Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#12 Mikołajkowe zmiany


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Duerte LoKo
1 godzinę temu, ToxicSoul napisał:

Jakichś dodatkowych, sytuacyjnych animacji zdecydowanie tu brakowało - @thaZu to kot. 

Rozważaliście sprawę śniegu? Pojawił się tutaj na screenie więc trzymam kciuki. Uprzedzając od razu "wyjadaczy" i resztę ekspertów od RP - nie gramy tutaj symulatora Los Angeles, zachowujemy realia całego lore GTA V - stąd też nasze postacie nie palą Marlboro, tylko na przykład Redwoody, piją Pisswasera a o Coronie nikt nigdy nie słyszał... no i stan w którym dzieje się akcja to nie California, tylko San Andreas. Fakt że LS było WZOROWANE na LA nie znaczy od razu że jest jego bezpośrednią kalką, szczególnie że samo studio odpowiedzialne za grę zdecydowało się na taki ruch. Ja bym tutaj widział same pozytywy, świeże doświadczenie, nakręcanie gierki służbom porządkowym - częstsze wypadki na drodze, odśnieżanie parkingów, ulic, wszystko co związane z białym cholerstwem. Weazel również miało by o czym gwizdać na radiu, no i taki epizod nie musi trwać przecież do kalendarzowej wiosny, wystarczy sam grudzień by pchnąć nieco świeżości w naszą rozgrywkę, a każde urozmaicenie jest dobre, no może prawie każde.

A kim Ty jesteś, żeby w ogóle tak pisać? xD Sprawa jest jasna, Los Santos to odpowiednik Los Angeles jest i powinniśmy się tego stosować, a nie stosować się jakiegoś chujowego uniwersum i porównywać gta online do roleplay, przecież to jest głupota xD

56 minut temu, Toyer napisał:

Śnieg będzie dzisiaj na serwerze, ale tylko dzisiaj jak na razie 😉

Mam nadzieję, że nie przesadzicie z tym śniegiem, bo odechce mi się grać szczerze mówiąc. Po prostu jestem graczem, który wie co gra i śnieg tylko zepsułby ten klimat, który aktualnie czuję, bo świetnie się gra.

Poza tym dobra aktualizacja, serwer z miesiąc na miesiąc robi się coraz lepszy i to mnie cieszy, bo w końcu jest jakieś miejsce do gry rp na gta 5, tylko nie przesadźcie z tym śniegiem. Jak dla mnie tydzień może sobie być i potem zniknąć, jak było rok temu w LA.

Edytowane przez Duerte LoKo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duerte LoKo
3 minuty temu, Jackal napisał:

Przecież masz napisane, że śnieg będzie tylko dzisiaj.

Potrafię czytać. Napisałem ogólnie, żebyście nie przesadzali z tym śniegiem. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany skryptowe bardzo fajne, ale dlaczego ruszyliście znowu zasiłki, które jak sami pisaliście były dobrze zbalansowane? Nie lepiej było po prostu podwyższyć Paydaya do 1k-2k zamiast znowu ucinać graczom budżet na swobodną gre? Dlaczego w ogóle ktoś ma cierpieć z tego powodu, że ma więcej godzin na postaci? Dwie stówy zasiłku brzmią jak powrót do przeszłości, która wiadomo jak wyglądała i sami przyznaliście graczom racje, że powinna istnieć większa swoboda w obracaniu gotówką, bo to jest w końcu Role Play. To nie jest wina po stronie gospodarki, że gracze nie chcą grać w biznesach, kasa powinna tylko zachęcać by tam grać, ale głównym celem gry w biznesach jest samo granie RP. Ludzie wysyłałi wiele propozycji, które mogłyby prawdopodobnie poprawić sytuacje w biznesach, a zamiast tego zrobiliście dwa kroki w tył.

Bardzo głupia zmiana i mam nadzieje, że to zmienicie, bo i tak kasy na serwerze nie było nie wiadomo ile, a teraz sie zapowiada na powrót do sytuacji sprzed dwóch miesięcy gdzie trzeba było grindować forse i ją magazynować nie wydając na nic innego. Reszta nowinek skryptowych jest super, świetna robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie gadajcie, że w ciągu tych 50-60h postać wyfarmi bóg wie ile forsy, że to później nie bedzie robiło dla niej różnicy czy dostanie $200 zasiłku czy $400, bo każdy gra na inny sposób. Wielu ludzi lubi trwonić pieniądze na usługach u innych graczy i w takich okolicznościach będą pokrzywdzeni tylko dlatego, że mają więcej godzin na postaci

thaZu, zZz, Mygon i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Duerte LoKo napisał:

A kim Ty jesteś, żeby w ogóle tak pisać? xD Sprawa jest jasna, Los Santos to odpowiednik Los Angeles jest i powinniśmy się tego stosować, a nie stosować się jakiegoś chujowego uniwersum i porównywać gta online do roleplay, przecież to jest głupota xD

Mam nadzieję, że nie przesadzicie z tym śniegiem, bo odechce mi się grać szczerze mówiąc. Po prostu jestem graczem, który wie co gra i śnieg tylko zepsułby ten klimat, który aktualnie czuję, bo świetnie się gra.

Poza tym dobra aktualizacja, serwer z miesiąc na miesiąc robi się coraz lepszy i to mnie cieszy, bo w końcu jest jakieś miejsce do gry rp na gta 5, tylko nie przesadźcie z tym śniegiem. Jak dla mnie tydzień może sobie być i potem zniknąć, jak było rok temu w LA.

Kim jestem? Graczem, mam prawo wyrażać swoją opinię i sugerować rzeczy, które wedle mojego uznania byłyby pozytywnie odebrane przez resztę społeczności.

Ty natomiast masz kija w czterech literach i jesteś kompletnym ignorantem, jeśli przestaniesz grać - nikt raczej się tym nie przejmie, już tym bardziej ze względu na to ile osób gra na serwerze. Skoro tak bardzo spuszczasz się nad tym że LS jest odpowiednikiem LA, zapraszam gdzie indziej, bo tutaj już padła decyzja, że odgrywamy w uniwersum piątki, nie LA.

Fakt, może cały grudzień byłby przesadą, tu punkt dla Ciebie, ale parę białych dni na pewno nie zaszkodzi.

Edytowane przez ToxicSoul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lopez napisał:

Zmiany skryptowe bardzo fajne, ale dlaczego ruszyliście znowu zasiłki, które jak sami pisaliście były dobrze zbalansowane? Nie lepiej było po prostu podwyższyć Paydaya do 1k-2k zamiast znowu ucinać graczom budżet na swobodną gre? Dlaczego w ogóle ktoś ma cierpieć z tego powodu, że ma więcej godzin na postaci? Dwie stówy zasiłku brzmią jak powrót do przeszłości, która wiadomo jak wyglądała i sami przyznaliście graczom racje, że powinna istnieć większa swoboda w obracaniu gotówką, bo to jest w końcu Role Play. To nie jest wina po stronie gospodarki, że gracze nie chcą grać w biznesach, kasa powinna tylko zachęcać by tam grać, ale głównym celem gry w biznesach jest samo granie RP. Ludzie wysyłałi wiele propozycji, które mogłyby prawdopodobnie poprawić sytuacje w biznesach, a zamiast tego zrobiliście dwa kroki w tył.

Bardzo głupia zmiana i mam nadzieje, że to zmienicie, bo i tak kasy na serwerze nie było nie wiadomo ile, a teraz sie zapowiada na powrót do sytuacji sprzed dwóch miesięcy gdzie trzeba było grindować forse i ją magazynować nie wydając na nic innego. Reszta nowinek skryptowych jest super, świetna robota

Potwierdzam, u mnie aktywnośc biznesu była taka, że ludzi siedzieli mi po 1,5h duty i zywej duszy nie było w tym czasie. Zdarzały się momenty w których nie mogłem się też odpędzić od klientów. Jak na moje biznesy działały dobrze ale stroną skryptową wcale nie zachęcały do korzystania z ich usług. Warsztaty teraz się ruszą dzięki felgom, trzeba by pomyśleć nad resztą biznesów. Metod do sydawania kasy jest cała masa. Wszedł tuning wizualny dostepny w biznesie @Emel i ceny są tak ustawione, że ubranie całej fury w wizualkę to wydatek rzędu 70-100k w zależności od tego ile oferuje w pojeździe dana gra. Ludzie chętniej kupują budynki, pojazdy i kręcą sobie gierkę nie martwiąc się o gotówkę. W tym momencia ja jako posiadacz postaci mającej prawie 300h będę cierpiał i znów będę musiał walić bóg wie ile duty, żeby wyrównać sobie spadek zasiłku. Jak na moje zasiłki były okej, ze zmianą paydaya w grupach powinna zostać ograniczone ilośc biznesów na gradza co jednego a zasiłki powinny zostać przywrócone wcześniejsze. Dzięki temu macie aktywne biznesy i gracze grający off-duty nie będą poszkodowani.

 

zZz i Lopez lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin