Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Kaynard Drummond] vxnewood


Rafalsky

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/760-rafalsky/
Link do konta oskarżonego: - https://forum.v-rp.pl/profile/259-vxnewood/
Powód składania skargi: - Brak jakiejkolwiek interakcji podczas zatrzymania, PG
Wyjaśnienie sprawy: - Tak więc zostałem zatrzymany na dzielnicy Vespucci. Po usłyszeniu sygnałów dźwiękowych oraz wskazówkach od w/w. oskarżonego zatrzymałem
swój pojazd w wyznaczonym miejscu. Po wszystkim zacząłem zwykłą jak to przy zatrzymaniu rozrzgrywkę IC. Osobnik, który został oskarżony przy wypisywaniu mandatu
posłużył się mega PG, gdzie nie chciał odpowiadać na /do oraz nie poczekał na dokończenie akcji, odjeżdżając. Nie zdążyłem nawet na /me napisać, że odbieram
jakiekolwiek dokumenty i kwitek na rozprawę od niego. Po prostu mega statsiarsko zachował się podczas zatrzymania, nie prowadząc do fajnej rozgrywki, a jedynie
odegrania wszystkiego w sposób jedynkowy - tak jakby miał wyrobić jedynie swoją normę, a /me i /do go parzyło. Miałem styczność z wieloma graczami z LSPD i naprawdę
byłem czasami zaskoczony, że tak fajnie reagują podczas zatrzymania. Rozgrywka z nimi była przyjemna, nie mogę tego powiedzieć w tym przypadku. Na koniec poprosiłem
o jakikolwiek kontakt do osób, odpowiadających za jego grę, chciałem to wyjaśnić, ale odpisał mi jedynie, że ma wyjebane w tą grę także chyba nie było sensu 
prowadzić dalszej konwersacji z tym użytkownikiem. Dowody w postaci screenów znajdują się poniżej.
Dowody: - https://i.imgur.com/BErN7ls.png
https://i.imgur.com/Ge7kVXI.png
oskind, noteker, MarceI i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja miałem jeszcze z Tobą tam grać? zrobiłem to co powinienem, później ci wytłumaczyłem nawet na /w co jest pod 404 jak masz taki wielki problem o zatrzymanie które na tobie zrobiłem, zaproponowałem ci nawet powtórzenie akcji

nie mam nic więcej do dodania, skarga według mnie nie ma żadnego sensu

 

aha i chociaż wyłącz te duty weazel news jak jeździsz 200 Cometem po Vespucci.

Edytowane przez vxnewood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szychu napisał:

Wszelkie akty prawne masz w pełni dostępne na forum, więc nie widzę sensu pisania skargi ooc za grę IC xD

Ale tu nie chodzi o grę IC bo wszelkie konsekwencje moja postać jest w stanie ponieść, tym bardziej że to jest głupie 1k, które można odrobić w godzinkę Happy Hours. Chodzi o to, że chłop zatrzymuje osobę, wklepuje durne /do i /me ze swojego notatnika stróża prawa, a po chwili nie kończąc akcji na PG wklepuje ci wniosek na rozprawę i odjeżdża gonić kolejnego szatana drogowego. Wiele osób jest w LSPD, z którymi zatrzymanie aż chce się grać i mogę im nawet zapłacić 10k za mandat, serio - zrobiłbym to nawet jako nagrodę za to, że potrafią ludzi w klimat wprowadzić, a nie wpisać na PG mandacik i odjechać... na koniec pisząć na /w że ma się wyjebane w tą grę. Ma wyjebane to niech nie gra, bo demotywuje i zniechęca również innych ludzi do rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.01.2021 o 19:10, Rafalsky napisał:

Ale tu nie chodzi o grę IC bo wszelkie konsekwencje moja postać jest w stanie ponieść, tym bardziej że to jest głupie 1k, które można odrobić w godzinkę Happy Hours. Chodzi o to, że chłop zatrzymuje osobę, wklepuje durne /do i /me ze swojego notatnika stróża prawa, a po chwili nie kończąc akcji na PG wklepuje ci wniosek na rozprawę i odjeżdża gonić kolejnego szatana drogowego. Wiele osób jest w LSPD, z którymi zatrzymanie aż chce się grać i mogę im nawet zapłacić 10k za mandat, serio - zrobiłbym to nawet jako nagrodę za to, że potrafią ludzi w klimat wprowadzić, a nie wpisać na PG mandacik i odjechać... na koniec pisząć na /w że ma się wyjebane w tą grę. Ma wyjebane to niech nie gra, bo demotywuje i zniechęca również innych ludzi do rozgrywki.

tak,  mam poradniczek stróża prawa bo nie wiem jak sie pisze /do o wezwaniu na rozprawe : D (sarkazm), napisałem Ci, że mam wyjebane w tą gre i pieniądze przedewszystkim, bo mi piszesz od statsów gdy sam jeździsz na duty weazel news przez całe miasto

 

ta skarga do niczego nie dąży, po prostu to zamknijcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mogłeś napisać na PW to pierwsza sprawa.  Nie nazwałbym tego dosłownym PG bo bez przesady. Mogłeś to moim zdaniem rozwiązać na pw bądź w gierce, bo jeśli już tu więcej jest do rozegrania IC niż OOC. Nie wiem jak to administracja oceni ale skarga jest mało podstawna. Tutaj chodziło o grę IC częściowo i Vxnewood zagrał z Tobą zero jedynkowo bo tak chciał, cóż. Poza tym Penal Code jest dostępny, jakby miał Ci wypisać cały punkt penal Code musiałby bawić się w kopiowanie, widząc artykuł powinieneś od razu sprawdzić i zareagować, tym bardziej będąc graczem weazel news gdzie Twoja postać chyba nie klepie biedy i taki tysiaczek to spluwa sobie nią na taki mandat. W razie jakiś niedomówień proszę o informację. 

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Spectre napisał:

Szczerze? Mogłeś napisać na PW to pierwsza sprawa.  Nie nazwałbym tego dosłownym PG bo bez przesady. Mogłeś to moim zdaniem rozwiązać na pw bądź w gierce, bo jeśli już tu więcej jest do rozegrania IC niż OOC. Nie wiem jak to administracja oceni ale skarga jest mało podstawna. Tutaj chodziło o grę IC częściowo i Vxnewood zagrał z Tobą zero jedynkowo bo tak chciał, cóż. Poza tym Penal Code jest dostępny, jakby miał Ci wypisać cały punkt penal Code musiałby bawić się w kopiowanie, widząc artykuł powinieneś od razu sprawdzić i zareagować, tym bardziej będąc graczem weazel news gdzie Twoja postać chyba nie klepie biedy i taki tysiaczek to spluwa sobie nią na taki mandat. W razie jakiś niedomówień proszę o informację. 

Gdybyś przeczytał wcześniejszą wypowiedzieć to byś był poinformowany, że nie chodzi to o edolary, ani o to czy moja postać jest winna. Nie poruszam tutaj wgl. kwestii kary mojej postaci. Chodzi przede wszystkim o sposób odegrania tego wszystkiego oraz sposób jaki odegrał to twój podopieczny. Nie miałem nawet możliwości zareagować w jakikolwiek sposób, poszła komenda, na którą ja nie mam wpływu i sobie odjechał z dupy. Pisałem na /w o jakikolwiek kontakt (też jest napisane w opisie skargi, wystarczy przeczytać) do osoby, która za niego odpowiada, aby wyjaśnić to wszystko, ale po 10 minutach był w stanie mi odpisać, że wyjebane ma w tą grę także. Są osoby, które potrafią grać i są osoby, które liczą jedynie target - to już nie mój obowiązek, aby takie osoby eliminować z panelu jeśli nie potrafią grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spectre napisał:

dla mnie to nie powód do pisania publicznej skargi na forum, to nawet podstawy nie ma. 

Skoro nikt inny nie potrafi wyciągnąć konsekwencji od takiej osoby, a mam udostępnioną możliwość złożenia skargi na forum to z niej korzystam. Niejedna osoba mogła by się tu wypowiedzieć i dorzucić swoją cegiełkę nt. zatrzymań, ale po co robić z tego gównoburzę. Dla mnie był to powód do napisania skargi i była podstawa bo jeśli nie mam możliwości ingerencji w rozgrywkę mojej postaci, możliwości odpisania na /do przy PG to dla mnie jest to powód, który mogę wykorzystać do napisania skargi. Ja na ten temat się już wypowiedziałem, jeśli ktoś przeczyta dwa razy to co jest tam napisane to zapewne zrozumie. Zbędne przekomarzanie się w temacie nie będzie prowadziło do niczego, jedynie do zaśmiecenia tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie chodzi o karę dot. twojej postaci, to o co ci w końcu chodzi z tym PG? odnosząc się jeszcze do twojej kary - i tak nie mialbyś na co liczyć, bo kara byla jak najbardziej sluszna. jechaleś 2 paki przez miasto na duty weazel news, więc to juz wyklucza jakieś twoje linie obrony. ta skarga jest o tyle smieszna, ze wlasciwie pokazales calemu serwisowi ze latasz bez przerwy na duty i olewasz fakt, ze nie gramy miasta duchow, jezdzac z taka predkoscia po centrum, ktore IC byloby totalnie zapchane.

fakt - vxnewood tez nie zachowal sie jakos wybitnie spoko, bo zagral dosc niszowa gierke i rzeczywiscie moze to wygladac jak jakas formulka, ale nie nagiąl tym zadnych zasad; ani procedur policyjnych, ani regulaminu serwera - po prostu uznal, ze tak będzie chcial to rozwiązać. dodatkowo nie mozesz zarzucac mu, ze nie chcial z toba grac, bo po tym wszystkim podbil do ciebie i próbowal zagaić jakąś rozmowę, ale afczyles minute, wiec stwierdzil, ze zwija.

powiedzielismy mu, czego od niego oczekujemy nastepnym razem - tobie tez wyjasnilismy, ze ta skarga nie byla potrzebna. wydaje mi sie, ze nie ma co tu wiecej pisac.

igvs lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, verit napisał:

skoro nie chodzi o karę dot. twojej postaci, to o co ci w końcu chodzi z tym PG? odnosząc się jeszcze do twojej kary - i tak nie mialbyś na co liczyć, bo kara byla jak najbardziej sluszna. jechaleś 2 paki przez miasto na duty weazel news, więc to juz wyklucza jakieś twoje linie obrony. ta skarga jest o tyle smieszna, ze wlasciwie pokazales calemu serwisowi ze latasz bez przerwy na duty i olewasz fakt, ze nie gramy miasta duchow, jezdzac z taka predkoscia po centrum, ktore IC byloby totalnie zapchane.
 

Skoro załatwiam sprawy związane z Weazel News to owszem - jako lider Weazel News mogę być na /duty, a ze skargą nie ma to żadnego związku. Tłumaczyć ci się nie muszę dlaczego to właśnie w tym momencie jestem na /duty WN. Poprosi mnie o to ktokolwiek z administracji to oczywiście mu na ten temat odpowiem i zazwyczaj tak robię.

 

 

16 minut temu, verit napisał:

skoro nie chodzi o karę dot. twojej postaci, to o co ci w końcu chodzi z tym PG? odnosząc się jeszcze do twojej kary - i tak nie mialbyś na co liczyć, bo kara byla jak najbardziej sluszna. jechaleś 2 paki przez miasto

No i okej, jak najbardziej mogę zostać ukarany - w odpowiedni sposób. Nawet ci co tyle razy mnie zatrzymywali z LSPD wiedzą, że nie robię z tym żadnych problemów, serio. Chodzi o sposób w jaki to wykonał ten gracz i tego tyczy się też skarga. Nie tego jakiej wysokości dostałem mandat i czy się moja postać z tym zgadza tylko w jaki został nadany i jak cała akcja przebiegła - nie dając mi żadnej możliwości na odpowiedź. I nie jestem z tego co wiem jedyną osobą, z którą mandaty są rozgrywane w taki sposób.

 

 

16 minut temu, verit napisał:

 olewasz fakt, ze nie gramy miasta duchow

 dodatkowo nie mozesz zarzucac mu, ze nie chcial z toba grac, bo po tym wszystkim podbil do ciebie i próbowal zagaić jakąś rozmowę, ale afczyles minute, wiec stwierdzil, ze zwija.
 

Nie olewam, ze gramy miasta duchów - podjechał do mnie drugi radiowóz prosząc, abym nie stał na chodniku bo jest mnóstwo przechodnich. Powiedziałem, że rozumiem i odjechałem. On do mnie nie podjechał tylko napisał na /w że ma wyjebane w tą gierkę, kilka minut później, gdzie już byłem w interakcji z innym użytkownikiem i robiłem zupełnie inne rzeczy.

Edytowane przez Rafalsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz nie złamał rażąco regulaminu gry. Odegrał to tak jak uważał i nie widzę podstaw, by nakładać jakąś karę. Polecam złożyć skargę do lidera szeryfów i niech tam się nim zajmą. Skoro nie chciał czegoś odgrywać to mógł tego nie robić, sytuacja nie wymuszała tego na nim. Zamykam.

verit i Spectre lubią to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin