Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Logistyka]Los Santos Logistic


Specter

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

 

spacer.png

 

LSL znane jako Los Santos Logistic to spółka działająca na terenie Los Santos z siedzibą przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych między Elisian Fields Freeway, a Olympic Freeway w dzielnicy La Mesa, East Lost Santos. Powstała w 2018 roku po przez zrzeszenie trzech mniejszych podmiotów działających w branży transpotowej na terenie całego Stanu i przekształcona w dużą spółkę kapitałową zajmującą się transportem i magazynowaniem szerokiej gamy produktów dostarczanych drogą lądową, lotniczą i kolejową.

Na czele spółki stoi trzech właścicieli wcześniej wspomnianych podmiotów z których powstało LSL, a dokładniej Trey Wagner (Safe Transport Los Santos), Marcus Donovan (LS Express) oraz Cindy Caldwell (Fast Logistic Los Santos), zaś łącznikiem pomiędzy zarządem a kontrahentami i przewoźnikami spółki jest Jeffrey Hatcher.. Każda z person to odmienna osobowość, podejście do biznesu i przede wszystkim znajomość poszczególnych gałęzi transportu - to własnie klucz do sukcesu Los Santos Logistic.

 

spacer.png

 

Oferta Magazynowania towarów:

  • Towary sypkie, takie jak: materiały budowlane (gips, wapno, kruszywa itp.), towary spożywcze (cukier, mąka, sproszkowana żywność itp.), granulaty,  nawozy sztuczne.
  • Towary płynne, w skład których wchodzą takie towary jak: produkty naftowe (paliwa, rozpuszczalniki), chemikalia i produkty spożywcze płynne
  • Odpady wielkogabarytowe, odpady chemiczne, odpady budowlane
  • Towary o podwyższonej wartości
  • Inne towary takie jak części samochodowe, elektronika etc.

 

Oferta transportowa:

  • Przewóz towarów sypkich
  • Przewóz towarów płynnych
  • Przewóz gabarytowy towarów i pojazdów
  • Specjalistyczny transport towarów drogocennych i elektroniki pod stałym nadzorem GPS
  • Przewóz pojazdów
  • Przewóz towarów w temperaturze kontrolowanej

 

spacer.png

 

Każdy z kierowców działających bezpośrednio pod umową lub zewnętrzny przewoźnik, który podpisał kontrakt z LSL zostaje wyposażony w specjalne urządzenie LSL Advisor dzięki któremu otrzymuje stały dostęp do frachtów i kontaktu ze spedycją oraz może liczyć na fachową pomoc w zakresie serwisowania i napraw swojej floty w warsztacie znajdującym się na terenie spółki.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Ponadto firma Los Santos Logistic jest otwarta na wszelką współpracę z profesjonalnymi przewoźnikami funkcjonującymi na terenie Los Santos i całego Stanu oraz początkującymi w dziedzinie TSL przewoźnikom oferując pomoc w rozwoju Waszego biznesu poprzez użyczenie floty na zasadach ogólnego wynajmu długoterminowego, korzystne warunki wykupu pojazdów oraz pracę na kontraktowanych frachtach dla bezpośrednich kontrahentów. 

 

 

 

NOTKA OOC:

 

Cześć! Wracam z tematem, który część osób może kojarzyć z końcówki LSVRP. Zapewne wielu jest zapaleńców wielkich, amerykańskich ciężarówek, a GTA V daje nam potężne możliwości na klimatyczna rozgrywkę w tym sektorze. Problemem jednak zawsze jest skrypt, który tworząc nam grę z punktu A do punktu B wprowadza dość szybko monotonię do gry. W poprzedniej edycji jak i teraz chcę ponownie zastąpić skrypt i stworzyć dla wszystkich miłośników amerykańskiego transportu miejsce do ciekawej i klimatycznej rozgrywki opierającej się na rozbudowanej strukturze oraz ciekawych interakcjach nie kończących się na jeździe z jednego miejsca w drugie. 

 

Zapewne zastanawiacie się jak będzie to funkcjonować? Już spieszę z odpowiedzią. Jest to bardziej z mojej strony projekt fabularny dla serwera niżeli dla prywatnej rozgrywki i czerpania z niej grindowanej korzyści ale oczywiście nie koliduje on w żadnej rozgrywce IC więc będę też z niego czerpać radość. Co do samego systemu działania, wszystko opiera się na rozbudowanym serwerze Discord działającym IC jako LSL Advisor gdzie każda z powstających firm otrzymuje swój kanał, a na nim odrębne działy do otrzymywania zleceń oraz udokumentowania ich wykonania. Gra nie będzie szablonowa, każda z tras będzie inna, posiadająca odrębne wymagania, które będzie trzeba spełnić aby zarobić pieniążki za fracht i nie otrzymać żadnej kary finansowej. 

 

Dodatkowo projekt rozbudowany został o "serwisówkę" czyli warsztat na terenie spedycji, w którym będziecie mogli zadbać o stan i jakość swojej floty, która będzie też brana pod uwagę jeśli chodzi o wyceny poszczególnych frachtów standardowych oraz frachtów specjalnych.  Chcę tu po prostu uniknąć zbłąkanych ciągników czy ciężarówek krążących po Vespucci w celu naprawy czegokolwiek, a dodatkowo stworzy to fajne miejsce do integracji kierowców i pracowników.

 

Pracownicy - są dwie, a właściwie trzy możliwości rozgrywki pod skrzydłami Los Santos Logistic, poniżej opisze każdą pokrótce

  1. Pracownik magazynu LSL - czyli po prostu człowiek, który IC zajmuje się załadunkami, rozgrywką na terenie magazynu placu spedycji, wątek czysto IC dla kreatywnych osób
  2. Kierowca LSL - czyli kierowca jeżdżący flotą Los Santos Logistic, korzystający z pojazdów przypisanych pod grupę, zarabiający jakąś średnią stawkę stanową. 
  3. Przewoźnik LSL - odrębny projekt/biznes transportowy stworzony przez gracza, budujący własną strukturę firmową, działający na kontrakcie z LSL i zarabiający odrębną stawkę na każdym frachcie - większy profit ale również dużo większe zobowiązania.
  4. Pracownik warsztatu - no tu nie musze więcej opisywać.

 

Pojazdy - w poprzedniej edycji wprowadziłem system "leasingowy" dla firm, które zaczynały swoją przygodę z branżą transportową, opierał się on na stworzonym cenniku pojazdów ciężarowych, a spłata dokonywana była poprzez odjęcie ustalonego procentu od frachtu. Pokrótce - deklarowałeś spłatę Packera wartego 110.000$, od każdego frachtu odejmowane było 30,40 lub 50% wartości frachtu na poczet spłaty pojazdu. Po spłaceniu wartości auta otrzymywałeś ja na własność do użytku bądź dalszej sprzedaży. na chwile obecną zastanawiamy się nad działaniem tego systemu.

 

Słowem podsumowania - jest to projekt stricte czysto IC opierający się na dużej kreatywności i chęci rozgrywki wychodzącej poza bicie standardowego /duty za ladą w centrum. Jeżeli jesteś osobą kreatywną to bez problemu odnajdziesz swoją drogę w Los Santos Logistic. Nastawiam się na wszelkiej maści kierunki rozgrywki czy to z biznesami, frakcjami porządkowymi czy półświatkiem przestępczym. Nie ma ograniczeń co do możliwości rozgrywki, to wszystko bazuje na mojej i Waszej pomysłowości, jedyne ograniczenie to nasza wyobraźnia.

 

IC spółką zarządza wyimaginowana trójca święta, która wymieniłem w pierwszej, krótkiej notce o firmie. Bezpośrednim "łącznikiem" z firmą jest moja postać o nicku Jeffrey Hatcher, która pełni tutaj rolę bardziej dyrektora/kierownika w Los Santos Logistic. 

 

Ale żeby nie było, że prowadzę wszystko sam to przedstawię wam krótką hierarchię w "zarządzie OOC" tego projektu:

@Specter czyli ja - sprawy związane z LSL Advisor, papierkowa robota

@Galczo - warsztat i sprawy związane z rozgrywką przy nim

@boadusiciel - człowiek transport, kierowca zawodowy, który swoim doświadczeniem poczęstuje was w grze i zadba o to żebyście się nie nudzili na drodze.

 

Ode mnie to tyle, wstępnie ustaliliśmy zasady działania z @KupujNaRaty, a o wszelkich zmianach czy dodatkowych ustaleniach będę informować na bieżąco w temacie. 🙂 W razie pytań mój discord Specter#4349 czy forumowe PW stoi otworem. 

 

Poniżej dla ciekawskich wrzucę przykładowy fracht, który widnieje w LSL Advisor:



spacer.png

spacer.png

 

 

 

 

Marduk i boa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz to mój bohater sialalala

Mateusz to mój bohater sialalala

Bardzo sympatyczny ekspert w dziedzinie logistyki. Razem ze swoją załoga 20 kierowców rozkręca najlepsze imprezki na Vipiteno i uczy kultury by nie szczać ma koło. San Andreas nie poczuje parkingowe swądu amoniaku, gdy Jeffrey przejmuje pałeczkę.

 

Galczo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin