Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Hell Perro Mafia (Perrera Beach Mob)


mridoghoes

Rekomendowane odpowiedzi

Organizacja w ciągu kilku najbliższych dni i tygodni przejdzie reorganizację i zmianę stylu gry, który był dotychczas praktykowany. Jako nowy lider chcę powiedzieć, że dalej gramy, a owoce zmian by Hell Gang wyglądał tak jakbym tego chciał będziecie mogli obserwować na nadchodzących screenach z rozgrywki czy bezpośrednio w samej grze. Wielkie dzięki i ogromny szacunek dla @King Mess za prowadzenie tyle czasu jednego projektu, który aktualnie jest najstarszą, istniejącą organizacją przestępczą na serwerze. Jesteśmy otwarci na nowe twarze w ekipie by wspólnie bawić się w roleplayowych przestępców i czerpać przyjemność z rozgrywki wyimaginowanych charakterów. Wszyscy, którzy chcieliby dołożyć swoją cegiełke do fabuły naszej organizacji zaczynając grę z nami zapraszam na mój discord pejson#7708. Stay tuned.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1gMdy2g.png

O3KaGdQ.png

2U4V5WJ.png

9TFKdT7.png

wcfwh3G.png

VxFelt7.png

zNXbMjy.png

Jd8X2ta.png

Jjrs4bR.png

XENm5e9.png

DKx7jvh.png

5Jzzgmq.png

fzrpeXx.png

*prolog. Zaczęłam kreować postać Diany sugar mommy/baby mommy Palmer przy organizacji Hell Perro Mafia, której kilka tygodni temu w strzelaninie między gangami zginął facet utożsamiający się z piru. Dziewczyna została sama z małym dzieckiem na karku, a jedynym według niej rozwiązaniem tej patowej sytuacji było wyjście na ulice z towarem - nie trudno było jej go zdobyć ze względu na znajomości swojego zmarłego mężczyzny. Kobieta posiada cechy ułatwiające jej nielegalną robotę w narkobiznesie, a przede wszystkim spryt i krętactwo, które nie raz przydały jej się przy bliskim spotkaniu z departamentem w trakcie handlu. Nie popuści okazji do łatwego zarobku, więc lepiej trzymać portfel przy dupie. Pragnę rozwijać wątek dilerki w czym pomógł mi @danio wdrążając postać w gotowanie cracku. W dalszych etapach Diana zaczyna próbować sama rozwijać swoje umiejętności...

 Jeśli ktoś ma ochotę na podobną gierkę, to zapraszam do kontaktu. Im więcej ludzi, tym większą siatkę dilerów stworzymy. 

Edytowane przez Diducha

21 savage murder GIF by Worldstar Hip Hop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin