Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[buty] rick owens


vintage

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Typ ubrania(Top, spodnie etc.)[/b]: buty

[b]Płeć[/]: facet

[b]Przykładowy screenshot[/]: na stronie sa, jak wstawiam zdjecie to sie usuwa

[b]Link do modyfikacji[/b]: https://www.gta5-mods.com/player/rick-owens-ramones-for-mp-male
Edytowane przez vintage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę spróbować się pobawić z nimi żeby je jakoś delikatnie zoptymalizować, ale nie wydaje mi się, aby to dużo pomogło. Gdyby usunąć te szycia, które tam są to udałoby się odjąć spokojnie 250k vertow bo to są typowe szycia z marvelous designera. Zobaczę co się da z tym zrobić, ale wątpię że będzie jakiekolwiek pole manewru bez plików projektu. 

ArbuzzDDL i vintage lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sidneyo napisał:

Mogę spróbować się pobawić z nimi żeby je jakoś delikatnie zoptymalizować, ale nie wydaje mi się, aby to dużo pomogło. Gdyby usunąć te szycia, które tam są to udałoby się odjąć spokojnie 250k vertow bo to są typowe szycia z marvelous designera. Zobaczę co się da z tym zrobić, ale wątpię że będzie jakiekolwiek pole manewru bez plików projektu. 

prosze zrob cos z tym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin