Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Wytwórnia] 021 RECORDS


crushingtheopp

Rekomendowane odpowiedzi

021_alt.png

021 RECORDS - wytwórnia płytowa założona w 2020 roku przez rapera z Davis MTM roBB. Kontraktuje do siebie młodych, obiecujących raperów i piosenkarzy r&b z biedniejszych części miasta. Podczas wywiadu z Robinem Atlantą, jego słowa brzmiały: "Jestem z Davis, dokładnie z Barson Street. Znam dobrze całą okolice, wiem jak miałem ciężko na początku. Chciałem robić muzykę, ale nie byłem pewny czy z niej przeżyję. Nie robię tego dla korzyści materialnych, chcę pomóc młodym artystom z ghetta w wypromowaniu się, dać im okazję do zabłyśnięcia. Chcę żeby powiodło im się nie tak jak mi, ale nawet jeszcze bardziej".

image.png.e4d12f4edae257fcac93a1bc4bc413db.png

OOC: 
Wytwórnia typowo nastawiona pod raperów czy też artystów R&B. Będzie posiadała dwa studia, jedno na Davis, drugie w Downtown. Po upadku 666, brakuje takiej wytwórni, reszta miesza gatunki ze sobą. Więc jeśli chcesz wbić do wytwórni która nie jest AŻ TAK BARDZO politycznie nastawiona - rozważ dołączenie na swojej postaci. 

 

Zakontraktowani artyści:

MTM roBB

Echo

JeffshaG

MC Leclerc

attari

Albumy:

JeffshaG - Opps, drugs and 9s

MTM roBB - BLOOD TALK

MC Leclerc - Supernova

image.png

Edytowane przez lecik
pnb, igvs, MvTiX i 12 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytwórnia w ostatnich dniach podpisała kontrakt na dystrybucję z San Andreas Music Group.
MTM roBB wystąpił w radiu, mówiąc o nowo założonej wytwórni. Zapowiedział album na 21 stycznia, który "SPALI" całe miasto. 
Na lifeinvader u MTM roBB pojawiło się zdjęcie z zakontraktowanymi osobami z wytwórnią.

image.png.e4d12f4edae257fcac93a1bc4bc413db.png

Wytwórnia ma nowy nabytek - młody, uzdolniony artysta ATTARI. roBB wypowiedział się w wywiadzie, że przyjął chłopaka z Davis, mając nadzieje że skupi się na muzyce zamiast sprzedawaniu narkotyków na południowej części miasta.

sngine_4e9a1059d7956455236f0fa9e68e7915.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wytwórnia nie zwalnia. W ostatnich czas wydali numer SOPRANOS i LET EM KNOW promując tym swoją płytę. Artyści z wytwórni nagrali się do piosenek DaKayKay (czy wpływ na to miał związek z MTM roBB?)

**EP'ki i płyty artystów takie jak BLOOD TALK, SUPERNOVA i Opps, drugs and 9s zostały pozytywnie przyjęte przez branże muzyczną. Wytwórnia poszerza swoje grono fanów**

**Artyści zagrali koncert w JIXX club, promując swoją płytę. **
unknown.png

**Raperzy często widywani są w Vangelico. Mówi się o nich że zostali stałymi klientami. Wydają fortunę na przedmioty wysadzane diamentami.**
unknown.png
sngine_31dfd87d245cb4f5f253143ed1345d83.png

biednepety.png

**Każdy z raperów dał wywiad w Weazel News który promował samą liczbę 21 i ich nową płytę.**

**Do kolaboracji przy teledyskach zaprosili lokalnych celebrytów czy też gwiazdy biznesu, takie jak Ninya Krukovna, Joe Scarpino, Meave Akker**

**Różni ludzie spoza 021 promują płytę kolektywu**
image.png.6613887979e6691ecf26e0aae84418ba.png

image.png.2a2c7448ced1bb9a4fe164ed8e6070bc.png

**ATTARI wydał swój pierwszy album pt. BAD ROMANTIC pod skrzydłami 021 RECORDS**

**Za filar wytwórni uważa się dwóch artystów - MTM roBB i Echo**

 

**Artyści oprócz wydawania pieniędzy w jubilerze są często widziani na BMX'ach, crossach czy też skuterach wodnych**

unknown.png

sngine_0fbdb50d37d1a09c4d3f9e3c033cd121.png

**Grono przyjaciół 21 RECORDS ciągle rośnie. W ich otoczeniu można spotkać wiele nowych twarzy**

**Zrobiło się głośno po dodaniu fotki LIL LEMS z raperami z kolektywu 021. Czy to kolejny transfer?**
sngine_88601b294ea09919fbad9f7268c5af05.png

**następny numer wytwórni z TELEDYSKIEM został zapowiedziany na poniedziałek tj. 11/01/2021 na godzinę 21**

minnesota, pnb, igvs i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin