, również specjalnie powołanej komisji krajowej w celu ustalenia sprawcy, nigdy nie udało się wpaść na jego trop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie napisałbym to, co napisali wszyscy chłopacy wyżej (mimo tego, że nie prosiłem dosłownie nikogo o wsparcie). Oszukałeś mnie, @Spectre, @WrZASKUUU, @Teddy. i @gbekarton jako członków ekipy w sposób okrutny. Nie miałeś zgody na napisanie, że akcja jest wycofana. Wrzasku chciał PRAWDOPODOBNIE ją wycofać. Zmarnowałeś czas wielu osobom. Próbowałeś wstrzymać akcje wiele razy z powodów OOC nie mając do tego podstaw. To nazywa się brak umiejętności gry IC.

@kuzyn

igvs, Spectre, ripus i 12 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na raz na wszystkie odpowiedzi do mojej apelacji, proszone jak i nieproszone. O Godzinie 21:45 ośmiu typów weszło do baru. Podeszli do tarnowa z zamiarem wyprowadzenia go z lokalu. Co zrobił tarnow? Grał pieprzonego herosa. Zero strachu, zero jakiegokolwiek niepokoju ze strony mężczyzny. Ośmiu typów - motocyklistów nie mogło przez 10 minut wyrzucić typa z lokalu. Ośmiu na jednego? I nie mogli dać rady. No ciekawe. Udaje im się go wynieść, dopiero jak magicznym sposobem broń wystrzeliła ci za paskiem. Coś było z nią nie tak? Że sam wystrzeliła? Nie odgrywałeś, że jej dotykasz czy cokolwiek. Jeśli już miałoby coś takiego się stać to powinieneś to odegrać na /sprobuj.

Otar.png.af1d80cc9f99b9ee65887c523614f430.png

Serio, jeśli mówisz tarnow o graniu gówna to spójrz najpierw na swoją grę a potem analizuj moją. Kolejne PG z twojej strony to zadzwonienie na PD. W lokalu byli ludzie, którzy mogli to zrobić. Jedna z osób pisała na /b że to zrobi, ale ty zamiast grać COKOLWIEK, kiedy ładowali cię do auta zadzwoniłeś na 911 i dopiero jak usłyszałeś syreny wsiadłeś do pojazdu. Kiedy IC już dawno w nim byłeś. I tutaj możemy gdybać czy tak było czy nie było, ale wszyscy, którzy byli przy sytuacji mogą to potwierdzić. Chęć wyjaśnienia akcji z administracją, od dziś nazywa się płaczem? Skoro widzę, że COŚ nie jest grane poprawnie to mam prawo poprosić administratora o konsultacje, czy nadzorowanie gry. Wyraziłem taką chęć to otrzymałem od mecenasa lea tekst coś w stylu “graj nie denerwuj mnie” Czy prośba o wyjaśnienie akcji to jest “denerwowanie” administratora? Z tego, co mi się wydaje to właśnie po to jesteście, aby pomagać. Więc niezależnie, która strona barykady zgłosiłaby chęć zatrzymania akcji i wyjaśnienia czegokolwiek powinno być to rozpatrzone przez admina. W tamtej sytuacji admin nie był bezstronny. Niestety. A to chyba nie tak powinno wyglądać, prawda?

Próbowałem wstrzymać akcje wiele razy twoim zdaniem bez powodu, a powód miałem. Nie byłeś od początku CAŁEJ akcji. A kiedy prosiłem o wyjaśnienia, żeby ci je przestawić po prostu nie chciałeś tego zrobić.

1637816099_mecenas1.png.11127c1fb7f8eb0d85ac1108ad2ef8b2.png

779856383_mecenas2.png.ad98963588cb21879afed09f1c57ee4a.png

454134896_mecenas3.png.4b5aaf5d3d68e50d9df48abc900f778c.png

199943225_mecenas4.png.c041129b4a3d11591f6091d26cf4e750.png

 Jeśli chodzi o to, że napisałem, że wrzasku odwołał akcje. Wynikało to po prostu ze złej komunikacji. Kadet przekazał mi informacje, które źle zrozumiałem. I to jest fakt, do którego się przyznaje. Nie chciałem nikogo oszukać, po co miałbym to robić? Dodatkowo, jeśli informacja o odwołaniu akcji, (którą ja źle zrozumiałem) była nieprawdziwa, (czego nie wiedziałem, jak tłumaczę wyżej) to przecież mecenas lea mógł ją potwierdzić lub zanegować u wrzasku i tak właśnie było. Potem padło pytanie, na /b kto napisał, że akcja odwołana a kiedy napisałem, że ja od razu dostałem bana. Bez jakiejkolwiek szansy na wyjaśnienie.

I nie uważam, abym zmarnował czas wielu osób. Dlaczego? Na samym początku akcji sygnalizowałem, że chce ją wyjaśnić. Zostałem przysłowiowo olany na rzecz PD. Mimo to grałem dalej. To wy wezwaliście tyle jednostek PD właściwie na marne. Za wprowadzenie w błąd - nie okłamanie (sam opacznie zrozumiałem, słowa Kadeta, jak pisze wyżej) przepraszam.

Ostersky i Juzi lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2022 o 23:38, Szczeciński napisał:

Cała sytuacja moim zdaniem nie powinna wcale mieć miejsca,

Jedyne co tutaj nie powinno miec miejsca, to Twoje zachowanie, przez ktore około 30 osób straciło 40 minut gry, które mogło poświęcić na cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin