Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

www.lssd.org/careers/JoinLSSD (REKRUTACJA ZAMKNIĘTA)


Wiesiu

Rekomendowane odpowiedzi

21EOhmL.png

UeWHPcZ.png


Deputy Sheriff Trainee to funkcja jaką sprawuje zastępca na początku swojej kariery w patrolu, po dostaniu się do Field Training Program. Chcąc rozpocząć powyżej wspomniany etap, swoją karierę należy zacząć od:

 • pół rocznej nauki w akademii, gdzie kandydat na zastępcę szeryfa poznaje podstawy swojego przyszłego zawodu. Studiuje prawo karne, metody dochodzeniowe, procedury patrolowe, kształtuje swoje umiejętności fizyczne, uczy się odpowiedniego posługiwania się bronią palną etc. Minimalny wiek rozpoczęcia nauki w akademii to 19,5 roku.
 • minimum rocznego stażu w County Jail, gdzie przyszły zastępca rozpoczyna praktyczny wymiar swojej pracy. Jako Custody Assistant dba o bezpieczeństwo na terenie obiektu więziennego, zajmuje się transportem więźniów, prowadzi niezbędną dokumentację. Staż może się przeciągnąć w zależności od dostępności miejsc w programie Field Training Program.

 

4zQkIuw.png

Aby dostać się do Field Training Program, przyszły zastępca, odbywający staż w County Jail, składa wniosek o przeniesienie do FTP. Wybiera przy tym kilka stacji, a kapitanowie tychże dobierają ludzi na podstawie złożonych wniosków. Nie każdy kandydat otrzymuje możliwość przeniesienia od razu po odbyciu rocznego stażu. Przystępując do powyższego programu, minimalny wiek kandydata to 21 lat. Program FTP może trwać nawet do 5 lat, choć wszystko zależy od postępów szkolonego i można ukończyć go dużo szybciej.

Podczas Field Training Program zostaje Ci przydzielony zastępca - Field Training Officer, którego głównym zadaniem jest przygotować Cię do pełnienia samodzielnej służby. Uczysz się poprzez praktykę, jeżdżąc na patrole i wykonując wszystkie czynności, jakie wykonuje samodzielny zastępca.

Okres szkoleniowy kończy się patrolem sprawdzającym, który wykonuje przydzielony do tego zastępca. Przysługują Ci maksymalnie dwa podejścia do patrolu sprawdzającego. Jeśli oba wyniki okażą się niesatysfakcjonujące - zostajesz odesłany do County Jail i masz możliwość ponownej próby przy kolejnym naborze.

 

8SIKZIL.png

Przy rozpoczęciu FTP należy wybrać, która stacja stanie się Twoją stacją szkoleniową. Do wyboru dwie:

ANtoZfz.png    lK28PDv.png     eRcZe2E.png   a4A1SiC.png

 • 28 Davis Sheriff's Station - stacja znajdująca się na Davis, gdzie zastępcy na co dzień mają do czynienia z uliczną przestępczością. Rozpoczynając swoją karierę na tej stacji masz większą szansę na dalszy rozwój w strukturach dywizji:
  • Operations Safe Street Bureau, która odpowiada za kontrolowanie, profilowanie i rozbijanie grup przestępczych. Dzieli się dalej na:
   • Gang Enforcement Teams, ramię patrolowe OSSB, do ich głównych zadań należy:
    • nawiązywanie relacji z członkami gangu i zdobywanie ich zaufania;
    • pośredniczenie w sporach między gangami i bycie czynnikiem odstraszającym;
    • dokumentowanie kontaktów i wykorzystywanie ich do budowania świadomości na temat hierarchii gangów.
   • Operation Safe Street Detail, ramię dochodzeniowe OSSB, detektywi skupiający się na sprawach dotyczących działalności gangów.
   • Gang Surveillance Unit, ramię wywiadowcze OSSB, osoby, których głównym zadaniem jest pozostanie w całkowitym cieniu i zbieranie informacji o członkach i działaniach gangów.
  • Station Detectives Bureau, która odpowiada za prowadzenie śledztw i dochodzeń wszelkiego rodzaju.
   • Homicide Bureau, elitarna dywizja odpowiadająca za dochodzenia w sprawach zabójstw. Dostanie się do tej dywizji nie jest proste i wymaga wieloletniej, nienagannej służby w szeregach Station Detectives Bureau.
  • Narcotics Bureau, biuro zajmujące się prowadzeniem śledztw i dochodzeń związanych z narkotykami. Zajmują się profilowaniem i zbieraniem informacji o dilerach narkotyków, najpopularniejszych miejscach handlu i organizacjach przestępczych zajmujących się handlem substancjami kontrolowanymi. Współpracują ściśle z OSSB.

zb9oVhi.png 7KESJzJ.png    a4A1SiC.png

 • 9 West Vinewood Sheriff's Station - stacja znajdująca się na West Vinewood, gdzie zastępcy skupiają się na terenach centralnego i północnego Los Santos, a także na terenach na północ od Los Santos, w szczególności miejscowości takich jak Sandy Shores, Grapeseed oraz Paleto Bay. Wybierając powyższą stację jako początek waszej kariery, masz większą szansę na dalszy rozwój w strukturach dywizji:
  • Traffic Services Detail, która odpowiada za dbanie o bezpieczeństwo na drogach. Posiadają oni pierwszeństwo reagowania do wszelkich incydentów drogowych i przejmowania nad powyższymi pieczy. Głównymi zadaniami powyższej dywizji są:
   • odpowiadanie na zgłoszenia o kolizjach i wypadkach drogowych;
   • odpowiadanie na zgłoszenia o wykroczeniach i przestępstwach drogowych;
   • edukowanie społeczeństwa na temat zagrożeń i przepisów w ruchu drogowym.
  • Station Detectives Bureau, która odpowiada za prowadzenie śledztw i dochodzeń wszelkiego rodzaju.
   • Homicide Bureau, elitarna dywizja odpowiadająca za dochodzenia w sprawach zabójstw. Dostanie się do tej dywizji nie jest proste i wymaga wieloletniej, nienagannej służby w szeregach Station Detectives Bureau.

Wybór jednej z powyższych stacji nie przekreśla Twoich szans na późniejszy rozwój w innym kierunku, jednak masz większe szanse na otrzymanie możliwości dołączenia do dywizji charakterystycznej dla danej stacji.

Pozostałe ścieżki rozwoju, dostępne po uzyskaniu pozytywnego wyniku patrolu sprawdzającego:

Eb8Qm6A.pngAM7bCtI.png wLI9oYn.png  PCcjie6.png

 • 24 La Mesa Sheriff's Station - stacja skupiająca się na dywizjach specjalistycznych departamentu. Dywizje i biura wchodzące w skład stacji 24 to:
  • Special Enforcement Bureau, wielozadaniowe biuro, sprawujące pieczę nad następującymi dywizjami:
   • Special Enforcement Detail, dywizja, której głównym celem jest zapewnienie skrzydła realizacyjnego dla departamentu. Na ich barkach spoczywa realizacja zdecydowanej większości Search i Arrest Warrant. Udzielają wsparcia w przypadku scen wysokiego ryzyka. Działają jako Crime Support;
   • Emergency Services Detail, dywizja której głównym zadaniem jest zapewnienie jednostek poszukiwawczych i paramedycznych. Udzielają pomocy osobom rannym, biorą udział w poszukiwaniach osób zaginionych, wspomagają Fire Departament w działaniach paramedycznych;
   • Arson/Explosives Detail, dywizja zajmująca się materiałami wybuchowymi i łatwopalnymi. Wyposażeni w specjalistyczny sprzęt;
   • Hazmat Detail, dywizja zajmująca się zagrożeniami chemicznymi i biologicznymi. Ściśle współpracująca z Arson/Explosives Detail.
   • Canine Services Detail, dywizja przynależąca do SEB, posiadająca wyszkolone psy, które wspomagają operatorów SEB we wszelkich działaniach, od przeszukiwań i aresztowań, przez poszukiwania aż do wykrywania ładunków wybuchowych, czy zagrożeń chemicznych i biologicznych.
  • Aero Bureau, biuro skupiające się na elemencie powietrznym departamentu. Zapewnia wyszkolonych i profesjonalnych pilotów, mechaników i sztab administracyjny skupiony na działaniach lotniczych. Ściśle współpracuje z Federal Aviation Administration.
  • Canine Station Detail, dywizja patrolowa, której zastępcy podróżują z psami przeszkolonymi do przeszukiwań oraz udzielaniu wsparcia w pościgach pieszych, czy poszukiwaniach.

gBPKWm8.png

 • Mental Evaluation Teams, dywizja nieprzypisana do konkretnej stacji. Skupia się na udzielaniu profesjonalnej pomocy osobom chorym psychicznie, niestabilnym psychicznie. Jest pierwszą linią negocjacyjną w przypadku sytuacji z zakładnikami, prób samobójczych etc.

 

 • Internal Affairs Bureau, biuro wewnętrzne, zajmujące się dochodzeniami w sprawach w których stroną oskarżoną jest zastępca, lub inny członek departamentu. Są wzywani na scenę zawsze wtedy, gdy występuje podejrzenie o popełnieniu przestępstwa przez pracownika departamentu.

 

 


Data rozpoczęcia rekrutacji: 20.11.2023 godz. 21:00

Data zakończenia rekrutacji: 25.11.2023 godz. 19:00

Data spotkania etapu III: 29.10.2023, godz. 19:30, parking stacji 24 La Mesa - zarezerwuj sobie czas do 22:00 / 22:30. Spotkanie w znacznej mierze IC prowadzone przez Area Commandera Eusebio Chaveza. Obecność na TeamSpeak obowiązkowa.

Spoiler

eSrJyBe.png

Od dnia dzisiejszego rozpoczynamy nowy format rekrutacji, która polega na otwieraniu jej w konkretnym terminie i zamykaniu we wcześniej ustalonym terminie. Nowa forma rekrutacji będzie składała się nie z jednego, a z trzech etapów.

 • Etap I - złożenie podania według poniższego wzoru i pozytywne lub negatywne jego rozpatrzenie. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia przechodzisz do etapu II.
 • Etap II - udostępnienie Ci naszego manuala i zapoznanie się z nim.
 • Etap III - spotkanie w terminie ustalonym na początku rekrutacji, gdzie przejdziesz rozmowę początkową, sprawdzimy Twoje podstawowe umiejętności, takie jak umiejętność rozgrywania dobrych jakościowo akcji RP i zadamy Ci kilka pytań dotyczących manuala.

Po przejściu wszystkich trzech etapów lądujesz u nas we frakcji telemarkiem, otrzymując przydział FTO i rozpoczynając praktyczną naukę do patrolu sprawdzającego.

Podania wyłącznie na postaci męskie - grę damską postacią możesz rozpocząć dopiero po dołączeniu do naszej frakcji i uzyskaniu odpowiedniej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia Twojego podania bez podania przyczyny. Choć zawsze staramy się udzielić Ci konkretnej odpowiedzi, by w przyszłości Twoje podanie było lepsze.

Podania z wypełnionym wzorem wysyłaj TUTAJ. Dział jest moderowany. Nazwa tematu powinna być następująca [LSSD] Nick In Character waszej postaci. Jeśli jesteś weteranem, masz duże doświadczenie i jesteś pewny, że nie zagniemy Cię na podstawach - nazwa tematu powinna być następująca [LSSD | W] Nick In Character waszej postaci.

Wszelkie pytania związane z rekrutacją kieruj do @Wiesiu, @Nicziro, @Lukree, @JamaTo_, @Garbowniczek lub @Jokaz w wiadomości prywatnej, lub na discord.

Wzór podania:

Spoiler

Discord ID:
Miejsce na odpowiedź

Dane osobowe postaci:
Miejsce na odpowiedź

Opis postaci, biografia:
Miejsce na odpowiedź

Opisz swój plan na grę we frakcji:
Miejsce na odpowiedź

(Weterani obowiązkowo) Co wiesz o organach ścigania w USA? Rozpisz to na minimum 300 słów:
Miejsce na odpowiedź

(Weterani obowiązkowo) Twoje doświadczenie w LEA na innych serwerach (historia, liderzy, frakcje itd):
Miejsce na odpowiedź

Sektory w jakich prowadziłeś rozgrywkę na Vibe:
Miejsce na odpowiedź

Preferowana stacja (28/9):
Miejsce na odpowiedź

Twoja postać ma w kieszeni woreczek z narkotykami. Byłeś już karany za nielegalne posiadanie i wiesz, że znajduje się to w Twojej kartotece. Zatrzymuje Cię jednostka patrolowa, która ma podejrzenia w Twoim kierunku i wzywa na miejsce psa, by sprawdził Twój wóz. Opisz jak się zachowasz:
Miejsce na odpowiedź

Edytowane przez Lukree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 miesiące temu...

Otwieramy rekrutacje do SD od dzisiaj do soboty (25.11.2023 g. 19:00).
Aktualna rekrutacja będzie z pominięciem etapu trzeciego, jest to jednorazowa decyzja. Dlatego postarajcie się nad swoimi podaniami, gdyż wybierzemy te najlepsze podania osób, które od razu dołączą w nasze szeregi i zaczną okres FTP. 
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykamy rekrutacje zgodnie z tym co w temacie. Dzięki za nadesłanie waszych podań, usiądziemy dziś wieczorem do ich sprawdzania. Maksymalnie jutro do wieczora powinniście dostać wiadomość zwrotną o przyjęciu bądź odrzuceniu podania.
Pozdrawiam.

Mrawka, Syntek, Dexxi i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin