Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

University of San Andreas, Los Santos


miodex

Rekomendowane odpowiedzi

ulsa.png

 

ULSA Community (Unversity of Los Santos Community) - projekt zrzeszający grupki młodziaków, których los splótł we wspólnym studiowaniu na jednym z najbardziej znanych uniwersytetów w Kalifornii. Poranki z reguły wyglądają dla poszczególnych grup tak samo - kujony powtarzają kolejny raz notatki do testu, a imprezowicze myślą czy zdążą zaleczyć kaca do testu. Kampus świeci co prawda pustkami, ale po pierwszych zajęciach grupki studentów spotykają się na fajce, wspólnym lunchu czy na grach zespołowych w wolnej chwili. Jeden gość w tle gra na gitarze, wkoło niego wianuszek lasek chwali jego chwyty. Wszystkie te osoby mają swój plan na przyszłość - mniej lub bardziej wymagający, zrzesza je natomiast jedno - wybór Uniwersytetu w Los Santos jako swojego kolejnego przystanku w edukacji.

 

 

OOC; Hej, chcę stworzyć, a raczej pozwolić osobą z serwera pograć na uniwerku w Los Santos. Grzech nie wykorzystać tak pięknego miejsca do kręcenia sobie luźnej gierki z przyjaciółmi. Projekt stworzony będzie z myślą o wszystkich, każdy może sobie założyć postać studenta, profesora, sprzątacza, ogrodnika - dosłownie jest wiele możliwość do nakręcania sobie gierki na uniwerku. Pewnie wiele osób gra nastolatków którzy właśnie mogą skorzystać z takiego projektu i pograć sobie wspólnie z innymi albo po prostu potrzebują jednodniowej przerwy od swojego murzyńskiego gangstera i mogą właśnie wbić pograć epizodycznie w takim projekcie. Ja tak czasami mam dlatego wpadłem na pomysł zrealizowania czegoś takiego. Oczywiście sam chcę tu pograć, a nawet już graliśmy z kilkoma osobami akcyjki na kampusie. Krótko i zwięźle, co chciałem napisałem, jeżeli coś by się zmieniło, wpadły mi jakieś nowe pomysł do głowy na pewno się tutaj nimi podzielę. Jeżeli chodzi o jakąś przyszłość projektu to wszystko oczywiście zależy od tego czy będą ludzie chętni do pogrania sobie właśnie w Tym pięknym miejscu. Pozdrawiam wszystkich i piękne kobiety.

 

vGYdE4d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin