Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga]depcior/eyil


murmir

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, depcior napisał:

 

Celujesz do nas z broni, zaczepiasz nas, każesz nam wypierdalać, czego się spodziewałeś po odklejonych murzynach z ulicy? Myślałeś, że powiemy, ooo, w porządku proszę pana, już się stąd zabieramy.

shumson i crushingtheopp lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli chodzi o samą sytuację na stacji to padła wymiana zdań, podczas której osoby oskarżone prowokowały do wszczęcia zadymy, wygrażały się, wymachując przy tym bronią pod okiem kamer monitoringu miejskiego, stąd wszczęta została bójka podczas której padły strzały jedynie ze strony oskarżonych (od 2/3 osób, dokładnie nie pamiętam" @many
Nikt od nas nie prowokował do wszczęcia zadymy. Wyszliście z klubu, na domniemaną solówkę. Czemu Ty w ogóle oceniasz rozgrywkę in character i narzucasz ludziom co powinni zagrać, a czego nie? Nawet jeśli, ktoś słownie sprowokował Cię do zadymy (było tam sporo osób i obserwatorów), to jest to nadal gra w ramach postaci. Nikt nie wymachiwał tam bronią, wyjąłem broń dopiero wtedy, gdy ukryłem się za ścianą myjni i wtedy, gdy TRWAŁA już bójka. Kompletna bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mielon napisał:

  niezle jak wy kurwy jebane siedzicie na tsie i jeszcze macie czelnosc cos szczekac

O co ci człowieku chodzi, rozmowa była offtopowa z chłopakami z nowej organizacji do której dołączyłem, a i jeżeli prowokacją nazywasz to że wyjechaliście mi na droge specjalnie prowokując wypadek z waszej strony to tak, masz racje. 

Antharnest i SilveR lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manyNa chuj ty wpierdalasz do kwesti gry rzeczy, które robię prywatnie? czy Ciebie wyjebało z butów? Masz za duze ego, tak samo jak twoi kumple - to, ze masz 25 kumpli na discord nie czyni z Ciebie kevlarowego spartana i odjeb się ode mnie gościu.

Radekk, SilveR, Antharnest i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@many Owszem, byłem obserwatorem, bo cała sytuacja rozgrywała się o osobę, która nie jest ze mną powiązana. Wrzuciłem może dwie linijki, na ocenę całej sytuacji, bo widziałem, że ktoś rzucił coś w stosunku do postaci @depcior (z nim akurat gram). Stałem z boku, przypatrywałem się bójce. Nie wiem co Ty insynuujesz i dlaczego aż tak się spociłeś, że musisz pruć mordę na forum, ale ewidentnie coś nie klei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, many napisał:

Taka sama bzdura jak to, że to my zaczęliśmy zadymę a nie 2-dniowa aplikująca aplikacja, która wyzywała w klubie od asfaltów i jebanych murzynów.

Ale co w tym dziwnego, normalna reakcja PO akcji, w trakcie osoba która ze mną przebywała nic nie mówiła co z resztą widzisz na filmiku, ja miałem mikrofon wyciszony bo akurat rozmawiałem z bratem i to też widać po mojej wolnej reakcji na twoje /me wyciągnięcia broni. Audio zostawiłem żeby filmik był 100% far i o niczym nie kłamał. A mogłem go na spokojnie w Da Vinci wyciszyć jak bym chciał.

Edytowane przez MartwyZ
Antharnest i SilveR lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@many trzeba było uważnie czytać czat na /me gdzie wyraźnie była napisana akcja od Arthura, że przeciąga Harrego do gabloty, wszystko jest w logach. Jak ładnie poprosisz to może Ci dadzą. 🙂 Poza tym trzeba było mniej płakać na czacie /b a więcej czytać IC. To że żaden support nie zdjął mi wcześniej BW nie jest kurwa wyjebie moją winą, więc skończ pierdolić swoje domysły, bo jak do tej chwili wy zrobiliście największy gnój prując się z pizdy w klubie, a kiedy się dowiedzieliście że jednak jest nas 10 to nagle nogi za pas i wielka próba uciekania.

Edytowane przez SilveR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, gdzie jest przestępstwo ze strzelania z kałacha na Vespucci? Tak, tego kałacha, którego któryś z waszych wyjebów wyjął z krótkich spodenek, po powrocie z siłowni. Napierdalaliście nieopodal plaży, to jest dopiero hit, względem tego co jest smaczne, a co nie jest. To jest też hit względem grania miasta duchów. Macie od nas przestępstwo, nie wystrzeliłbym, gdyby nie to, że jeden z waszych ludzi szukał zapychu na srom i ganiał mnie po mieście, mimo, że nie interweniowałem w żaden sposób. Oskarżacie nas o kompletne gówno typu - STRASZNIE BRONIĄ NA KAMERACH. Broń poszła w ruch dopiero po strzale i to w taki sposób, że ją wyciągnąłem i siedziałem za ściana, obserwując Was. 

SilveR, Kekw i naughty seven lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z automatu serie na ślepo chyba bo nie tylko my dostaliśmy bw - tylko wy dostaliscie BW, nie wiem po chuj kolorujesz sytuacje, ledwo ci jajka obrosły i urosłeś w piórka. Albo przedstawiasz faktyczny stan sytuacji, albo nie pisz wcale.

SilveR, naughty seven i Kekw lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 minutę temu, depcior napisał:

@manyNa chuj ty wpierdalasz do kwesti gry rzeczy, które robię prywatnie? czy Ciebie wyjebało z butów? Masz za duze ego, tak samo jak twoi kumple - to, ze masz 25 kumpli na discord nie czyni z Ciebie kevlarowego spartana i odjeb się ode mnie gościu.

Wpierdalam bo wiem, że dzisiaj wszystko zaczęło się z czystej chęci zemszczenia się za konflikt ooc. Zobaczyłeś opisy dot. hell gang i skoczyła ci gula. Daruj sobie, depcior.

 

1 minutę temu, Eyil napisał:

@many Owszem, byłem obserwatorem, bo cała sytuacja rozgrywała się o osobę, która nie jest ze mną powiązana. Wrzuciłem może dwie linijki, na ocenę całej sytuacji, bo widziałem, że ktoś rzucił coś w stosunku do postaci @depcior (z nim akurat gram). Stałem z boku, przypatrywałem się bójce. Nie wiem co Ty insynuujesz i dlaczego aż tak się spociłeś, że musisz pruć mordę na forum, ale ewidentnie coś nie klei.

Z początku może i tak, nie mi to oceniać bo nie sięgnę wzrokiem wszystkich kilkunastu postaci, ale nadal nie jesteś osobą bezstronną a powiązaną z organizacją, która jest tutaj oskarżona, chociażby z racji na to iż jej członkowie grali u ciebie, a teraz tworzycie razem (w waszej ocenie) duo niezwyciężonych band.

 

Przed chwilą, MartwyZ napisał:

Ale co w tym dziwnego, normalna reakcja PO akcji, w trakcie osoba która ze mną przebywała nic nie mówiła co z resztą widzisz na filmiku, ja miałem mikrofon wyciszony bo akurat rozmawiałem z bratem i to też widać po mojej wolnej reakcji na twoje /me wyciągnięcia broni. Audio zostawiłem żeby filmik był 100% far i o niczym nie kłamał. A mogłem go na spokojnie w Da Vinci wyciszych jak bym chciał.

Ty to chłopie serio jakiś hydromotopompotargacz zajebałeś bo my piszemy o dzisiejszej akcji a ty o jakimś filmiku niewiadomo z kiedy co gówno mnie obchodzi i tyle samo ma wspólnego z tą skargą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin