Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga] Aikon


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: Screamy - Vibe Role Play (v-rp.pl)
Link do konta oskarżonego: aikon - Vibe Role Play (v-rp.pl)
Powód składania skargi: MG. Obraza. Nieodpowiednia osoba na aktualnym stanowisku organizacji przestępczej tak ważnej na serwerze.
Wyjaśnienie sprawy: Swój temat zacznę od słów "nie chcem, ale muszem" ta sprawa jest smutna, ale takie też muszą być. Lider organizacji przenosi OOC do gry IC. Wszystko macie w rozmowie na discordzie, a na końcu jak rezygnuje z gry i nikomu nie mówię, że zrobił on MG. Nazywa mnie frajerem. Od tego momentu przejebał sobie. Do ostatniej chwili chciałem go wystawić IC, aby dostał BW na FCK, ale niech ten "gracz" zostanie ukarany sprawiedliwą ręką POWER RANGERSÓW.
Dowody: G3z6bvR.png

SPLOl7u.png

7UIAVXP.png

mNELbeu.png

GFmM3YC.png

x7DiRiG.png

Edytowane przez Screamy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie, że bardzo chciałem pomóc chłopakom ostatnimi czasy, zaangażowałem się w ten projekt mega mocno i chujowo, że upierdala się w gierce ludzi poprzez discord, tylko dlatego, że ktoś ma większe ambicje. Tak jak prywatnie chłopaków lubię to to jest za gruba sytuacja, przez to między innymi musiałem przerwać wydarzenie fabularne, które zebrało np. na konferencji jakąś połowę serwera. Nie powinniście tworzyć czegoś co opiera się na discordowej adoracji, tymbardziej w tak grubej sytuacji jak zabijanie postaci dość znaczących(w tej sytuacji takiej, która innym nakręca rozgrywkę i ma pod sobią zbiorowisko graczy) w danej organizacji.

Edytowane przez depcior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, depcior napisał:

Ja tylko dodam od siebie, że bardzo chciałem pomóc chłopakom ostatnimi czasy, zaangażowałem w ten projekt mega mocno i chujowo, że upierdala się w gierce ludzi poprzez discord, tylko dlatego, że ktoś ma większe ambicje. Tak jak prywatnie chłopaków lubię to to jest za gruba sytuacja, przez to między innymi musiałem przerwać wydarzenie fabularne, które zebrało np. na konferencji jakąś połowę serwera. Nie powinniście tworzyć czegoś co opiera się na discordowej adoracji, tymbardziej w tak grubej sytuacji jak zabijanie postaci dość znaczących w danej organizacji.

I wyrzucanie OOC z organizacji - tego też nie mogą robić. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aikon to jakiś zagubiony chłopak ostatnio, widać jak oddziałuje na niego związek Denys_Rashkovsky z Cornelia_Rashkovsky.
Nie będę go tu usprawiedliwiał, bo w sumie to druga jego taka sytuacja. Osobiście co do umawiania się na gierkę poprzez Discord nic nie mam, sam tak robię i założę się, że większość tak robi. Obgaduje część tematu na discord, a potem IC dopina się sprawy. Są takie czasy, że mało kto ma okazję zbić się w gierce w tym samym czasie itp. więc to raczej zrozumiałe.
Osobiście nigdy nie dążyłem do popełnienia MG, zostałem w sumie kopnięty w czuły punkt dla faceta tym postępowaniem aikona. Nie będę go obwiniał o to, po prostu przeboleję. Jako DRUGI lider organizacji Rashkovsky & Kruglov Association nie pochwalam zachowania mojego kolegi z zgp i uważam, że należy się dla organizacji kara, którą przyjmę z pokorą.

Co do samego użytkownika Screamy nic nie mam, a z depciorem bita piątka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie typowo kurewskie zachowanie ze strony Screamy biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności powinien być szczery z aikonem i nie odpierdalać jakiś cyrków ze skargami za jakieś bezsensowne powody, a nie zachowywać się jak pierdolona konfitura i wypierdalając wszystkie informacje na forum, bo pewnie nie jeden lider organizacji dawał komuś szanse na grę przez nawet głupiego discroda. Jak dla mnie aikon to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, która wiele wniosła dla organizacji i gdyby nie on to ten projekt dawno by upadł, bo włożył w niego wiele swojego czasu.

#jebaćfrajerówikonfidenckiekurwy
Pozdrawiam

Edytowane przez _Borek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umawianie się na gierkę przez discord, a namawianie do wystawiania kogoś w konkretnym miejscu, w konkretnym ułożeniu w pomieszczeniu jest  różnicą OGROMNĄ.

Pierwsza opcja spoko, normalnie sie każdy z nas umawia na grę, bo nie wszystkich wyłapiemy w jednym momencie, aby odegrać akcje. Ale ta druga opcja to już nawet nie przeginka, tylko poprowadzenie gry poza grą. I mówię tu też o Screamy, bo po skrinach widać, że z początku byłeś chętny na taki numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zacznijmy. Nie zgadzam się z tym że zrobiłem MG. Ustawianie gry przez discord w dzisiejszych czasach to norma,  każdy tak robi. Mało kto o tym mówi. Dopinanie tematów w grze to kolejny etap. Tak było i w twoim przypadku, rzuciłem ci pomysł,  dograliśmy to w grze. Prędzej manipulowałem tobą niż zmuszałem do MG. 

 

Chłopaki od depciora mogą mieć do mnie żal i słusznie, mają prawo. Swoją postawą i zachowanien zjebałem im grę.  Powód jest prosty. Organizacja jest pierwszą powstałą na serwerze, miała wzloty i upadki które mocno się odbijały na mnie i ekipie projektu. Mimo to wstawaliśmy i szliśmy dalej. Mam zasadę, że nie zezwalam na ckownie wewnątrz organizacji bez mojej zgody. Tak było i tutaj, wyraziłem zgodę na FCK dla zbuntowanej ekipy depciora i dałem zgodę Heirowi aby mógł wyrównać rachunki z nimi. Wniosek prosty, wewnętrzny konflikt to droga do upadku. Dostałem po piździe tyle razy, że nie chciałem powtórki i postąpiłem tak jak na screenach które autor tej skargi zamieścił. Jako lider nie mogłem pozwolić na taki rozwój sytuacji, nie blokując ich IC postanowiłem spróbować manipulacji. Skończyło się tak jak widzicie. Manipulowałem, dogadywałem szczegóły które częściowo zostały odegrane w grze (na co mam screeny). Całość pomysłu nie została zrealizowana. 

Nie mam nic więcej do dodania. Moją wersje zna już administracja i gmi. Niech się dzieje co musi, decyzja należy do nich. Essa.

 

Caroline_ lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aikon napisał:

No dobra, zacznijmy. Nie zgadzam się z tym że zrobiłem MG. Ustawianie gry przez discord w dzisiejszych czasach to norma,  każdy tak robi. Mało kto o tym mówi. Dopinanie tematów w grze to kolejny etap. Tak było i w twoim przypadku, rzuciłem ci pomysł,  dograliśmy to w grze. Prędzej manipulowałem tobą niż zmuszałem do MG. 

 

Chłopaki od depciora mogą mieć do mnie żal i słusznie, mają prawo. Swoją postawą i zachowanien zjebałem im grę.  Powód jest prosty. Organizacja jest pierwszą powstałą na serwerze, miała wzloty i upadki które mocno się odbijały na mnie i ekipie projektu. Mimo to wstawaliśmy i szliśmy dalej. Mam zasadę, że nie zezwalam na ckownie wewnątrz organizacji bez mojej zgody. Tak było i tutaj, wyraziłem zgodę na FCK dla zbuntowanej ekipy depciora i dałem zgodę Heirowi aby mógł wyrównać rachunki z nimi. Wniosek prosty, wewnętrzny konflikt to droga do upadku. Dostałem po piździe tyle razy, że nie chciałem powtórki i postąpiłem tak jak na screenach które autor tej skargi zamieścił. Jako lider nie mogłem pozwolić na taki rozwój sytuacji, nie blokując ich IC postanowiłem spróbować manipulacji. Skończyło się tak jak widzicie. Manipulowałem, dogadywałem szczegóły które częściowo zostały odegrane w grze (na co mam screeny). Całość pomysłu nie została zrealizowana. 

Nie mam nic więcej do dodania. Moją wersje zna już administracja i gmi. Niech się dzieje co musi, decyzja należy do nich. Essa.

 

Czyli mówisz, że każdy gra MG? Nie w takich sytuacjach jak Ty chciałeś skorzystać, aby ich ujebać na FCK. Nie pozdrawiam. Nie miałem okazji z Tobą nic IC grać, a z chłopakami spędziłem dobre 60h którzy nawinęli dobry klimat w organizacji. Nawet teraz zamiast się przyznać i przeprosić to gadasz, że to nie MG. A sam Pdgie twój kolega podpisuje się pod skargą. Więc coś z Tobą jest nie tak. Wcześniej też Włosi mówili, że MG robisz. Nie została zrealizowana bo przed wjazdem Waszym na lombard wyszedłem z grupy i wyjebałeś wszystkich pokazałeś tak na prawdę, że nie warto z Tobą mieć interakcji, a mnie możecie mieć za konfidenta. W dobrej sprawie, aby lepiej się grało. W twarz mi tego nie powiesz, że jestem frajer. Dziecinne zachowanie jak na dorosłego mężczyznę, a ja po prostu to wrzuciłem na forum bo poleciałeś ze mną grubo i zepsułeś całej ekipie grę i 100h+ fabuły na postaciach. To ostatnia moja wypowiedź. Niech podejmie decyzję Administracja. Ja już nic nie chce mieć do czynienia z ów organizacją pod kierunkiem tego osobnika - psującego rozgrywkę osobą, które się angażują w projekt. Nie pozostawiłeś mi wyboru więc poleciałem z tym na forum. Od tego to forum jest. Dobrze wyszedłeś na tym manipulowaniu mną. Straciłeś fajną ekipę z organizacji. Piątka.

Edytowane przez Screamy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aikon, dałeś mu na discord wszystkie wytyczne co ma zagrać i mówisz, że to w porządku. A chłop jest chłonny jak gąbka i doskonale to wiedziałeś. Jak dla mnie zwykłe buractwo i ratowanie czegoś co jest już skończone kosztem dobrego smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

". Nie zgadzam się z tym że zrobiłem MG." 
Chyba sobie w tym momencie żartujesz @aikon. Wszystko jest na screenach, które zamieścił @Screamy. TAK ZROBIŁEŚ MG - mieszasz sferę ooc z ic. Nie jest to zależne od tego, czy się tym z godzisz, czy nie. W roleplayu obowiązują pewne reguły, które ty pogwałciłeś i to wielokrotnie. Wykorzystujesz discorda, jako narzędzie, za pomocą którego wpływasz na treść rozgrywki. Manipulacja (jak ładnie i dyplomatycznie to nazywasz), to również forma mieszania sfer, których mieszać nie należy. 
Zamiast załatwić to in-character, wchodzisz sobie na discorda, żeby poklikać i przekonać chłopaka do tego co ma grać, stosując przy tym multum nieczystych zagrywek. Nawet twoi ludzie są przeciwko tobie i twierdzą, że odkurwiłeś niezły kupsztal, a ty nie potrafisz wykazać się pokorą i przyznać się do błędu. Jesteś liderem organizacji, dopuszczasz się udokumentowanego OSZUSTWA i próbujesz jeszcze zbić temat, zagrać na swoją korzyść. Człowieku, dostaliście jedno ostrzeżenie, zrobiliście to ponownie i jedyne co się wam teraz należy to kosz. Powinieneś przeprosić wszystkie osoby powiązane z organizacją za to, że przez potrzebę wygrywania w grze i strach przed utratą panelu, dopuściłeś się OSZUSTWA.
Przeproś ziomali, bo chłopakom jest ewidentnie głupio, że stało się tak, a nie inaczej. Nie mówcie też ludziom, że namawianie do tego co gość ma odegrać, podrzucanie mu pomysłów na discordzie, jawne pchanie tematu i podpowiedzi dotyczące IC są UMAWIANIEM SIĘ NA GRĘ. Taką zagrywkę i sofizmat łyknie ktoś, kto ma poniżej 50 IQ. 
Druga sprawa - wyrzuciłeś z discroda i panelu wszystkie osoby powiązane z nami, niezależnie od tego co grały in-character. Mamy rozumieć, że usuwanie WSZYSTKICH drogą OOC również nie jest metagamingiem. Przecież ty nie masz zielonego pojęcia o tym, co postanowiła reszta organizacji (gracze, którzy nawet nie określili swojej przynależności, ale wypierdoliłeś ich z panelu tylko dlatego, że nas znają). Dlaczego ty w ogóle w jakikolwiek sposób próbujesz się bronić rozgrywką in-character, skoro skarga dotyczy tego, że odkurwiasz metagming na discordzie? Te screeny są w porządku, ale co wnoszą do tematu? No grałeś sobie z O. Smirnov i? On mógł nas nawet IC zamordować, ale to w ogóle nie ma w tym momencie znaczenia, skumaj to. Skarga tyczy się przewinienia i o tym przewinieniu powinniśmy rozmawiać.

Edytowane przez Eyil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga zostaje zaakceptowana. To nie jest pierwszy raz, gdy lider tej organizacji używa discorda w celu "wygrania" konfliktu IC. Byłeś wcześniej ostrzegany, a wciąż robisz to samo. Organizacja zostaje zamknięta. Jeśli ktoś chciałby odegrać kontynuację grupy Rashkovskiego to proszę bardzo, ale lider musi się zmienić.

Ryba, I3uLwers, aikon i 11 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin