Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] marlowe; wanna be a gangster? DODGERS


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

Zachodnie wybrzeże Los Santos od zawsze cieszyło się dużą frekwencją turystów oraz miejscowych, którzy chcą odpocząć korzystając z plaż lub rozerwać się w klubach. Wiąże się to z przypływem sporej ilości gotówki, która przyciąga rzesze zorganizowanych grup przestępczych walczących o wpływy w branży turystycznej. Można tutaj wymienić całą gamę możliwości zarabiania pieniędzy przez owe grupy, np.: zwykli kieszonkowcy okradający nieostrożnych turystów, prostytucja, narkobiznes działający głównie w klubach. Zdarzają się też wymuszenia, porwania oraz włamania do samochodów lub pokoi hotelowych. Członkowie grupy to ludzie pochodzący z bliskich okolic zachodniego wybrzeża, znający się od dziecka. Większość z nich to pozerzy którzy potrafią przepuścić zarabiany przez tydzień szmal w jeden wieczór aby zaimponować tępej blondynce poznanej na plaży. Żaden z nich nigdy nie próbował nawet podjąć się legalnej pracy. Znajdą się tu charaktery które zarabiają w taki sposób ponieważ zwyczajnie liczą na lepsze życie. Są też goście którzy mają bogatych starych, a w gangsterkę bawią się tylko po to aby móc szpanować przed dziewczynami. Niektórzy chcą jedynie podnieść sobie poziom adrenaliny. Grupa działa na rozkazach włoskiej mafii, jednak ich styl życia mocno odbiega od tego co można zobaczyć w filmach takich jak Donnie Brasco czy Chłopcy z Ferajny.

spacer.png

Na skrzyżowaniu ulic Palomino Ave z Magellan Ave zaczęła pojawiać się mała ferajna, z których najaśniej świeciły dwie postacie Vito Scizzario oraz Furio Vaccaro. Oboje prowadzą swój VF Pawn Shop, który jest furtką do wkroczenia w półświatek przestępczy pod nazwiskiem Marlowe. Świat, w którym codziennością są włamania, kradzieże, handel narkotykami i eliminacja konkurencji.

Warto zwrócić uwagę na ten temat: https://forum.v-rp.pl/topic/2166-materiały-o-amerykańskich-grupach-przestępczych-mafia/

 

 

 

Edytowane przez Czechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nicholas Continental

Kilka zdań o postaci: Nicholas to trzydziestoletni mężczyzna pochodzący z Chicago. Do Los Santos przeprowadził się po odsiadce za kratkami i rozwodzie ze swoją poprzednią żoną, gdy to dowiedział się o jej romansie z jego młodszym bratem. Nico nie wytrzymał zdrady ze strony brata i pobił go do nieprzytomności, po czym zabrał ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy i wyjechał z miasta. W między czasie jeszcze w Chicago zatrzymał go departament pod zarzutem pobicia z ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu przez co Nicholas trafił za kratki na pięć lata. Pobyt w więzieniu miał być już końcem Nico, popadł wtedy w depresję i miał szanse się zabić jednak los chciał, że po założeniu pętli na szyję i zeskoczeniu z łóżka wszedł strażnik i uratował mu życie. Po trzech latach i sześciu miesiącach wyszedł na wolność za dobre sprawowanie i udał się do swojego wuja zamieszkującego Los Santos. Nicholas z zawodu był żołnierzem i brał udział w misjach w Afganistanie jednak przez sytuację z jego wyrokiem został oddelegowany z armii. Mężczyzna jest bardzo dobrym strzelcem, jednakże ciężko w nim znaleźć osobę którą kiedyś był. Po incydencie związanym z jego rodziną stał się zamkniętym człowiekiem który często szuka pocieszenia w flaszce.

CoughSyrup i miodex lubią to

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, WaderQ napisał:

Nick: Nicholas Continental

Kilka zdań o postaci: Nicholas to trzydziestoletni mężczyzna pochodzący z Chicago. Do Los Santos przeprowadził się po odsiadce za kratkami i rozwodzie ze swoją poprzednią żoną, gdy to dowiedział się o jej romansie z jego młodszym bratem. Nico nie wytrzymał zdrady ze strony brata i pobił go do nieprzytomności, po czym zabrał ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy i wyjechał z miasta. W między czasie jeszcze w Chicago zatrzymał go departament pod zarzutem pobicia z ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu przez co Nicholas trafił za kratki na pięć lata. Pobyt w więzieniu miał być już końcem Nico, popadł wtedy w depresję i miał szanse się zabić jednak los chciał, że po założeniu pętli na szyję i zeskoczeniu z łóżka wszedł strażnik i uratował mu życie. Po trzech latach i sześciu miesiącach wyszedł na wolność za dobre sprawowanie i udał się do swojego wuja zamieszkującego Los Santos. Nicholas z zawodu był żołnierzem i brał udział w misjach w Afganistanie jednak przez sytuację z jego wyrokiem został oddelegowany z armii. Mężczyzna jest bardzo dobrym strzelcem, jednakże ciężko w nim znaleźć osobę którą kiedyś był. Po incydencie związanym z jego rodziną stał się zamkniętym człowiekiem który często szuka pocieszenia w flaszce.

 

Za słabo jak na nas, dane postaci to niby tylko dane ale nazwisko brzmi komicznie. A historia? Mocno podkoloryzowana, możesz podbić IC i obronić się grą. Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Victor Padovesi

 

Kilka zdań o postaci: 'Vinnie' to dwudziestopięcioletni Amerykanin o włoskich korzeniach. Urodził się w Los Santos, pochodzi z rodziny z mafijnymi korzeniami. Ze względu na swoją dużą masę ciała był wyśmiewany w szkole, często jest również nazywany 'Big Vinnie'. Ojciec Victora zmarł jeszcze we włoszech. Jego wuj znany pod pseudonimem 'Big Tuna' zajmował się bukmacherką w jednej z rządzących wówczas Los Santos rodzin. Wuj jednak zmarł gdy Victor miał dwanaście lat na zawał serca. Starzejąca się matka nie zapewniała młodemu Padovesiemu wystarczających warunków do życia więc ten w wieku dwudziestuczterech lat postanowił pójść w ślady wuja zaczynając od drobnych kradzieży i pobić na zlecenie za marne grosze. Z jednej strony kochający swoją matkę i resztę rodziny człowiek, z drugiej strony impulsywny i bezwzględny cyngiel szukający ciągle dobrego sposobu na zarobek.

miodex lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, popa napisał:

Nick: Victor Padovesi

 

Kilka zdań o postaci: 'Vinnie' to dwudziestopięcioletni Amerykanin o włoskich korzeniach. Urodził się w Los Santos, pochodzi z rodziny z mafijnymi korzeniami. Ze względu na swoją dużą masę ciała był wyśmiewany w szkole, często jest również nazywany 'Big Vinnie'. Ojciec Victora zmarł jeszcze we włoszech. Jego wuj znany pod pseudonimem 'Big Tuna' zajmował się bukmacherką w jednej z rządzących wówczas Los Santos rodzin. Wuj jednak zmarł gdy Victor miał dwanaście lat na zawał serca. Starzejąca się matka nie zapewniała młodemu Padovesiemu wystarczających warunków do życia więc ten w wieku dwudziestuczterech lat postanowił pójść w ślady wuja zaczynając od drobnych kradzieży i pobić na zlecenie za marne grosze. Z jednej strony kochający swoją matkę i resztę rodziny człowiek, z drugiej strony impulsywny i bezwzględny cyngiel szukający ciągle dobrego sposobu na zarobek.

zgłoś się na discord, coś tam pomożemy i ugramy Czechu#7916

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick:Joseph Show

Kilka zdań o postaci: Nazywam się Joseph Show jestem przeciętnym mieszkańcem Los Santos, niczym szczególnym się nie wyróżniam. Zaraz po szkole wstąpiłem do piechoty morskiej w której odbyłem kilka tur na bliskim wschodzie. Po powrocie do kraju dopadł mnie, jak to nazywają lekarze ,,PTSD" właśnie przez to mam problem z znalezieniem sobie normalnej pracy. Mówią że mam skłonności do agresji i jestem impulsywny czy coś tam.

Posiadam normalną rodzinę, moja matka, Sofia pochodzi z małej prowincji znajdującej się tuż pod Rzymem, to właśnie tam poznała Johna (mojego Ojca). Jak to podkreślali przy każdej kolacji, na którą zapraszali swoich znajomych, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Mój Ojciec w tym czasie był w delegacji w sprawie kontraktu już nawet nie pamiętam czego to miało dotyczyć. Stosunkowo szybko się pobrali. Wracając, posiadam szare przeciętne życie, jedyne co mam to mój samochód w który ładuje ostatnie pieniądze. Mieszkam w małej kawalerce bo nie stać mnie na nic lepszego. Właściciel z szewską pasją goni mnie po korytarzu i krzyczy ,, Czynsz Kurwa!''... muszę szybko znaleźć jakieś zajęcie. Czas coś zmienić.

Edytowane przez Errmirand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin