Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Rashkovsky MOB


Jackal

Rekomendowane odpowiedzi

Don't waste your time looking back, you're not going that way.

rozmowaocipkach.png

salamalejkum.png

aikon, Adrian1, runner i 9 innych lubią to

Ugur''Slimy''Sulimenko-Rashkovsky Mob-Street Capitan. (Dead)

Tomas''Lucky''Polyakov-Rashkovsky Mob-Shootcaller/Los Santos County Goverment

Javier Samaniego-Samaniego&Herrera Drugs Ring-El Patron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.png

Nasz czas na serwerze dobiegł końca, wspólnie z @Jackalzadecydowaliśmy, że dalsze prowadzenie organizacji nie ma najmniejszego sensu. Sytuacja IC która od kilku dni miała miejsce, doprowadziła kluczowe postaci tej grupy do więzienia. Denys Rashkovsky spędzi resztę życia w więzieniu, a jego starszy brat w celi obok.  Piękne zakończenie tej długiej historii Rashkovsky MOB na vibe. Jako lider i założyciel tego projektu jestem zadowolony i jednocześnie zmęczony tym wszystkim. Osiągnęliśmy dużo, mogliśmy jeszcze więcej ale z wiadomych przyczyn cofaliśmy się kilka kroków wstecz i to kilka razy. Każdy z chłopaków który gościł na naszym discordzie i w panelu organizacji wniósł coś od siebie (byli tacy co wynosili) do tego projektu. Cieszę się, że mogłem z wami grać i cieszyć się tą grą. Każdy z nas idzie w swoją stronę, zasilimy inne, istniejące już organizacje. Na te chwile nikomu nie chce się zakładać nowego projektu. Nie ma to sensu, jesteśmy wypaleni jak znicze po wszystkich świętych. Dziękuje @HEIR@Forki@Macabra@Witkowski@_Borek_@Chvdy@Wacha@Jackal@pdgie@zZz@Lopez@depcior@Eyil@Quin@szponto@Kekw@Edek@bzyk95 i całej reszcie która ma zjebane nicki na discord nie mogłem was tutaj znaleźć. No i nie mogę zapomnieć o @Yanadisi @Diablica2020 które świeciły cyckami w naszym męskim gronie, dzięki dziewczyny! Wy też byłyście istotną częścią tego projektu i nie podlega to dyskusji. Nie żegnamy się bo kurwa dalej tu jestem i was będę prześladował. Pozdrawiam fanów i fanki, wrogów i przyjaciół. Trzymajcie się ciepło wszyscy.  

sygna.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin