Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga]depcior/eyil


murmir

Rekomendowane odpowiedzi

Skoczyła mi gula? na początku przeciez IC wtrąciłem sprawę dot. rasizmu, bo sam gram postać czarną, mieliscie wyjasnić to jeden na jeden. Nie byołoby problemu, gdyby nie wyzwiska później od was i wlatywanie w plecy człowieka od nas z zaskoczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@many Pierwsza sprawa, wyjebku. KTS to przeszłość, bo poddałem organizację pod archiwum. Druga sprawa, w organizacji, w której gram teraz większośc osób nie jest w żaden sposób powiązana z ludźmi, którzy grali w KTS. Przestań strzelać w niebo, tymi swoimi wymysłami, które pociągnąłeś z palucha. Czlowieku, zejdź na ziemię. Przyprułeś się do gościa, który gra ze mna - wcześniej jedynie, przyglądałem się sytuacji. Wyszedłem obejrzeć bójkę, nie interweniowałem, stałem obok. Ktoś wystrzelił (NIE WIEM KTO). Więc wyciągnąłem broń i schowałem się za ścianą - w obawie, że zaraz zaczniecie strzelać do ludzi, z którymi jestem powiązany. Stałem tam, przez całą bójkę. W pewnym momencie, jedna osoba od Was, zaczęła mnie atakować, mimo, że nie napisałem nic, co dałoby jej jakikolwiek pretekst. Odpisywałem jedynie odnośnie domniemanej solówki i zaczepek względem postaci powiązanej z organizacją (tak, odpisywałem - responsywnie względem tego, co prezentowaliście IC). Byłem atakowany, uciekałem i starałem się ratować. Gość nie chciał odpuścić, ganiał mnie w kółko, atakował. Zdołaliśmy przebiec dobre kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt metrów. Ostatecznie oddałem strzały w okolice nóg, a to wbiło mu bw. ZRESZTĄ KURWA - CZEMU TY GANIASZ GOŚCIA, KTÓRY MA BROŃ W RĘKU? Pisałem akcję, że wsadzam łapę pod bluzę i wyciągnąłem broń, jak rozęptał się gnój i ktoś wystrzelił pierwszy. Po całej akcji, uciekłem z miejsca zdarzenia - dostaliście przestępstwo. Nie widzę tutaj żadnych podstaw do tego, żeby się zesrać w stosunku do mnie, czy w stosunku do organizacji. Należałoby również dodać, że osoba z Waszego gangu, która zresztą lata z wrzutami świadczącymi o przynależności, wczoraj zaatakowała nas w lokalu, bez większego powodu (wbiła bw mi i osobie z organizacji), przy ludziach i na kamerach. Spoko, nie było zgłoszenia, więc nie trzeba było tego nagłaśniać. To jedynie taki przytyk względem tego, że byliście PROWOKOWANI i STRASZENI bronią. Gdyby się czepiać i kopać, to wychodzi na to, że to Wy jesteś prowokatorami i tymi, którzy zainicjowali cokolwiek. Mimo to, po prostu przyglądałem się rozwojowi sytuacji. To jest nawet w logach, pisałem to w klubie.

Edytowane przez Eyil
naughty seven i SilveR lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie poszło o to że moja postać rzucała obraźliwymi tekstami a nie wiem kto grał Juniora czy jak mu tam, widziałam że odegrał na /sprobuj. Usłyszeć co moja postać powiedziała i wyszło że nic nie usłyszał bo muzyka była za głośna, później przyszedł gadać że jestem taka i taka że jednak usłyszał te teksty i od tego się zaczeło.

SilveR lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, depcior napisał:

I Wy się tym bronicie? Myślicie że to było dobre posunięcie żeby postraszyć go klamką? Machasz pistoletem na terenie pobliskim Hells Gang, super mądre posunięcie. Jak to się mogło skończyć???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lecik Ja się tym nie bronię. Nie mam problemu o to, że była taka akcja. Spytałem jedynie, czemu nikt tego nie zgłosił na PD. 
Obroniłem się już swoim, nawet rozmawiam teraz whsp na głosówce i przyznał, że nie widział tego, że napisałem kilka akcji, które powinny go odstraszyć od ganiania mnie (miałem broń w ręku i robiłem wszystko, żeby jej nie użyć).
 

6 minut temu, Spectre napisał:

Z strony PD powiem tak, strzelanina pod stacją jest dennym pomysłem i to wyjaśnimy IC. nie wiem który to był ten Harry ale na przyszłość zróbcie jakiegoś screena z "ucieczki" by nie było niedomówień.

Strzelanina nie była na stacji, strzelałem dalej. 
Dogadaliśmy się na voice i chyba sytuacja jest rozwiązana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko takie zachowania nie będą tolerowane. W tym miejscu w ogóle nie powinna zostać użyta broń. Skargę akceptuję bez dodatkowej kary, bo poszkodowani wolą rozwiązać spór w grze. Niech to jednak będzie ostrzeżeniem dla oskarżonych, ta sytuacja nie może się powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin