Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[25.11] ['509 RECORDS] WHITE - WHERE? (Official Video)


DeVo

Rekomendowane odpowiedzi

** 21.11 Willie Sanders za namową swojego przyjaciela Alana Blooma, tym samym założyciela '509 RECORDS, postanowił nagrać swój kawałek. Alan był zadowolony z efektów na tyle, że postanowił wyłożyć sporą sumę w porządny mastering i teledysk dla Williego. Całość jest wykonana na wysokim poziomie. Osoby, które mogą znać Sandera jako sportowca, na pewno zostały zaintrygowane informacją, która obiegła media jakoby kontrowersyjny zawodnik spróbował swoich sił w muzyce. Na planie teledysku zjawiła się przedstawicielka ML CREATIONS. Całość gotowa była na dzień 25.11, po otrzymaniu finalnej wersji, wytwórnia Williego natychmiastowo wypuściła jego nutę w internet.

 

 

 

 

SŁOWA z interpretacją
 

Ziomek podał mi majka, to współudział w zabójstwie,

bo rozpierdolę scenę, jak rozpierdoliłem Fuchte,        ------------------------- (White nawija o swojej wygranej na gali, w której zdomiował Fuchte'a)

Białas podskakuje, to skończy z mordą w gównie,

Lepsze rozwiązanie, niż trzy kulki na podbrzusze,

 

Całe życie z fartem, na spokojnie skurwysyny,

Bóg mi nie pomaga, przez złe czyny mej rodziny,        ------------------------- (White uważa, że przez grzechy popełnione przez jego gang - Bóg ich potępia)

Scottie, Patrick, Darnell, Alan tęgie skurwysyny,

A na koncie mamy głowy, no a nie kurwa miliony,

 

Świętej pamięci Rose, lat 16 tylko miała,

Po wbiciu psów na Grove, z aniołami się witała,        ------------------------- (White nawiązuję do śmierci Rose, spowodowanej przez organy policyjne)

nie darujemy kurwie, twoja twarz jest na plakatach,

Pierdolony pies? Czy chroniony zabijaka?

 

Wielokrotnie skazany, za kurwa pomówienia,

chyba to rodzinne, że z Grove trafiasz do więzienia,      -------------------------  (White nawiązuję do tego, ze większość osób z Grove posiada przeszłość kryminalną)

Skończone kariery, zaćpane talenty małolaty,

strzelają do psów i chcą prezenty,

 

Pewna strzelanina w okolicach Chamberlinesa,

jeden z tych czarnuchów, rzucił się na policjanta,

reszta gdzieś spierdala, a ja się nim zajmuje,

Dostałem trzy kulki, on niestety nie próżnuje,

 

Nie wybrałem tego życia, a przyjąłem je na klatę,

Nie było nigdy ojca, więc musiałem być jak facet,

Połowa cip co słucha, wolałaby się skończyć sama,

Nadal tutaj stąpam, kurwo dzień dobry i nara,

 

Budzi mnie koszmar, w środku nocy,     -------------------------  (White miewa cały czas jeden koszmar, związany z sytuacja, która bardzo na niego wpłynęła)

Widzę ich twarze i zakrwawione nosy,

Rzucone kości, co było to za mną,

Teraz stąpam ostrożnie, by nie wjebać się w bagno,

 

Nowe porządki, odkąd brat jest znów w ekipie,    -------------------------  (White sugeruję, że wyjście jego brata z więzienia, było bardzo znaczące dla jego gangu)

Pokażcie mi kurwy, co chcą dorównać mej klice,

możemy się strzelać, możesz czytać przekaz z liter,

w skrócie wypierdalaj bo wycisnę Cię jak syfek.

 

Był już taki jeden, co wjechał tu gdzie nie trzeba,

za jego historie, trafiłbym znów do więzienia,

co się dzieje na Grove, to już kurwa tam zostanie, 

witamy na Grove, czy jak wolisz w Azkabanie.     -------------------------  (White porównuje Grove do Azkabanu, z którego nie sposób było uciec)

 


 

Spoiler

 

Imię i naziwsko postaci: Willie Sanders
Przynależność: '509 RECORDS
Numer konta postaci: 9189790624
Imię i nazwisko menadżera: -
Numer konta menadżera: -
Kontrakt zawarty z menadżerem: -
Link do profilu postaci: https://forum.v-rp.pl/topic/1713-willie-white-sanders/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Cooper Bishop dodał utwór do playlisty,zostawił łapkę w górę i komentarz*

 

Cholera White, to gówno jest wyjebane,oby tak dalej! dobra robota 509 records. G$H mob! 

Edytowane przez budzikello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Aleksey zalajkował nutke W. Sanders**

ripyungbruh., Vectro i DeVo lubią to

Grupa Downtownowska, zwana też gangiem „Mutantów”, zrzeszająca czołowych zawodowych morderców i złodziei samochodów z Los Santos, do której należeli Valdemar Javorsky (znany także jako Javor) i Gareth Gallagher (☠️28.09.2023), próbowała przejąć wpływy grup przestępczych z West Vinewood, Alta, Morningwood, Del Perro, Vespucci, Pillbox Hill, Little Seoul, El Burro Heights, i poszczególnych dzielnic miasta Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin