Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Logan Moreau


Wacha

Rekomendowane odpowiedzi

**Moreau korzystając z faktu iż kierowcom San Andreas Motorsport League udostępniona została trasa która ma być wykorzystana podczas wyścigu odbywającego się w niedzielę nagrał krótki filmik z kamerką onboard, będący jednocześnie reklamą najbliższego wyścigu w którym kierowca weźmie udział. Zestawieni zostali również wszyscy sponsorzy kierowcy, w tym ci najważniejsi - Pfister, Fukaru i JUNK - na końcu ukazany został kod QR z odnośnikiem do postu na stronie SAML ogłaszającego najbliższy wyścig, a do całości dynamiki dodaje grający w tle utwór Guns N Roses - Welcome to the Jungle. Pikanterii do wyścigu który ma sie odbyć o 20:00 dodaje fakt, iż Logan Moreau wyhaczył najlepszy czas ze wszystkich kierowców, którzy wzięli udział w treningu osiągając tymczasowo rekordowy czas 02:52:088s**

Edytowane przez Wacha
Jaguar, Mitsu i Daniel5204 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.png

**W dniu otwarcia sezonu San Andreas Motorsport League o godzinie 18:00 WeazelNews ruszyło z audycją konferencji prasowej z udziałem włodarzy i kierowców SAML, w tym Loganem Moreau. Audycja trwała godzinę, każdy z kierowców miał tylko kilka pytań ale wszyscy zdążyli się wypowiedzieć. Wycinek konferencji z udziałem Logana Moreau można znaleźć na LifeInvader oraz na vTube. Całość była streamowana na żywo.**

Spoiler

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

2.png

**Zaraz po konferencji prasowej równo o godzinie 19:00 rozpoczął się event przy trasie wyścigu, na którym koncert dał DJ Scotty. W tym czasie przy parkingu z rajdówkami kierowców urzędował kierowca Moreau, gdzie ENDO Performance, które służy Loganowi jako zaplecze techniczne przygotowywało samochód Moreau do wyścigu.**

20210719125155_1.jpg

**A równo z godziną 20:00 wystrzelona została flara sygnalizująca start pierwszej dywizji San Andreas Motorsport League, do której należał Logan Moreau. Kierowca wystartował obejmując Pole Position i prowadził wyścig do samego końca. W tym czasie ENDO Performance monitorowało zdalnie stan rajdówki Logana i stale komunikowało się z kierowcą informując go o ewentualnych uszkodzeniach. O godzinie 20:30 wystartowała druga dywizja, w której pierwsze miejsce zajęła Caterina Lettieri. Moreau skończył na szczycie podium.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Temat do archiwum.

Zarząd SAML zawinął kitę z serwera przez "bierność opiekunów", a ja sam nie wyobrażam sobie prowadzić i organizować takich wyścigów. Bez projektu organizującego takie wyścigi nie mam na Loganie nic do roboty, nie chce mi się dawać raz w tygodniu narracji że wygrałem jakiś wyścig w Chile bo to bez sensu. Może jak powstanie coś nowego i wartego uwagi to napisze do opiekuna i wrócę. Temat stał tu już prawie rok, ale cóż. Dzięki, było miło, strzała.

Edytowane przez Wacha
Daniel5204, aikon i Jaguar lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin