Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Freelancer] Demian Tirado


Herros

Rekomendowane odpowiedzi

AKTA VII/2153;

25 September, 2012

Spain (España), Torrevieja

wiOEMDc.png

 


13 May 2012, 23:02: centrala otrzymała zawiadomienie dot. napadu na całodobowy sklep spożywczy

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia zastali rannego Llanos' Limón Romo - kierownika sklepu, podejrzanego kiedyś o nielegalny przewóz towaru za granicę. Pomimo starań ratowników Llanos zmarł na miejscu; rany postrzałowe.

Osoby zajmujące się sprawą zabezpieczyły pobliskie nagrania, na których widniał niezbyt wyraźnie widoczny młody, elegancko ubrany chłopak, około 16'u lat.


W przeszukanym lokalu znaleziono broń krótką, należącą prawdopodobnie do kierownika sklepu.

Stwierdzono napad na tle rabunkowym.


SPRAWCY NIE ODNALEZIONO


Materiał dowodowy:

- nagrania z pobliskich kamer; *dołączone zdjęcie*

- znaleziona broń; *dołączone zdjęcie*

 



Eqk1Iz2.png

Name: Demian

Surname: Tirado

Age: 22

Current position: ?

History

Hiszpan urodzony przez samotną matkę Abellę w ubogim miasteczku o nazwie Torrenvieja. Jego ojcem był Fernando, a przynajmniej tak mu mówiono, nigdy go nie poznał. W czasach największej biedy młody latynos sam musiał radzić sobie z życiem. Jedyną osobą, na której mógł polegać nawet w najtrudniejszych sytuacjach była jego matka. Jego rodzina tonęła w coraz to większych wydatkach, a on sam nie marnował szansy na zarobek; legalny, nielegalny. Mijały dni, miesiące, lata.. w końcu wydarzyła się szansa większego zarobku, a jedyne co musiał zrobić to pociągnąć za spust - zrobił to, w głowie mając pustkę rzucił broń na ziemię obok postrzelonej osoby. Pozbawiło go to jego resztki empatii, człowieczeństwa. Sytuacja ta wszystko zmieniła, a sam chłopak stał się bardzo tajemniczy. Tirado postanowił zniknąć z kraju, pozbawiony człowieczeństwa stał się najemnikiem do wynajęcia z zaburzeniami, dążącym do swych własnych chorych potrzeb.

 


OOC:

Czołem!

Moja postać będzie rozwijała się podczas rozgrywki In Character. W poszukiwaniu nieznanego będzie chciał zdobyć okoliczny szacunek. Życie tej postaci jest oczywiście bardzo ryzykowane, co wynika z historii postaci. Tworząc tą postać chcę grać nie tylko z organizacjami przestępczymi, ale też i z frakcjami porządkowymi, jeśli się tylko uda.
Jeśli chodzi o grę freelancera - znam sytuację i wiem, o co w niej chodzi, bądź co bądź grając freelancerem spędziłem większy kawałek czasu w półświatku przestępczym. Co więcej, odgrywałem postać podobną do tej. Osoby, z którymi grałem twierdziły, że fajnie jest coś takiego odgrywać.
Postanowiłem to podanie napisać, ponieważ nie mogę znaleźć miejsca do aktualnej gry, a dodatkowym argumentem dla mnie jest to, że lubię odgrywać postacie, u których w życiu coś się dzieje. Freelancer to coś, co zachęca mnie także do gry. Może uda się skleić jakąś fajną rozgrywkę z tutejszymi organizacjami, bo na to liczę. To chyba wszystko ode mnie na tą chwilę. No to co? 'Wyślij' i miejmy nadzieję, że do zobaczenia!

ripyungbruh. i Vectro lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin