Skocz do zawartości

Nadal w grze!

Przeczytajcie najnowszy temat informacyjny, który przygotowaliśmy dla Was po krótkiej nieobecności!
Szczegóły

Polecane posty

• Gamemaster

Event Team
Grupa graczy, którzy uwielbiają tworzyć, spędzać czas w grze a na dodatek ustalać sobie małe cele, które zamieniają się potem w ten jeden wielki. Nasz cel jest prosty: zafundować innym cudowną rozgrywkę z rozbudowanymi wydarzeniami fabularnymi. Wyróżniają nas dodatkowe permisje, które mogą nam pomóc w oddaniu wam najlepszych wrażeń z Amerykańskiej immersji. Wspólne działanie to nasze hasło przewodnie w tym przedsięwzięciu i to właśnie w grupie stworzymy coś co gracze zapamiętają na długo. 

Większe wydarzenia

Raz na jakiś czas będziemy organizować wielkie przedsięwzięcia z autorską ścieżką dźwiękową. Będą to eventy sportowe, masowe imprezy jak chociażby festiwale czy koncerty gwiazd z Los Santos. 

Epizody

Czyli coś z czym gracze chcą mieć do czynienia na codzień. Rezygnujemy ze starszych "PODAŃ" mojego poprzednika i specjalnie z tej okazji wprowadziliśmy kanał na głównym discordzie o nazwie "Zlecenia O Grę". Jeżeli chcesz zaproponować epizod to napisz tam swój pomysł a z pewnością odezwie się do Ciebie ktoś z drużyny.

Rekrutacja

Tak samo, nie uważam podań za słuszne w tej sprawie. Po prostu zaproś mnie na discordzie a tam porozmawiamy sobie na ten temat. Liczę na zbudowanie zgranego zespołu, który będzie się wspierał i wspólnie działał na uciechę graczy.

Aktualnie musicie poczekać na adaptacje i zebranie wszelkich narzędzi do wzorowego działania. Myślę, że to kwestia paru dni.

Mój Discord w razie jakichkolwiek pytań: slimetalk#9472

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności