Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Mith

Rekomendowane odpowiedzi

image-2-2.pngWHO AM I?:

 

Noah Aleksander - urodzony 18 sierpnia 2000 roku w Los Santos. Do czasów studenckich mieszkał wraz z rodzicami w dzielnicy Downtown, ojciec z zawodu jest psychologiem natomiast matka zajmuję się księgowością. Perkusista, który na swoim koncie ma już kilka sesji w studio nagraniowych, gdzie nagrywał partie dźwiękowe dla innych artystów, głównie osób, które tworzą muzykę z gatunku ciężkie "brzmienia". Dodatkowo z zainteresowania Noah zajmuje się dziennikarstwem, które rozwinął hobbistycznie już w czasach szkoły średniej, prowadząc szkolną gazetę.


Dzieciństwo chłopaka nie było usłane różami, ze względu na to, że gdy tylko urodził się jego młodszy brat Thomas, to rodzice zaczęli od razu faworyzować młodsze dziecko. Pierwszy raz za perkusją usiadł u znajomego w garażu, co skutkowało potem częstym odwiedzaniem kolegi i finalnie odkupieniem od niego perkusji za 500 dolarów, które Noah skrupulatnie zbierał z kieszonkowego przez dłuższy okres. W czasach licealnych chłopak był członkiem orkiestry szkolnej oraz brał czynny udział w tworzeniu szkolnej gazety, co pobudziło u niego apetyt na dziennikarstwo, które zaczął studiować.


Studenckie życie Noah trwało dość krótko. Stwierdził, że ULSA ma za bardzo okrojony i beznadziejny program nauczania, na który szkoda czasu. Decyzja chłopaka skutkowała tym, że cała rodzina potępiła jego drogę oraz ostatecznie wyrzekła się go i zerwała całkowicie z nim kontakt. Początkowy okres samotnej tułaczki Noaha nie był aż tak pod górkę, poza dorabianiem za barem, często brał udział w sesjach nagraniowych w studio, za które otrzymywał wynagrodzenie. Jednak ostatni okres nie jest zbyt łaskawy dla chłopaka, zlecenia na nagrania drastycznie zmalały, a za skromną pensję barmana, gdzie nie pracował na pełny etat, nie był w stanie sobie zapewnić standardowych warunków do życia. Skutkowało to tym, że często Noah mieszkał w swoim samochodzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

OOC:

Spoiler

Hej! Chcę wkroczyć w branżę tym razem w nieco innej odsłonie. Po za zajmowaniem się muzyką IC zamierzam kreować postać w stronę dziennikarstwa związanych ze światem muzyki, niezależnie od gatunku, które zamierzam prowadzić przez social media. Chcę również dać innym postaciom z branży możliwość promowania się poprzez podcasty, które chcę w przyszłości realizować. 

 

POWIĄZANIA:

 • SOUL EVISCERATION
 • UNSAINTED RECORDS
 • MY STICK OF VIEW - DRUMMER PODCAST ABOUT NON-DRUM THINGS

 

MATERIAŁY MUZYCZNE:

MATERIAŁY SOCIAL MEDIA:

MEDIA:

WSPÓŁPRACE:

 

INFORMACJE DLA OPIEKUNÓW:

Spoiler

Dane postaci:

Nick IC: Noah Alexander
Powiązania: Soul Evisceration, UNSAINTED Records
Konto bankowe: 8710444556

 

 

Edytowane przez Mith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 4 miesiące temu...

 

uvybQJpCeJOz1EKLIw4x_29_7119ed197916b27d0f27567552f2ba04_avatar_full.png

SEKSOWNA BESTIO, GDZIE TY SIĘ PODZIEWAŁEŚ?!

Wraz z pogarszającym się stanem zdrowia frontmana zespołu Soul Evisceration - Eelisa Forsberga @Meph, oraz wygasającą z tego powodu aktywnością całego zespołu, Noah zaczął również znikać z życia publicznego, które na ten moment wydawałoby się bardzo krótkim stażem w jego karierze. Czyżby młody miał podzielić los swoich poprzedników i również zniknąć z zespołu? Raczej byłby to słaby początek dla perkusisty. W zasadzie to chyba sobie każdy zadawał wtedy pytanie... Co dalej?

Gdy Eelis skupił się bardziej na zarządzaniu nowo powstałej wytwórni Astaroth Records, Noah wtedy poza pracami przy "Barren Wasteland" potraktował ten okres jako urlop, oczywiście starał się brać aktywny udział w pracach dla wytwórni, oferując swoje umiejętności dla innych, jednak to dla samego Noaha było porównywalne do powrotu na sam początek swoich wielkich marzeń. Sama przyszłość w zespole też z początku była niepewna dla młodego perkusisty, ponieważ jak to sami członkowie zespołu oznajmili w wywiadzie u Aishy Huxley @wink, Noah na ten moment jest na zastępstwo za Sinsa Flesheatera. Młody starał się nie pokazywać tego, że czuł się sfrustrowany tym, że jest tylko tym na chwile. Przez to początki w zespole, mimo świetnego występu na Alterdrome, były dla niego trudne. Starał się za wszelką cenę pokazać swoim kompanom z kapeli oraz fanom, że to właśnie on zasługuje na to, by być tym oficjalnym perkusistą Soul Evisceration. Noah na każdym koncercie starał się wchodzić w interakcje z fanami - podarowanie jednej osobie kompletu pałek perkusyjnych staję się już powoli tradycją, wróć... Raczej rytuałem... Chłopaka zdecydowanie zaczęło wyróżniać od swoich poprzedników to, że jest bardziej aktywny i energiczny na scenie i stara się tym sposobem robić show w swoim stylu.

W międzyczasie młody perkusista wdał się w krótki, ale płomienny związek z kobietą, którą wśród znajomych określa mianem: szurnięta gotka. Był to krótki epizod w jego życiu miłosnym, jednak wspomina tą relację mimo to w superlatywach i często nawołuje o niej w luźnych rozmowach. Dlaczego w takim razie nie jest już z tą kobietą? Noah wspomina o chorej zazdrości, jaką emanowała kobieta wobec niego, co ograniczało mu jakiekolwiek poczucie swobodności w pewnym momencie. To był jedyny powód, który spowodował zakończenie krótkiego związku.

 

 

 

 

 

NIE NO EKIPA, WRACAMY SIAĆ ZAGŁADĘ NA SCENIE CIĘŻKIEGO BRZMIENIA! image.png?ex=658932cb&is=6576bdcb&hm=17a6378362f28b97dc2b80e04ae59049cd89208606ea59c927589900deab37ca&

Koncert w White Leprechaunt to był punkt zapalny, by razem z resztą zespołu wrócić w końcu na scenę ciężkiego brzmienia. Samo show przebiegło bez żadnych problemów technicznych czy przypadkowych, jednak fani pokazali wtedy, że byli żądni zagłady i krwi. Nieustające pogo i moshpit w trakcie trwania występu spowodowało, że niejednokrotnie na deskach lokalu polała się krew. Jednak ta sytuacja nie była czymś, co dla członków zespołu było niepokojące... Wręcz przeciwnie! Taka reakcja fanów na koncert oraz ich aktywne uczestnictwo z zespołem, stało się paliwem napędowym dla Souls i kopem motywacyjnym, który był decydujący na to by powiedzieć: kurwa wracamy i robimy rozpierdol. Dla samego Noaha występ w White Leprechaunt skończył się kilkudniowym wyłączeniem z gry na perkusji, ze względu na kontuzję jakiej się nabawił na dłoniach, mianowicie chłopak nie miał wtedy litości dla swojego instrumentu oraz dla samego siebie. Jego agresywna i brutalna gra doprowadziła ostatecznie do tego, że starł on całkowicie dłonie do krwi, brudząc przy tym swoją krwią perkusję i panele podłogowe obok niego...

Wraz z powrotem na scenę, zespół wypuścił nowy kawałek "Primal Flames". Prace nad nim odbywały się na pełnej pompie i z ogromnym zapasem motywacji na to by działać. Noah w trakcie nagrywania swojej partii starał się swoją grą na garach oddać jak najwięcej agresji do utworu, co ostatecznie skończyło się tym, że pod sam koniec sesji Noah w konsekwencji tego jak grał połamał pałki perkusyjne, przez co musiał on powtarzać swoje partie, a sama sytuacja jest do tej pory wielokrotnie wypominana przez Eelisa młodemu perkusiście.

Koncert w Moonlit Pub oczywiście odbył się standardowo... Z hukiem! Mimo małego metrażu lokalu ludzie pod sceną pokazali jak się należy bawić podczas koncertu Soul Evisceration. Tego dnia zespół zagrał po raz pierwszy na żywo "Primal Flames" i oczywiście Noah dosłownie w tym samym momencie co na nagraniach w studio, połamał pałki perkusyjne, które po koncercie oddał mężczyźnie, uderzając przy tym go w głowę. Koncert ten można zaliczyć do jednych z nieco kontrowersyjnych w historii zespołu, między innymi chodzi tu o publiczne nawoływanie do współpracy Eelisa z firmą Gusset, czy też standardowe pokazanie pośladków przez frontmana, a zaprezentowanie coveru Unholy przez Fehu Skargard @Sava, gdzie wbiła szpilkę dla Gossipy Los Santos. Tego dnia po koncercie Noah stał się "krzesłem" dla jednej z kobiet, bawiących się na koncercie, zaraz... Że co?! Już tłumaczę, chłopak był wcześniej pojony whisky przez barmankę oraz jedną z dziewczyn leżąc na podłodze, po czym w trakcie zabawy zrodził się świetny pomysł by zakryć chłopakowi twarz szmatką i starać się go ponownie napoić trunkiem. Chwilowe oślepienie perkusisty wykorzystała jedna z kobiet, siadając zwyczajnie w świecie na jego twarz...

 

 

RhBmkMvkAwwVIA58lMb2_05_d4a14c88b47e33bb62c8e414bcc197e9_image.png

WSPÓŁPRACA Z FUZZY ORAZ POCZĄTEK WIĘKSZEJ AKTYWNOŚCI NA LI!

Między koncertami wspomnianymi wyżej zespół wszedł we współpracę ze spółkami, chociażby z Primal Xtreme, gdzie twarzą została basistka Cecilla Morgan @Paullaa. Kolejna współpraca została nawiązana ze spółką Fuzzy, gdzie zespół miał wziąć udział w promowaniu nowego produktu jakim jest Fuzzy Cola Zero. Do tego zadania został wytypowany Noah, pozwalając mu przy tym po raz pierwszy reprezentować sobą cały zespół. Współpraca dla młodego perkusisty jest zapewne otwarciem nowych dróg w przyszłości, w końcu reprezentuje taki sam produkt co Aisha Huxley czy Lou Coulibaly, więc może przez te jego twarz trochę bardziej zacznie być rozpoznawalna.

Noah zaczął udzielać się również aktywniej na LI, starając się przy tym dołączyć do loży szyderców Soul Evisceration. Bez echa się nie obył komentarz perkusisty pod zdjęciem Stormi Breedlove wraz z jej nowym partnerem, gdzie Noah skomentował jej hipokryzję oraz to, że aktualnie robi karierę na niedawno zmarłym mężu, czyli Wayne Breedlove. Po za wspomnianym wyżej komentarzem na socialach zdarzały się delikatne zaczepki pod postami Gossipy Los Santos czy Let's Get Heavy, jednak sam Noah jest dopiero adeptem w tej sztucę, którą do perfekcji opanowała przede wszystkim Fehu.

Jak już wspominamy o Fehu to dziewczyna zaczęła wstawiać shortsy, gdzie główną role do tej pory odgrywał Noah. Pierwszy filmik jest z ich spontanicznej wyprawy do Paleto, gdzie chłopak wybrał nieco ciekawszą drogę przy górskich terenach. W drugim filmiku Noah pozuje z dmuchaną lalką na otwarciu Davis Mall.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pUc9mvuBuswmufZiq33W_09_a0c02b317d87ec33

AeTx5PIWxV9xPrvBtGPl_10_1d0b75d0399624c3

 

Meph, thaZu, Zium i 11 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 5 tygodni później...

GRUDZIEŃ, CZYLI BANKIETY, ZBIÓRKI, OPATRYWANIE RANNYCH I POTĘŻNY KONCERT...11.png

Można powiedzieć, że ekipa z Soul Evisceration wraz z powrotem do aktywnego działania nabiera tempa, które już niedługo osiągnie prędkość już nie do zatrzymania. Sam Noah starał się swój czas poświęcić głównie dla zespołu oraz współpracy z wytwórnią Astaroth. Jego aktywność na social media drastycznie spadła, a sam Noah nie brał aktywnego udziału w dramach na LI, jakie zgotowali pozostali członkowie zespołu. Można wręcz powiedzieć, że jego sociale po prostu stoją w miejscu z niewiadomych przyczyn. Być może ma wiele wspólnego z trudniejszym okresem w życiu, z jakim mierzył się młody perkusista ostatnio. Co było więc przyczyną tego? Nieudana miłość, czy może wręcz odwrotnie? Na pewno szczegóły tego wszystkiego znają inni członkowie zespołu, z którymi aktualnie mieszka. 

Noah wraz z pozostałymi członkami zespołu oraz osobami powiązanymi z Astaroth, pojawił się na bankiecie organizowanym przez LE FOUNDATION. Wśród obecnych osób na wydarzeniu uwagę zwrócić uwagę mogło to, że zjawił się również jako osoba towarzysząca Asami Kiyoko, która była jedną z gwiazd na bankiecie. Niektóre osoby mogły zauważyć, że w pewnym momencie Noah i Asami spacerowali po sali bankietowej pod ręką, co mogło wzbudzić wśród obecnych kolejny powód do plotek. Ostatecznie dwójka zniknęła z przyjęcia zaraz po występie dziewczyny, tak samo jako pozostali członkowie Soul Evisceration.

Winter Collection Day, czyli czynny udział w charytatywnej zbiórce charytatywnej zorganizowanej przez Asami Kiyoko oraz Zoe Anderson z ramienia Animal Care Foundation, która miała miejsce w Israfel Practice Room. Można powiedzieć, że znowu samo Soul jak i Astaroth Records pokazało, że jest to solidnie zorganizowana ekipa, która nie boi podjąć się żadnej tematyki. Samą zbiórkę można ogłosić jednym wielkim sukcesem, a skala zaangażowania społeczeństwa była ogromna. Zbiórka ta była odpowiednim przykładem pojednania się mieszkańców miasta oraz pokazała ducha zbliżających się świąt. Ostatecznie Noah wziął udział na LIVE u Asami Kiyoko, gdzie podsumował całą zbiórkę w pozytywnych słowach.

Do głośnych i zarazem jednych z najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń zaliczyć można koncert zespołu JOIN THE RITUAL. Regularnie promowane przez członków Soul wydarzenie między innymi przez social media obiło się echem na całe miasto jak i nie na cały stan San Andreas. Cało wydarzenie przyciągnęło uwagę osób z różnych społeczności oraz wzbudziło zainteresowanie Daily Globe, co ostatecznie przeistoczyło się w poprowadzoną audycję na żywo z wydarzenia oraz artykułu, przedstawiającego relacje z koncertu. Efektem tego eventu jest wypuszczony przez zespół wersje LIVE piosenki The Feast on my eyes, która została nagrana i profesjonalnie zmontowana, starając się ukazać same superlatywy wydarzenia.

 

 

5MLy8FZ.png

 

sQmfzUA6xYq7z9GbhYmy_18_2dc53b362c16852d90797de0f7ee2edb_avatar_full.pngNIE WSPOMNIAŁEŚ O OPATRYWANIU RANNYCH... O CO CHODZI?

A już przychodzę z wytłumaczeniem... Otóż, 23 grudnia spokój przy wieczornym podbijaniu barów członków Soul Evisceration przerwały strzały, których dźwięk dochodził z parkingu, znajdującym się za Moonlit Pub. Gdy tylko sytuacja się wyklarowała, Noah wraz z ekipą udali się na parking z myślą, by po prostu udać się do swoich domów, jednak to co tam zastali przerosło ich oczekiwania... Mianowicie po za zaparkowanymi pojazdami, znajdowały się tam cztery osoby z ranami postrzałowymi. Pierwsza reakcja? Dzwońcie na 911 i działamy dopóki nie przyjadą! Członkowie Soul Evisceration i inni, co byli na miejscu natychmiast ruszyli do udzielania pierwszej pomocy osobom, gdy tylko zbliżały się sygnały dźwiękowe w ich stronę zapewne każdy czuł ulgę, że zjawią się tu osoby, które zapanują nad sytuacją... Tak było? Otóż nie... Cała sytuacja wyglądała w pewnym momencie jak jeden wielki żart, gdy na światło dzienne wyszła niekompetencja zastępców szeryfa, którzy chcieli aresztować Eelisa oraz Wattiego Reed za to, że nie chcieli się odsunąć od ciężko rannej osoby, której udzielali wcześniej pomocy. Całość wyglądała dość chaotycznie, jednak finał całej sytuacji ma szczęśliwe zakończenie dla ofiar, które przeżyły strzelaninę. Członkowie zespołu jednak nie zamierzali zostawić suchej nitki wobec całej sprawy co skutkowało ostatecznie standardowym wysunięciem arsenału na LifeInvader przez Fehu i Eelisa, a całą sprawą szybko zainteresowały się media, którym został udzielony wywiad z całej sytuacji przez obecnych tam członków zespołu oraz Wattiego Reed.

 

PODSUMOWUJĄC...

Na ten moment nie wiadomo tak naprawdę jakie są plany Noaha, chłopak zaczął angażować się bardziej w sprawy zespołu niż osobiste, jednak nie oznacza to, że jego wcześniejsze pomysły zostały schowane do szafy i już nigdy nie ujrzą światła dziennego...

G8sILMm.png

 

jjordan, Zium, Meph i 12 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 4 tygodnie później...
 • 4 tygodnie później...

N0Nk1ps.pngMUREM ZA H3XE, CZYLI KRYTYKA W SOCIAL MEDIA DECYZJI
EX-CEO WYTWÓRNI NOVA.

Można było powiedzieć, że NOVA szykowało naprawdę solidny perfomance na początku roku, kto wie czy 2024 TOUR nie dałoby dość wysokiej przewagi w rankingu wydarzeń dla NOVA już na samym początku roku. Wszystko mogłoby się wydawać, że szło w dobrym kierunku, jednak na jaw wyszły wszystkie niedoskonałości, które już czekały zbyt długo by ujrzeć światło dzienne... No dobra, ale co Noah ma do tego? Śpieszę się z wyjaśnieniami, otóż, gdy występ w Mirage został niespodziewanie ukrócony przy nieobecność jednej z artystek - Laila "FHY" Aguirre, która nie pojawiła się na występie, nie uprzedzając przy tym wcześniej gdziekolwiek. Był to punkt zapalny, w którym Freya H3XE Sauber postanowiła wyłożyć wszystko na stół i skrytykować działania swoich, na szczęście już dawnych współpracowników. W sieci rozgrzmiało, gdy na jaw wyszły niekompetencje ze strony przedsiębiorstwa, gdzie Noah postanowił sam się udzielić, krytykując bezpośrednio NOVA oraz osoby decyzyjne. Krytyka można śmiało powiedzieć, że była stanowcza i nie ograniczała w żadnym stopniu wulgarnych słów, chyba trochę przegiął swoją drogą, ale no już teraz można tylko o tym gdybać. W każdym Noah oraz inni członkowie z zespołu Soul Evisceration stanęli za zdaniem H3XE i wręcz stali się jednym z tłoków, napędzających cały ten silnik afery #freethebirdfromthecage, co ostatecznie związało się z tym, że H3XE zakończyła współpracę z NOVA.

 

logomith.pngPODCAST ERA - CZYLI NOWY PROJEKT "MY STICK OF VIEW - DRUMMER PODCAST ABOUT NON DRUM THINGS".

Profil V-Tube Noaha od ostatniego live'a świecił dosłownie pustkami i nie był w ogóle aktywny. Zmiany nadeszły wraz z dniem 13 stycznia, gdy młody perkusista wrzucił na swój profil Vlog, w którym przedstawił dość obszernie swoją wizję na nowy projekt, jakim jest wyżej wymieniony podcast. Całe nagranie wyszło wygląda na kompletnie spontaniczne, bez sztywnie założonego scenariusza, gdzie ostatecznie pojawili się przypadkowo Eelis Forsberg oraz Jack Muller z Lost Empire. Cały vlog miał główne za zadanie po prostu przedstawić plan działania, w jaki target zamierza Noah się wcelować oraz ogólne zaprezentowanie studia. Można powiedzieć, że po prostu było to małe intro przed wielkimi planami.

Długo nie było trzeba czekać na pierwszy odcinek podcastu, w którym gościem była Freya H3XE Sauber, a sam tytuł został nazwany dość podchwytliwie, czyli "OUR FIRST TIME...", co miało nawiązywać do tego, że jest pierwszy odcinek podcastu dla Noaha, a dla Freyi pierwszy wywiad, który można nazwać tym poważnym... Chyba...

Cały wywiad został przeprowadzony dość w luźnej atmosferze, często można było wręcz zaobserwować wygłupy ze strony Noaha, Freyi czy też Eelisa na sam koniec, który był przez cały czas obecny podczas nagrywania odcinka, cała atmosfera miała ogólny wpływ na to jak ostatecznie ten wywiad został przeprowadzony, można wręcz śmiało powiedzieć, że luźne podejście sprawiło, że całość prezentuje się naturalnie, a odcinek został dość miło odebrany. Wiele osób mogło się czuć mimo to zawiedzionych, że w odcinku nie został w ogóle poruszony świeży wtedy temat NOVA, tylko Noah starał się skupić w pełni na H3XE oraz jej twórczości i sposobu działania w show-biz.

 

Screenshot-9.pngSOUL EVISCERATION - SELF DIAGNOSIS: FATHOMLESS DARK LP - OTOCZKA WOKÓŁ PREMIERY ALBUMU.

Kolejny projekt z rąk Soul Evisceration zbliżał się z dnia na dzień co raz głośniejszymi krokami. Można powiedzieć, że promocja i otoczka wokół całego albumu trwała nieustannie, a członkowie zespołu regularnie byli na językach mediów. Wydarzenie Join The Ritual nadal jest jednym z najbardziej wspominanych koncertów w branży. Można powiedzieć, że pomysłów na to jak iść w promocję zespołowi nie brakuje. 25 stycznia na serwisach streamingowych pojawił się materiał Soul Evisceration: Origins - Documentary Movie, gdzie Noah oraz inni członkowie zespołu opowiadali o sobie oraz o tym co znaczy dla nich samo Soul Evisceration.

Film posłużył również jako środek do promocji, gdzie zaprezentowane zostały dwa utwory, które są obecne w najnowszym albumie. Na samo podłapanie tematu przez media długo nie trzeba było czekać, ponieważ niespełna dwa tygodnie Soul Evisceration udzieliło wywiadu dla Night American Discussions, gdzie obecny był cały skład zespołu. 

Można powiedzieć, że od początku lutego do samej premiery LP media oraz miasto było wręcz bombardowane informacjami o nadchodzącym projekcie. Liczne plakaty, informacje w Social Media czy reklamy radiowe, wręcz krzyczały, że zbliża się coś konkretnego! Przed premierą Noah wraz z Eelisem zaprezentowali na swoich profilach LI dwie z czterech bluz, które dostępne miały być w wersji Deluxe Self Diagnosis: Fathomless Dark.

Samą premierę albumu można zaliczyć do jedną z tych głośniejszych, co skutkowało kolejnym wywiadem dla WIMI, gdzie obecny był Eelis, Fehu oraz Noah. A dla samego Noaha był to jeden z argumentów, by Ventre Technologies poszło z chłopakiem na współpracę, gdzie mógł zapromować konsolę VBOX. Jednak gdzie jest jakiś koncert, cokolwiek? Czy za licznymi wywiadami, jedną wielką kampanią marketingową stoi problem wewnętrzny, który nie jest widoczny gołym okiem dla fanów zespołu oraz dziennikarskich tabloidów?

 

 

Screenshot-10.pngNOAH ALEXANDER X ASAMI KIYOKO - NOWA PARA W ŚWIECIE CELEBRYTÓW?

Czy można powiedzieć, że w świecie showbiznesu mamy nową parę? Szczerze mówiąc to ciężko stwierdzić, jeśli mamy się opierać na oficjalnych informacjach od samego Noaha czy Asami, ponieważ dwójka w tej sprawie milczy jeśli chodzi o wypowiedzi na forum publicznym. Jednak ta dwójka stała się pożywką dla portali plotkarskich dwukrotnie. Za pierwszym razem paparazzi przyłapało Noaha oraz Asami pod Astaroth Records obściskujących się, co wywołało pierwszy wpis z ramienia Celebrity Preview. Noah w tym poście udzielił tylko i wyłącznie odpowiedzi niejakiemu Hakanowi, który kojarzony jest jako właściciel Moonlit Pub. Drugi post ze strony Celebrity Preview otrzymaliśmy, gdy Asami Kiyoko wstawiła walentynkowe zdjęcie na swój profil, gdzie pozuje z jabłkiem na głowie, które ma wyryte inicjały NA, co podłapał właśnie wspomniany portal jako wiadomość podprogowa. Czy taki był właśnie cel Asami? Na ten moment można głównie gdybać. Warto jednak wspomnieć, że dwójka była już widziana razem na bankiecie LE FOUNDATION, czy akcji sprzątania grobów zainicjowaną przez Fehu "PANDORE" Skarsgard.

 

 

 

CZEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ OD NOAHA W PRZYSZŁOŚCI?

Jest to pytanie, na które na ten moment ciężko uzyskać odpowiedź. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że Noah na ten moment jest skupiony głównie na Soul Evisceration oraz Podcaście. Jednego można być pewnym, że na pewno wkrótce w studio Noaha zawita kolejny gość, którego młody perkusista zamierza wziąć pod lupę, bombardując go zestawem pytań.

 

2a8GHOf.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 1 miesiąc temu...

Screenshot_10.thumb.png.f65fc7c3d9c8075794d73bda04e12314.png

AKTUALIZACJA 03.2024-05.2024

 


Można śmiało stwierdzić, że sytuacja po Celebrity Awards dla Noaha odbiła się zarówno sporym wyróżnieniem z racji wygranej Soul Evisceration w nominacji BEST HEAVY-METAL BAND oraz solidną czkawką medialną po faux pas, jakie zaprezentował wraz z Fehu oraz Wattie na scenie opery przy odbiorze statuetki. Po tej aferze sam Noah wygłosił solidny statement, gdzie po prostu przyznaję się do swoich błędów, jakie popełnił, po czym wygasił w znacznym stopniu swoją aktywność w sieci oraz w życiu publicznym. Noah przez długi okres stał się pożywką dla portali plotkarskich typu Celebrity Preview, którzy postanowili nie zostawić na nim żadnej suchej nitki. Pod znakiem zapytania stanął również jego podcast, który do tej pory nie doczekał się drugiego odcinka. Czy na powrót musieliśmy czekać długo? Raczej nie, gdyż wziął on udział w występie, który został zorganizowany z racji urodzin Fehu PANDORA Skarsgard. Po za wspieraniem innych muzyków za perkusją, sam Noah wystąpił po raz pierwszy na żywo wokalnie, coverując wspólnie z Pandorą Enjoy The Silence zespołu Depeche Mode. Dodatkowo zaprezentował on swój autorski utwór Dead Inside, który do tej pory nie jest nigdzie dostępny w sieci poza nagraniami z koncertu w Leilel, trzecim utworem był z kolei cover w wersji heavy piosenki Ricka Astley'a - Never Gonna Give You Up. Po za koncertem Noah wsparł perkusyjnie Freye H3XE Sauber w utworze Bloodsucker oraz samą PANDORE, w jej najnowszym singlu Maybe It's Last Essentional Step. Gorącym, a zarówno nowym tematem wokół zespołu Soul Evisceration i samego Noaha jest nagła zmiana składu zespołu, spowodowana odejściem frontamana Eelisa Forsberga oraz basistki Cecilli Morgan. Noah udostępnił na swoich social mediach statement zespołu, komentując go krótko, że nie zamierzają się zatrzymać. Zaskakującym faktem dla niektórych może być to, że Noah w żaden sposób nie wspomniał w/w dwójce w swoim wpisie, co może tworzyć spekulacje, że perkusista jest z nimi w konflikcie.

 


 

 

 

 

ISTOTNE WZMIANKI:

Edytowane przez Mith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 1 miesiąc temu...

AKTUALIZACJA 05.2024-07.2024


 

SPRAWA SĄDOWA:7w3A5cgGCp93n4bs8j8H_14_0cd746846a254690a303cda75456d613_image.png

Wydawać by się mogło, że cała farsa związana z Celebrity Awards zaczęła odchodzić w zapomnienie, a sam Noah w pełni może skupić się na odbudowie swojego PR oraz rozwoju artystycznym, otóż NIE! Głośnym echem w mediach odbiła się informacja o pozwie ze strony dyrektora Daily Globe - Richarda Sutliffa, który postanowił założyć sprawę sądową przeciwko Noahowi za rzekome zniesławienie jego osoby, jakiego miał się dopuścić artysta po gali Celebrity Awards, krytykując prowadzących, w tym Richarda,  za brak jakiejkolwiek reakcji, gdy Asami Kiyoko zasłabła na widok krwawej kreacji osoby, która wtargnęła na scenę niezapowiedzianie podczas wydarzenia. Odpowiedzialność za obronę Noaha Alexandra wzięła na swoje barki prawniczka Avice Cousteau z kancelarii prawniczej COUSTEAU Law Firm, która początkowo reprezentowała perkusistę Soul Evisceration z ramienia wytwórni Astaroth.

Sprawa sama w sobie mogłaby się wydawać na tyle błacha i w zasadzie mogłoby się wydawać, że werdykt zapadnie dość szybko, jednak cały proces oraz procedury, jakie zostały wykorzystany sprawiły, że całość wydłużyła się do ponad miesiąca czasu, a sama sprawa została rozbita na kilka rozpraw. Duży wpływ tu miał zapewne fakt, że strona broniąca zastosowała wniosek Anti-Slapp, co okazało się też ciosem ostatecznym i decydującym w całym tym zamieszaniu, ponieważ sędzia, odpowiedzialny za cały proces odrzucił ostatecznie wniosek Richarda Sutliffa, dodatkowo obciążając go kosztami całego procesu. Można więc śmiało stwierdzić, że Noah w tym całym zamieszaniu wyszedł jako ten, który mógł śmiało unieść rękę w geście zwycięstwa.

Sprawna i profesjonalna praca oraz doświadczenie prawniczki, która reprezentowała Noaha miała tu zapewne decydujący wpływ na całość, za co Noah osobiście jej szczerze podziękował publicznie w swoim poście, wykorzystując do tego swoje social media.

 

 


 

ROZŁAM W ZESPOLE SOUL EVISCERATION:

 

fKHLUpl.png

 

Kolejną dość istotną zmianą w karierze Noaha, która nastąpiła w tym okresie jest to, że frontman zespołu Eelis Forsberg oraz basistka Cecilla Morgan postanowili odejść z zespołu, zostawiając w składzie Fehu, Wattie oraz Noaha. Wiele plotek oraz faktów wskazywać mogło na to, że na ich odejście miało zapewne rozwijanie nowego projektu Eelisa, jakim jest zespoł Deception, ponieważ Cilla szybko znalazła tam dla siebie miejsce, jednak nie ukrywajmy również tego, że ostatni okres dla zespołu Soul Evisceration był dość nieciekawy. Atmosfera wewnątrz zespołu z dnia na dzień stawała się co raz bardziej gęsta, że można ją powoli można było kroić jak ciasto. Członkowie kapeli starali się swoich konfliktów nie wylewać na światło publiczne, jednak można też śmiało stwierdzić, że jedną z tych najbardziej istotnych iskier, która miała wpływ na taką decyzję tej dwójki, a nie inną było zapewne rozstanie Eelisa oraz Fehu oraz sam fakt, że teraz frontman jest w związku z Cillą, czego nie ukrywał na swoich social media.

Czy można zatem określić, że to oficjalny koniec Soul Evisceration? Cóż można powiedzieć, że jest to koniec tego zespołu, jaki był znany do tej pory. Każdy z aktualnych członków określił na swoich socialach, że nie jest to oficjalny koniec kapeli, a raczej zakończenie jednego z rozdziału, na miejsce kolejnego. Zespół przeszedł kosmetyczne zmiany, między innymi pełną odpowiedzialność za wokal oraz bas objęła Fehu PANDORA Skarsgard, za gitarę prowadzącą Wattie Reid, a miejsce gitary rytmicznej zastąpił Otis Snyder, który został ogłoszony oficjalnie jako nowy członek zespołu podczas luźnego koncertu w Ocean's Bounty Bar, gdzie kapela skupiła się głównie na graniu coverów. Noah podczas tego koncertu wystąpił czterokrotnie na wokalu prezentując swoją wersję takich piosenek jak:

 •  Duran Duran - Come Undone
 • Linkin Park - Given Up
 • Paramore - Ignorance
 • Rick Astley - Never Gonna Give You Up

Istotną informacją przy ostatniej piosence jest fakt, że zaprezentował on już ją dwukrotnie na żywo oraz ostatnio wydał ją na swoim kanale v-Tube w wersji studyjnej we współpracy z Fehu Skarsgard oraz Morganem Svendsenem - basistą zespołu Deception. Czy możemy w takim razie spodziewać się jakich planów wokalnych Noaha? Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że tak, jednak skupmy się ostatecznie na zespole, bo w końcu o tym jest akapit nie? Członkowie zespołu nieustannie bombardują informacjami o tym, że wracają do pracy oraz zamierzają niedługo wrócić na deski scen, aby siać na niej pogrom.

 

 


 

UAqD7hc67CcH8Oio9Ovk_20_dcd6edd01a97fcf147dc8fc8fbfbd99e_image.pngPODCAST, NOWA WYTWÓRNIA, 85 GALA VFF ORAZ ZWYCIĘSKI BIEG:

Dobra kolejna informacja... Lecimy! Noah w tym czasie wypuścił po długiej przerwie kolejny odcinek swojego podcastu, którego gościem była Nicole MOLLY Ortega. Cały podcast standardowo odbył się w luźnej atmosferze, jakiego jest główny zamysł, jednak sam Noah nie oszczędzał Nicole, zadając jej niejednokrotnie niewygodne pytania związane z NOVA Records. Wydawać się mogło, że powrót podcastu zwiastuje, że odcinki będą wydawane częściej i na bieżąco, ale sprawy się pokomplikowały...

Co w takim razie poszło nie tak? Cóż, przede wszystkim zmiana wytwórni, z której Noah nagrywał materiały, a dokładniej zerwanie kontraktu z Astaroth Records jako zespoł Soul Evisceration. Artysta poinformował o tym na swoich social media, dziękując za roczną współpracę w wytwórni tylko Judy MOXXXY Roux, nie uwzglądniając przy tym CEO Eelisa Forsberga, co może świadczyć o konflikcie, jaki chłopaki mają między sobą.

Sam Noah zaczął być widywany co raz częściej w środowisku osób z labelu Angels&Demons, po czym w niewielkim odstępie czasu została publicznie ogłoszona nowa wytwórnia Unsainted Records, która powstała w wyniku kolaboracji Fehu Skarsgard wraz ekipą w/w labelu, między innymi Kenny KELLY Whitfield. Niespełna kilka dni po oficjalnym wystartowaniu Noah Alexander został ogłoszony jako zakontraktowany artysta nowej wytwórni.

No dobra o co chodzi z tym zwycięskim biegiem? A no to, że Noah podczas wydarzenia organizowanego przez Primal xTreme, czyli Iron-Willed Run, postanowił wziąć udział w ekstremalnym biegu z przeszkodami, w którym zajął pierwsze miejsce na podium, co zaskoczyło samego artystę, gdy został wywołany na scenę w celu odebrania nagrody, którą ostatecznie przeznaczył publicznie na cele charytatywne, związane z weteranami wojennymi. Podczas tego wydarzenia również udzielił wywiadu na żywo dla Daily Globe, gdzie wyraził swoją opinie o miesiącu zdrowia psychicznego mężczyzn, przyznając się przy tym publicznie, że sam uczęszcza na terapie oraz, że popiera osobiście takie akcje i należy o nich mówić publicznie i nie traktować tego jako tematu tabu.

Ostatnim istotnym wydarzeniem było podwójne wystąpienie na 85 gali VFF, na początku wsparł on KELLY'ego na perkusji, wykonując wspólnie utwór EL FISHER na wejście zawodnika na oktagon Barry'ego Fishera, później wystąpił on wraz z PANDORĄ, która była muzyczną gwiazdą wieczoru tego wydarzenia.

 

 

 


 

ISTOTNE WZMIANKI i MATERIAŁY:

Edytowane przez Mith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin