Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

AKTUALNA sytuacja na serwerze.


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, rogal napisał:

Mnie najbardziej rozjebało info, które tam gdzieś się przewinęło, że opiekun od org. przestępczych, który swoją drogą jakoś powinien nakręcać IC rozgrywkę ogłosił, że zrzeka się gry IC XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nie znam watku o ktorym mowisz, ale imo opiekun org jest od tego by ogarniac sytuacje w tym sektorze rozgrywki, a nie od tego by nakrecac im gre, bo od tego sa GMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że Kacalov, opiekun frakcji porządkowych był na serwerze może ze dwa razy od startu

7 minut temu, rogal napisał:

Mnie najbardziej rozjebało info, które tam gdzieś się przewinęło, że opiekun od org. przestępczych, który swoją drogą jakoś powinien nakręcać IC rozgrywkę ogłosił, że zrzeka się gry IC XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo widzę znowu dymesy jakieś to wypowiem się najpierw o tym, a później odnośnie tematu.

Ja nwm wy ciągle ryczecie o tą akcje, którą jak wam wyjaśniliśmy: trząsaliśmy się poza miastem dobre 30 minut z helikopterem nad łbem. Jadąc do tego domku osobiście /bo a może tam coś będzie?/ zauważyłem dokładnie TEN SAM POJAZD Z TYM SAMYM OSOBNIKIEM który przez osobę został wypuszczony bo jej IC nakłamał. No cóż, nakłamał, puszczony, ale to nie znaczy że nadal nie jest powiązany ze sprawą. Wracając, ten sam pojazd, nie przemalowany, o tych samych blachach se jedzie tak o do tego domu i jak tylko mnie zauważył, to postanowił sobie skręcić i obserwować dom z /bezpiecznej odległości/, kiedy my postanowiliśmy tam zrobić nalot. Pierwszym co zastaliśmy po wejściu był płacz na /b, co zostało wyjaśnione z flową. Prawdą jest, że gdyby wasz ziomeczek tam nie jechał (który potem będąc nadal zatrzymanym za ucieczkę z poszukiwanym, który zaraz potem postanowił zrobić DM mniejsza, został ochroniarzem w Freud i starał się o licencję FSC x D) jedynie komu mozecie pluc to sobie w mordy zescie zrobili takie szczyny pod siebie.

A wracając do tematu:

To prawda sektory przestępcze, a nawet biznesowe i porządkowe leżą i kwiczą. Nie wiem jak to tam w FD stoi, zakładam że sytuacja podobna u nas, gracze nie chcą grać bo nie ma podstaw, albo są /niedziałające w pełni, bez pewnych KLUCZOWYCH funkcji ale są, podziękujcie że są/. A potem przychodzi co do czego, interakcje z niektórymi które wołają o pomstę do nieba, dymy na forum jak chociażby te tutaj, brak możliwości nawiązywania interakcji z graczami bo jedyny otwarty biznes to klub, do którego jak się wejdzie nawet ogarnąć czy sytuacja jest git zostaje skwitowane /przyszli se chlac piwo na sluzbie, nie mam jak swoich slow potwierdzic ale tak bylo nie zmyslam/. Sam chcialem zobaczyc jak to wyglada od sektora biznesowego, otworzylem ammunation ktore zamknalem po 3 dniach, gdzie musialem walczyc w ogole o gotuwe zeby móc w ogole zamowic dla ludzi gnaty, a jak o to poprosilem to na poczatku zostalem odeslany /wyciagnij se z konta LSPD/, gdzie od razu zaznaczalem ze to z PD jest powiazane tylko OOC, nic wiecej, ba nawet pozwolilem @Gayne odpalic projekt ammunation przy tym, i chcialem ich wspierac ile moglem, bo lubie kreatywne rozwiazania. Ale ten serwer i ta administracja tutaj raczej w niektorych aspektach karze wręcz za kreatywne rozwiązania. Przestepcze no to wypowiedzieli sie idealnie przedmowcy, to co rozmawialem z bajzlem na ts3 czy innymi przedstawicielami polswiatka, to ja im wspolczulem ze sie tak męcza tutaj. Az sam postanowilem zabrac swoje manatki, i zrobic se wolne. I polece to kazdemu, zrobcie se wolne, i poczekajcie az sie obudza z lapa w kiblu, bo niektore rzeczy wolaja o pomste do nieba. shootout do kacalov grenade morfeusz i kaizi bo to jedyni ktorzy byli/są w ekipie i w miare starali sie przepychac rzeczy dla frakcji i polswiatka. ps kaizi wroc bo syf sie zrobil permamentny.

8 minut temu, Kekw napisał:

Najlepsze jest to że Kacalov, opiekun frakcji porządkowych był na serwerze może ze dwa razy od startu

 

no bywal ostatnio czesciej, ba nawet ze mna gral osobiscie pare watkow

a tera wracam napierdalac gangusuw w cyberpanku bo mi przyjemniej grac w zabugowana gierke niz czasem tutaj duze jol

Edytowane przez Wilku
Barry, Karpiu, zZz i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, depcior napisał:

ja robie strajk, nie myje się póki nie dacie $800 pejdeja w szczycie, zobaczymy kto wygra

Przeczytaj sobie posty wyżej i wtedy wywnioskujesz, że payday wcale nie jest takim ważnym aspektem gry. Mogliby na przykład dać zwiększone ceny z duty, albo chociaż podreperować gospodarkę serwera.

przechwytywanie.png.a8486bef300df7ee0c11e5c2fb51a4d4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Gramolis napisał:

Przeczytaj sobie posty wyżej i wtedy wywnioskujesz, że payday wcale nie jest takim ważnym aspektem gry. Mogliby na przykład dać zwiększone ceny z duty, albo chociaż podreperować gospodarkę serwera.

Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że NIE ISTNIEJE coś takiego jak gospodarka serwera i nigdy nie istniała na żadnym serwerze rp? Czy wiesz jak działa gospodarka? Tu chodzi o to, że ludzie nie potrafią manewrować pieniędzy w grze, a nie kto ile dostaje. 

Gramolis, Kekw i Spectre lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest mozliwosci wydawania e dolarków, że głowa mała a mimo to lepiej podcinać skrzydła starając się na siłe zrobić symulator życia 1:1. Ja wracając z roboty nie mam czasu na walenie duty po 3h żeby mieć jakieś środki na postaci. Pojawia się teraz problem z paleto i początków LS. Gracze wala duty gdzie tylko mogą już poza biznesem żeby pograć coś konkretnegoi mnie już wcale nie zaskakuje widok gracza latającego z duty biznesu po centrum, bo poniekad w pełni go rozumiem.

Mejaru i Barry lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logicznym jest, że jeżeli komuś się coś zabiera, to ta osoba się buntuje i jasnym było, że od 800 happy hours nie będzie już odwrotu.

Nie rozumiem czemu nie przełożyliście po prostu gotówki z happy hours na zwiększony payday z grupy. Wtedy każdy by był zadowolony.

Barry lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rogal napisał:

Mnie najbardziej rozjebało info, które tam gdzieś się przewinęło, że opiekun od org. przestępczych, który swoją drogą jakoś powinien nakręcać IC rozgrywkę ogłosił, że zrzeka się gry IC XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

O co chodzi? Zarówno ja, jak i @Morfeusz aktywnie gramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin