Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#12 Mikołajkowe zmiany


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Karpiu napisał:

Co do śniegu - osobiście nie mam nic przeciwko dopóki nie będzie to obniżać FPS, ale tutaj też ale: w dyskusjach lub publikacjach GM'owie powinni ustalić jak się to powinno grać i jak się zachowywać. Osobiście rozumiem, że to gra, tym bardziej w uniwersum GTA V, a nie 1;1 Los Angeles, bawmy się, a nie spinajmy dupę o kawałek śniegu. Dlatego też sądzę, że powinien być grany ten śnieg bardziej wizualnie - niech cieszy oko na dzień lub kilka, a gracze niech sobie go używają do interakcji, do których chcą go użyć. Co prawda też rozumiem, że to ogranicza grę chociażby na plażach, dlatego też akurat śnieg jest mało potrzebny, bo bardziej ogranicza niż daje szansę do gry. 

No nie wiem, na przykład jeździj wolniej i kup sobie sanki? Co możesz robić jak jest śnieg? Na drogach jest ślisko, jeżdżą pługi i ogólnie ze względu, że jest to LS to raczej taki trochę stan wyjątkowy względem mieszkańców, bo każdy na letnich. Tutaj nie potrzeba żadnej narracji, po prostu sobie grajcie, ale z głową. W końcu to odzwierciedlenie realnego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pdgie napisał:

No nie wiem, na przykład jeździj wolniej i kup sobie sanki? Co możesz robić jak jest śnieg? Na drogach jest ślisko, jeżdżą pługi i ogólnie ze względu, że jest to LS to raczej taki trochę stan wyjątkowy względem mieszkańców, bo każdy na letnich. Tutaj nie potrzeba żadnej narracji, po prostu sobie grajcie, ale z głową. W końcu to odzwierciedlenie realnego życia.

Dlatego też podsumowałem to, że jest to chujowy event, który wnosi w większości ograniczenia do rozgrywki i to takie zwyczajne, miałkie.

Edytowane przez Karpiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Karpiu napisał:

Dlatego też podsumowałem to, że jest to chujowy event, który wnosi jedynie ograniczenia do rozgrywki i to takie zwyczajne, miałkie.

xD
Napisz mi jakie ograniczenia to wprowadza oprócz ograniczenia prędkości, który i tak gdzieś tam jest nawet jak śniegu nie ma. 

Saurafel lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gites tylko ten system cogodzinnych zasiłków taki średniawy. Raczej czas online postaci nie powinien mieć jakiegoś wpływu na zasiłek. To dalej jest zrobione przeciwko grindowaniu kasy a z tego co wiem im dłużej istnieje postać tym niekoniecznie więcej zarabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karpiu napisał:

Dlatego też podsumowałem to, że jest to chujowy event, który wnosi w większości ograniczenia do rozgrywki i to takie zwyczajne, miałkie.

ej sory mordo, ale co Ci ogranicza xD

Jeżeli Ty jako tak kreatywny gracz, w śniegu leżącym na ulicach widzisz ograniczenia swoich możliwości, to serio, nie obraź się ale nie jesteś kreatywnym graczem. Ja w śniegu widzę masę możliwości których normalnie nie mamy możliwości wykorzystać. I szczerze to czekam aż znajdę chwilę czasu żeby wejść na serwer, w końcu założyć kurtkę zimową i pograć na zewnątrz. A jeżeli Twoje ograniczenie to przymus zmiany klapeczków i spodenek z krótkim rękawkiem na coś stosownego do sytuacji, to już nie nasz problem. 

Marduk, Toksiak, Vey i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Saurafel napisał:

ej sory mordo, ale co Ci ogranicza xD

Jeżeli Ty jako tak kreatywny gracz, w śniegu leżącym na ulicach widzisz ograniczenia swoich możliwości, to serio, nie obraź się ale nie jesteś kreatywnym graczem. Ja w śniegu widzę masę możliwości których normalnie nie mamy możliwości wykorzystać. I szczerze to czekam aż znajdę chwilę czasu żeby wejść na serwer, w końcu założyć kurtkę zimową i pograć na zewnątrz. A jeżeli Twoje ograniczenie to przymus zmiany klapeczków i spodenek z krótkim rękawkiem na coś stosownego do sytuacji, to już nie nasz problem. 

jak też pisałem: bawmy się tym skoro już jest. Na dłuższy okres byłoby to moim zdaniem denerwujące i niepotrzebne, takie moje zdanie. A teraz skończmy to, bo nie ma potrzeby robić jakiejś śmiesznej dramy ooc, bo z drugiej strony to tylko śnieg xd

Nie uważam tego osobiście za zajebisty wątek, ale i tak będę się dobrze bawił z ekipą, nie podzielasz mojego zdania, trudno - idę dalej być niekreatywnym graczem.

Saurafel lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin