Skocz do zawartości
Gracze online

[fryzura] slick back male

kacper

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Typ ubrania(Top, spodnie etc.)[/b]: fryzurka
[b]Płeć[/]: sim/male
[b]Przykładowy screenshot[/]: 
[b]Link do modyfikacji[/b]: Slick Back for MP Male - GTA5-Mods.com

noo ogolnie przy ostatniej aktualizacji zostaly dodane dwie fryzury dla sima, jedna to jakies fikusne dredy, a druga bylaby nawet spoko gdyby nie dziwna jakosc na topie glowy

dodajcie ta, ladnie prosze

image.png

to jest podmianka pod teksture twarzy rodzica, wiekszosc postaci nawet z tego nie skorzysta a tym ktore maja skore z rodzica id 0 rozpierdoli wyglad postaci

Cytat

Fresh cut, you can use it on any ped as long as you have the 0 0 texture, AKA benjamins face texture, the more you blend it in with another face the lesser the haircut and beard will be visible.

kacper i Daniel5204 lubią to

9 minut temu, greygods napisał:

to jest podmianka pod teksture twarzy rodzica, wiekszosc postaci nawet z tego nie skorzysta a tym ktore maja skore z rodzica id 0 rozpierdoli wyglad postaci

To powiedz mi jak to funkcjonuje na kazdej postaci na zagranicznym worldzie? Przekonwertowali to na hair tattoo? 

kacper lubi to

Teraz, goldonmywrist napisał:

To powiedz mi jak to funkcjonuje na kazdej postaci na zagranicznym worldzie? Przekonwertowali to na hair tattoo? 

pewnie przekonwertowali to jakos, a nwm tez czy tu w ogole umieja wgrywac customowe hairtattoo na serwer xD

W dniu 17.09.2023 o 15:57, goldonmywrist napisał:

nie gralem, ale mozliwe ze przekonwertowali to normalnie na fryzure. Mialem tak w jednej paczce modow.

image.png

73diari.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin