Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Stanley Robinson] yabak


Sbigneus

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: sbigneus
Link do konta oskarżonego: yabak
Powód składania skargi: Prowokacja, odwalanie
Wyjaśnienie sprawy: Przejeżdżałem obok tego gracza. Widziałem jak sobie skacze jak królik, sprintuje po ulicy. Krzyknął coś do mnie i potem chciał mi po prostu ukraść furę gadając żebym z niej wyszedł. Odpisałem mu ostatni raz na czacie IC i zaczął wtedy kopać bez odegrania w samochód. Odjeżdżając potrąciłem go i wszystko nadal grałem, a on po prostu nic nie odegrał - wysłał na mnie report i wstał z bw. Po BW pobiegł odwalać dalej, zaczął kopać w inne auto za co dostał aj na 30 minut. Po tym jak dostałem aj wysyłał mi wiadomości na pw, które jasno mówią o tym że odwalał.
Dowody: https://imgur.com/a/AWJDNFA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry. Pozdrawiam.

nie uderzyłem ani razu w twoje auto, pozdrów sędziego i rodzinę jego.

sam mnie przejeżdżałeś non-stop i spłakałeś się po prostu o te 60 minut AJ.

na drugim ss to jest po pierwszym razie kiedy sie we mnie wbiłeś rozpędzonym autem, gdy szedłem po chodniku, kolejny raz jak to zrobiłeś poleciałeś do AJ i tak ci psycha siadła że mi nie odpisałeś nawet. Koniec dyskusji, dorośnij.

Edytowane przez yabak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin