Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Alt:V Redux - Mod Graficzny


Konus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Tak to znowu ja, dziś przychodzę z nowym poradnikiem "Jak pobrać Redux'a (Mod Graficzny) do GTA V" - Dużo osób pisało na ogólnym z zapytaniem czy jest możliwość innych modów graficznych więc postanowiłem zrobić drugą część poradnika NVB tylko z innym, lepszym modem. W ostatnim poradniku z modami graficznymi napisałem że owy mod poprawia fps'y, w tym przypadku jest totalnie na odwrót Redux strasznie dużo waży ale daje nam niesamowite wrażenia z rozgrywki, coś za coś.

Tutaj wrzucam wam filmik z Raw Gameplay'u właśnie na reduxie:

Spoiler

 


Tutaj łapcie sam poradnik który jest w formie filmu:

Spoiler

 


No a tutaj macie niezbędne linki które wykorzystałem w tym poradniki i które są niezbędne:


PS. Jeśli chcecie coś więcej niż podstawowe reduxowe configi to możecie zajrzeć tutaj:

Spoiler

https://pl.gta5-mods.com/search/Reshade
Nie zawsze będzie wszystko tak samo wyglądać bo niektóre paczki korzystają z ENB.

 

Edytowane przez Konus
Dodanie ps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2020 o 15:00, Konus napisał:

Cześć! Tak to znowu ja, dziś przychodzę z nowym poradnikiem "Jak pobrać Redux'a (Mod Graficzny) do GTA V" - Dużo osób pisało na ogólnym z zapytaniem czy jest możliwość innych modów graficznych więc postanowiłem zrobić drugą część poradnika NVB tylko z innym, lepszym modem. W ostatnim poradniku z modami graficznymi napisałem że owy mod poprawia fps'y, w tym przypadku jest totalnie na odwrót Redux strasznie dużo waży ale daje nam niesamowite wrażenia z rozgrywki, coś za coś.

Tutaj wrzucam wam filmik z Raw Gameplay'u właśnie na reduxie:

  Odkryj ukrytą treść

 


Tutaj łapcie sam poradnik który jest w formie filmu:

  Odkryj ukrytą treść

 


No a tutaj macie niezbędne linki które wykorzystałem w tym poradniki i które są niezbędne:


PS. Jeśli chcecie coś więcej niż podstawowe reduxowe configi to możecie zajrzeć tutaj:

  Odkryj ukrytą treść

https://pl.gta5-mods.com/search/Reshade
Nie zawsze będzie wszystko tak samo wyglądać bo niektóre paczki korzystają z ENB.

 

To jest reshade a nie Redux

 

Perwix lubi to

 

684184132_LAFDGIf.gif.609836ebde831c4de6671b86c3278ce6.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin