Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga]depcior/eyil


murmir

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/1877-murmir/

Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/905-depcior/https://forum.v-rp.pl/profile/835-eyil/

Powód składania skargi: Powód jest taki, że to było strasznie niesmaczne z perspektywy mojej oraz innych graczy, którzy obserwowali to zajście.

Wyjaśnienie sprawy: Zacznijmy od początku, doszło do sprzeczki w klubie, w której braliśmy udział. Postanowiliśmy się wycofać i szliśmy do auta, zaczęła się bójka. Po chwili typy wyciągają broń i robią Iraq 2020 na stacji w centrum, zaczynają napierdalać do nas, do ludzi, którzy stoją obok, napierdalają w stację benzynową, gość ciśnie z automatu serie na ślepo chyba bo nie tylko my dostaliśmy bw, chuj, że ta stacja nie wyjebała w powietrze i nie zajebało z 20 osób XD słaba akcja ogólnie i rzygać mi się chciało jak to widziałem, serio, nie wiem czy wiecie ale normalnie coś takiego by było potraktowane jako zamach terrorystyczny i by mówili o was na całym świecie bo przypominam, że nie gramy miasta duchów, duże joł i nie pozdrawiam tej organizacji bo tylko depcior jest w stanie cos takiego wymyslic

Dowody: -
 

Spoiler

 

unknown.png

unknown.png

 

 

shumson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro taka sytuacja zaszła, a wy jesteście mocnym gegniem to słuchaj - napisałem przestępstwo, macie jakieś wpływy IC. Dlaczego tego nie załatwicie? Za chwilę martwy tu podrzuci film jak odpierdalacie DB na bentrumów, no nie strugajcie aniołków bo to jest naprawdę żałosne. Poza tym murmir, jesteś ostatnią osoba, która mogłaby napisać skargę, nie oszukujmy się XD. Moja postać i postacie reszty poniosą za to konsekwencje IC, dziś was było trzech, a nie 10 - dostaliście na dziure i wam ego spadło i stąd cały żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola, człowieku.  Wychodzicie z gościem na ustawkę przed klub. Widzicie przewagę liczebną OBSERWATORÓW (do których się zaliczałem), dlatego postanawiacie odjechać samochodem. W pewnym momencie, jedna osoba z Waszej ekipy, zaczyna atakować członka naszej organizacji. Rozpoczyna się ustawka, w której bierze udział kilkanaście osób. Moja postać, była usytuowana nieopodal myjni - obserowałem wszystko z boku. Napisałem wcześniej akcję, że umieszczam dłoń pod bluzą. Padły strzały, dlatego postanowiłem wyciągnąć broń. Stoję tam, nie reaguję na sytuację i czekam, aż wszystko się uspokoi. Nagle z boku podbiega do mnie "Junior", który zaczyna za mną biegać i mnie atakować - uciekam przed nim i przyjmuję kolejno kilka ciosów. W pewnym momencie odwracam się, bo widzę, że koleżka nie ma zamiaru ustąpić (przebiegliśmy kilkanaście metrów), więc strzelam do niego kilka kul w okolice nóg (in character i silnikowo zarazem). Dostaliście z tego przestępstwo, a moje strzały padły bliżej klubu, aniżeli stacji paliw. Wystrzeliłem TYLKO dlatego, że klient mnie atakował, mimo, że nie uczestniczyłem w bójce, a wręcz nie byłem bezpośrednio powiązany z całą sytuacją. Gdyby się czepić, to zwyczajnie w świecie, próbowałem się obronić, a że in character miałem wyjętą broń, to postanowiłem oddać strzały w okolice nóg. Mógłbym schować broń i nawiązać walkę wręcz, ale byłoby to mało prawdopodobne i nierealne.

Edytowane przez Eyil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem skargę bo @Sebek mi to zalecił. Mam w dupie twój filmik i Ciebie w tym momencie bo prujesz się kurwa jak stare gacie na pw w grze i wyzywasz osoby, OOC z którymi gram, mam w piździe filmik który nie jest związany z tą skargą. Napisz skargę odnośnie tego filmiku jeśli coś zostało w tej akcji źle przeprowadzone.

shumson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, skoro tak boli Was strzelanie na mieście. To dlaczego strzelaliście przed klubem na Davis do postaci "Robert Williams" i "Arthur Trayt"? Rozumiem, że SC jest luźniejsze w tym formacie, ale nadal walicie z palnej do ludzi, mając do tego świadków zdarzenia. Gdzie jest przestępstwo? To, że jest to Davis nie znaczy, że możecie sobie rzucić to w niepamięć. Sam zresztą byłem świadkiem, jak jakiś czas temu, ostrzelaliście samochód postaci "Charles Maley" tylko dlatego, że ZAJECHAŁ WAM DROGĘ. Z tego też nie napisaliście przestępstwa, a akcja miała miejsce w drodze z Davis na Vespucci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tyle, że szukanie chuja do dupy za wszelką cenę w klubie (prowokacjach w stylu: "asfalcie", "wypierdalaj czarnuchu" i odgrywanie nietykalnego bo ma się obok garść równie inteligentnych kumpli, grożenie rozpierdoleniem - co można sprawdzić w logach tych pionierów roleplaya) w przypadku organizacji aplikującej od 2 dni, w towarzystwie drugiej równie przyjebanej - kutthroats jest nadzwyczaj prześmieszne.

Parkourowiec Kiemon (alias depcior) mści się za bycie gnojonym przez całą grę na klimacik-rp i taka jest prawda, że przekłada OOC w IC mając zupełnie nowy charakter, za co już powinien zostać wypieprzonym z tego serwisu.

Jeśli chodzi o samą sytuację na stacji to padła wymiana zdań, podczas której osoby oskarżone prowokowały do wszczęcia zadymy, wygrażały się, wymachując przy tym bronią pod okiem kamer monitoringu miejskiego, stąd wszczęta została bójka podczas której padły strzały jedynie ze strony oskarżonych (od 2/3 osób, dokładnie nie pamiętam). Fakt zagrania czegoś takiego obok klubu mieszczącego się w centrum, tętniącego życiem o tej porze, na stacji benzynowej 24/7 bez zachowania jakiegokolwiek realizmu z racji, że nie gramy miasta duchów jest mega chujowe. Pomijam fakt tego, że podczas zwyczajnej ustawki na gołe pięści ktoś wyciąga sobie ze skarpety samopowtarzalny pistolet i zaczyna strzelać po wszystkich jak leci, a po przyjeździe LSPD i otrzymaniu unbw od @Spectre aby móc dalej prowadzić interakcję osobnik o nicku Harry_Morgan (w tamtym momencie ID 101) wstaje z gleby i spierdziela gdzieś, nie uczestnicząc dalej w akcji. Jak mniemam, w międzyczasie odłożył itemy, za które mógłby zostać powinięty.

 

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze grają, dobrze, wszystko jest w porządku, jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eyil napisał:

Druga sprawa, skoro tak boli Was strzelanie na mieście. To dlaczego strzelaliście przed klubem na Davis do postaci "Robert Williams" i "Arthur Trayt"? Rozumiem, że SC jest luźniejsze w tym formacie, ale nadal walicie z palnej do ludzi, mając do tego świadków zdarzenia. Gdzie jest przestępstwo? To, że jest to Davis nie znaczy, że możecie sobie rzucić to w niepamięć. Sam zresztą byłem świadkiem, jak jakiś czas temu, ostrzelaliście samochód postaci "Charles Maley" tylko dlatego, że ZAJECHAŁ WAM DROGĘ. Z tego też nie napisaliście przestępstwa, a akcja miała miejsce w drodze z Davis na Vespucci.

 

Pamiętam tą sytuację. Koleś na naszym osiedlu zaczął nas wyzywać, rzucać jakieś chujowe zaczepki, pierwszy wyciągnął broń z auta i zaczął do nas celować na Davis pod klubem więc został wyjaśniony, Arthur też bo zaczął do nas strzelać, krótko i na temat.

shumson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@many Ty mówisz coś o prowokacji? jak Hell Gang nie wytrzymuje ze swoim testosteronem bez DB w ciągu dnia na Davis i prują do wszystkiego co ma głowę i porusza nogami. Wielkokrotnie widziałem i słyszałem takie akcje, nie wspomnę o wyciąganiu kałacha ze spodenek hawajek na Vespucci, gdzie sam byłem przy tej sytuacji. To jest brecht w chuj XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, murmir napisał:

 

Pamiętam tą sytuację. Koleś na naszym osiedlu zaczął nas wyzywać, rzucać jakieś chujowe zaczepki, pierwszy wyciągnął broń z auta i zaczął do nas celować na Davis pod klubem więc został wyjaśniony, Arthur też bo zaczął do nas strzelać, krótko i na temat.

Dlaczego nie napisaliście przestępstwa? Spoko, wpisz tam postać i A. Trayt. Nie obchodzi mnie powód in character, efekt był taki, że zaczęliście strzelać na środku miasta, przed klubem, w którym byli ludzie.

Antharnest i SilveR lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

2 minuty temu, Eyil napisał:

Widzicie przewagę liczebną OBSERWATORÓW (do których się zaliczałem), dlatego postanawiacie odjechać samochodem. W pewnym momencie, jedna osoba z Waszej ekipy, zaczyna atakować członka naszej organizacji.

Ty to się z chujem na łby pozamieniałeś, bo obserwatorem to Ty raczej nie byłeś sądząc po tym, iż masz powrzucane screeny w temat organizacji, która zaczęła strzelać i na którą napisana jest skarga.

 

Przed chwilą, depcior napisał:

@many Ty mówisz coś o prowokacji? jak Hell Gang nie wytrzymuje ze swoim testosteronem bez DB w ciągu dnia na Davis i prują do wszystkiego co ma głowę i porusza nogami. Wielkokrotnie widziałem i słyszałem takie akcje, nie wspomnę o wyciąganiu kałacha ze spodenek hawajek na Vespucci, gdzie sam byłem przy tej sytuacji. To jest brecht w chuj XDDD

Ale musiałeś się poturbować od upadków w tym parkourze... Rozmawiamy teraz o dzisiejszej sytuacji, w której niestety ale prowodyrami byliście wy bo nikt od nas nawet strzału nie oddał. A uwierz, że padlibyście jak muchy w trymiga 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin