Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

MTM Reecey ft MTM Robb - Done with da opps (Sprunk Lee Diss)


Michigoon

Rekomendowane odpowiedzi

W odpowiedzi na diss Sprunk Lee do beefu dołączyło sie dwóch artystów z kolektywu MTM - w tym poszukiwany od miesiąca przez biuro federalne MTM REECEY, numer w całosci nagrany został na mocnych brzmieniach, nie pominięto w nim gróźb jak i sprostowań do pomawiających wersów w dissie sprunka w kierunku kolektywu Married To The Mop

Genius + wyjasnienie linijek

 

[Hook: MTM Reece] (x2)
Sporo broni na stole ale wybieram draco, przy mnie moi ludzie twoi leżą pod ziemią
Wywołałeś wilki z lasu, to nie jest zabawa chowaj się gdy biegną < Reecey ukrywa się przed biurem federalnym i porównuje siebie oraz znajomych do watachy wilków którą sprunk wywołał dissem
Strzelcy ciągle w polu bitwy, jak kręcimy się po bloku to szukamy opozycji
Nie jestem gwiazdą, nie muszę zaznaczać pozycji, strzelam prosto w głowę wiesz kto robi liczby < raper zaznacza, że nie robi tego dla posłuchu tylko dla wyjaśnienia paru kwestii

[Verse 1: MTM Reece]
Wyskakuje z vana, nie ma już co zbierać
To prawdziwe życie, skończ postować na invadera < Uważa, że Sprunk Lee to internetowy bandyta który jedyne co może zrobić to pisać posty w sieci
Zamawiam ubera i jedziemy strzelać
Nie gonie za dziwką bo nie umie biegać < Strzały w nogi skutecznie unieruchamiają ranną osobę, sugeruje, że Sprunk po spotkaniu z nim nie będzie mógł uciec.
Wypełniasz kieszenie gównem bo z rapu nie spływa forsa
Strzelasz do nas w nutach, nawet nie wiesz co to proca < nawiązanie do wersu z dissu sprunka, jednocześnie kontra i kolejny pocisk o bycie fałszywym strzelcem.
To ty chcesz ten clout bo brakuje ci forsy < uważa, że to sprunk lee po beefie z MTM zyska więcej rozgłosu niż oni sami.
Trzymasz z federalnym, więc wskakuj już do nory < nora czyli kryjówka w której ukrywają się donosiciele, porównuje sprunka do konfidenta gdyż ten ukrywa się przed kolektywem MTM
Beef raperów, a czarnuch zazdrości sukcesów
Wieść o wieżowcu nabawiła go kompleksów < nawiązanie do wersu z dissu w którym raper za argument bierze wieżowiec należący do Snow e-bunny
W ręce mam broń, krew na podeszwie nowych butów
Uważaj na kule jak chcesz tańczyć wśród strzelców < kolejne ostrzeżenie w kierunku sprunka by ten uważał na swoje słowa i podjazdy do prawdziwych strzelców

[Hook: MTM Reece] (x2)
Sporo broni na stole ale wybieram draco, przy mnie moi ludzie twoi leżą pod ziemią
Wywołałeś wilki z lasu, to nie jest zabawa chowaj się gdy biegną < Reecey ukrywa się przed biurem federalnym i porównuje siebie oraz znajomych do watachy wilków którą sprunk wywołał dissem
Strzelcy ciągle w polu bitwy, jak kręcimy się po bloku to szukamy opozycji
Nie jestem gwiazdą, nie muszę zaznaczać pozycji, strzelam prosto w głowę wiesz kto robi liczby < raper zaznacza, że nie robi tego dla posłuchu tylko dla wyjaśnienia paru kwestii

[Verse 2: MTM Robb]
7.62 draco, nie masz gdzie uciekać twoi bracia już się schowali
Bierz piątkę cracku i skończ z tymi farmazonami < odbicie piłeczki z dissu sprunka, Robb nazywa go pozerem i uważa, że ten nigdy do nikogo nie strzelał, piątka cracku to nawiązanie do ilosci tematu jaką wziął od nich sprunk lee
Zacząłeś z złą ekipą, strzelamy na serio nie jesteśmy pozerami < Sprostowanie do wersu z dissu sprunka, odbicie piłeczki.
Nie wiesz co to gang, dziwko udajesz gangstera, a boisz się zabić < kolejny pocisk o tym, że sprunk nie wie nic o życiu jakim żyją członkowie MTM
Strzały na osiedlu, nie wychylaj głowy, bo stracisz grunt pod nogami
Jeden fałszywy ruch, moi ludzie sprawią, ze spotkasz się z chmurami 

[Hook: MTM Reece] (x2)
Sporo broni na stole ale wybieram draco, przy mnie moi ludzie twoi leżą pod ziemią
Wywołałeś wilki z lasu, to nie jest zabawa chowaj się gdy biegną < Reecey ukrywa się przed biurem federalnym i porównuje siebie oraz znajomych do watachy wilków którą sprunk wywołał dissem
Strzelcy ciągle w polu bitwy, jak kręcimy się po bloku to szukamy opozycji
Nie jestem gwiazdą, nie muszę zaznaczać pozycji, strzelam prosto w głowę wiesz kto robi liczby < raper zaznacza, że nie robi tego dla posłuchu tylko dla wyjaśnienia paru kwestii


 

 

Edytowane przez Sniper_Gienek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin