Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Rashkovsky MOB


Jackal

Rekomendowane odpowiedzi

mOy8hzl.png

 

 

Grupa przestępcza kierowana przez Denysa Rashkovskiego w drugiej połowie 2020 roku, stała się jedną z najlepiej zorganizowanych organizacji w Los Santos. Wpływy organizacji sięgnęły nie tylko dochodów z nielegalnych źródeł, takich jak handel bronią czy wymuszenia. Organizacja rozciągnęła swoje macki w legalnych strefach, klub Oxygen na Vespucci, agencja ochrony Solid Security czy etaty na stołkach związkowców w dokach. Wiele przestępstw dokonanych przez gangsterów z grupy Rashkovskiego nie zostało im udowodnione, a sam Denys Rashkovsky stał się znaną personą w mieście, gdy usłyszano o jego porwaniu w wiadomościach. Policja nie posiada wielu informacji na temat struktury grupy, ta po śmierci kilku znanych gangusów z grupy takich jak Ugur Sulimenko, Ali Lavrishin, Lazlo Karanovic i Zahar Morozov uległa mocnej przebudowie. Dotychczasowe dowody na prowadzenie przez Rashkovskiego zorganizowanej grupy przestępczej poszło w odstawkę po śmierci Ugurua Sulimenko, uważanego w półświatku za prawą rękę Rashkovskiego. W odwecie, gangsterzy z Devils Park zlecili morderstwo Lucca Rucci. Człowieka znanego jako killera Włoskich mobsterów z pod szyldu Marlowe & Conti. Sytuacja mocno się skomplikowała, późniejsze akty agresji między grupami mocno zachwiały sytuacją w półświatku. Policja nie mówiła otwarcie o wojnie między organizacjami, lecz takie słuch obijały się w mediach i na ulicach.  

Przestępcze zapędy obu grup wygasły z czasem, obie grupy doszły do wniosku że konflikt zbrojny nie służy dobrze ich interesom.  Sytuacja zmieniła się feralnego wieczoru na Grove Street, gdzie ludzie Rashkovskiego wraz z nim oddali strzały do członków gangu G-Shine 509. Ekipa dowodzona przez Alana Bradleya, znanego pod ksywą Abra była dłużna ludziom z rosyjskiego półświatka 60.000$. Pieniądze miały być rekompensatą za szkody jakie gangsterzy z Davis wyrządzili ludziom Rashkovskiego. Policja zjawiła się na miejsce strzelaniny, gdy Rashkovsky z pomocą swojego ochroniarza, Rashida Magomedova wsiadał do auta. Zaczął się pościg, podczas którego herszt bandy oddał strzały do goniącego ich radiowozu. Policja odpowiedziała tym samym, przebijając koło w ich aucie, a następnie raniąc kierowcę. Auto dachowało i tylko cud sprawił, że Rashkovsky bez większych obrażeń uciekł z rozbitego auta. W mediach huczało od informacji na temat szefa grupy, zdjęcia oskarżonego o próbę podwójnego morderstwa nastolatków z Grove Street i próbę morderstwa policjanta, Denysa przewijały się w wiadomościach kilka dni. Ślad po mężczyźnie urwał się. Grono osób zdających sobie sprawę z aktualnego miejsca pobytu Denysa Rashkovskiego jest mocno ograniczone. Za zbiegłym przestępcą wystawiono międzynarodowy list gończy. Aktualnie struktura grupy jest nieznane, nie wiadomo kto przejął pałeczkę i trzyma ludzi za pyski. 


Policja i FBI nie posiada wielu informacji o grupie. Handel bronią którym trudnią się gangsterzy jest mimo wszystko stałym źródłem utrzymania, wpływy z nielegalnych źródeł są trudne do oszacowania. Z informacji jakie gromadzą śledczy wynika, że 60% broni która jest w obiegu przybyła do miasta drogą morską, a nieoficjalnie ten proceder przypisywany jest Rashkovskym. Nieoficjalnie, bo do tej pory nie zatrzymano nikogo, kogo można by powiązać z tym procederem. Wymuszenia i przekręty finansowe jakich dopuszczają się przestępcy rekompensuje im straty jakie ponieśli w wyniku śmierci swoich ludzi. 

 

 

Oficjalni członkowie:


@Jackal

@Forki

@HEIR

@aikon
@szponto
@Quin
@_Borek_

 

Osoby powiązane z nami: 
@Yanadis
@Diablica2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez_nazwy-1.jpg 

 

 

 

Zjebałem i chuj wam do tego. Zawiodłem kilka osób w moim składzie, czasu nie cofnę. Przerwa świąteczna to dla mnie i chłopaków będzie reset, ograniczymy naszą aktywność do minimum. Czeka nas jeszcze kilka rozmów, które muszą się odbyć nim zaczniemy od nowa budować organizacje. Wiem, że pęka wam dupa na widok tej aplikacji, ale to wasza dupa nie moja i nie jest mi was szkoda. Z Jackalem przegrałem setki godzin w podobnych organizacjach. Ma większe doświadczenie i zachowuje chłodną głowę gdy tego trzeba. Po świętach/ nowym roku widzimy się w grze. Pozdrawiam tych co są dalej są z nami i już teraz Wesołych Świąt wam życzę. A reszcie, której leci piana z pyska, zachowajcie spokój. Idą święta internetowi napinacze. Essa kurwa. 

Yanadis, _Borek_, verit i 12 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s1.jpg

Szczęśliwego Nowego Roku życzą Rashkovscy z rodzinką. Dużo koksu, broni i banknotów.

 

Kiedy Nowy Rok nadchodzi,
łyk szampana nie zaszkodzi.
Domóweczka to za mało,
na karnawał, by się chciało.
Czas utopić wszystkie troski,
by następny rok był boski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin