Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

PILNE❗️Śmiertelnie chory Filipek potrzebuje najdroższego leku świata.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

"Martwimy się strasznie, bo Filipek jest coraz większy, cięższy… Czas ucieka nieubłaganie. Granica podania leku to 13,5 kg… Lek powinien być podany na już… Tylko wtedy ma szansę zadziałać! Prosimy o pomoc, już tak trudno ukryć łzy…" - czytamy gdy wejdziemy na stronę. Filip choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Lek, którego wymaga leczenie by dziecko wróciło do zdrowia i miało szansę żyć nie jest w żaden sposób refundowany.  Pomożesz? Proszę.

Filipek Łukaszuk

https://www.siepomaga.pl/filipek?fbclid=IwAR2lW5jgNcd0nfN-3r1i8sxZuFD5NO97VGJzjYLsqZnWeSs3TOwz9LndpJA

 

Zbiórka udostępniona za zgodą administracji.

Edytowane przez amneezja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jaki ten świat jest pojebany, żeby tyle kasy płacić, bo ktoś kto ma dostęp do leku życzy sobie takich pieniędzy. Wyślę coś bo to co czują jego rodzice w tym momencie to żaden najmniejszy mój problem nie jest taki jak teraz mają. Jak to Twoi znajomi to uściskaj i wierz w ostatnią wiarę niby ktoś tam na górze jest to może modlitwy pomogą, a pieniążki pewnie się uzbierają bo ludzie coraz częściej wpłacają na siepomaga.

UNDU lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo Escobar napisał:

Szczerze? Jaki ten świat jest pojebany, żeby tyle kasy płacić, bo ktoś kto ma dostęp do leku życzy sobie takich pieniędzy. Wyślę coś bo to co czują jego rodzice w tym momencie to żaden najmniejszy mój problem nie jest taki jak teraz mają. Jak to Twoi znajomi to uściskaj i wierz w ostatnią wiarę niby ktoś tam na górze jest to może modlitwy pomogą, a pieniążki pewnie się uzbierają bo ludzie coraz częściej wpłacają na siepomaga.

Dziękuję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMA to paskudna choroba, pewna dziewczynka ode mnie z miejscowości urodziła się z tą chorobą, udało się zebrać pieniążki i dziewczynka jest od jakiegoś czasu w klinice w Stanach. Mam na koncie 15zł na szlugi, ale zamiast karmić raka wolę wpłacić na zbiórkę 🙂

Hassha lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dolan napisał:

SMA to paskudna choroba, pewna dziewczynka ode mnie z miejscowości urodziła się z tą chorobą, udało się zebrać pieniążki i dziewczynka jest od jakiegoś czasu w klinice w Stanach. Mam na koncie 15zł na szlugi, ale zamiast karmić raka wolę wpłacić na zbiórkę 🙂

 

34 minuty temu, whisper napisał:

Miałem wypić dziś wieczorem łychę, ale rzuciłem coś od siebie. Współczuję rodzicom i trzymam kciuki za małego.

Dzięki, jesteście wielcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin