Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

La Spada; Italian style seafood restaurant - JOIN US!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

**W sieci pojawił się niemalże spam ogłoszeń. Trafiły one po jedno na najbardziej popularne strony z ofertami pracy. Firma wykupiła wyróżnienie ogłoszenia, zatem pojawia się ono na szczytach list.**

laspadabaner.png

      Jeżeli cenisz sobie miejsce z niepowtarzalnym klimatem, zgranym zespołem i szanującym drugiego człowieka szefostwem - to właśnie masz okazję podjąć się pracy w jednym z nich.  La Spada to restauracja ze swoją historią, która mimo ciszy, w której się zatraciła, powraca ze zdwojoną siłą na rynek gastronomiczny Los Santos! Plan jest prosty: zgrana ekipa i odpowiednia reklama, a sukces stoi przed nami otworem! 

Poszukujemy osób na stanowiska:

  1. szef kuchni (co najmniej trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w kuchni restauracyjnej + wykształcenie kierunkowe) ((polecam do grania postaci pod kątem celebryty 😎))
  2. pomoc kuchenna (doświadczenie niewymagane, przyuczamy)
  3. kierownik sali (co najmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu salą restauracji) 
  4. kelner/barman (doświadczenie niewymagane, przyuczamy)

Jesteśmy w stanie zaoferować stałe wynagrodzenia dostosowane do poziomu pracy, oraz zajmowanego stanowiska, nieustanny rozwój oraz wspinanie się po szczeblach gastronomicznej kariery. 

Aplikuj już dziś, poprzez ten portal, by sięgnąć po to, co do tej pory wydawało Ci się nierealne i zacznij spełniać marzenia! W wiadomości nie zapomnij podać swoich danych personalnych, kontaktu oraz opisać pokrótce swoje doświadczenie i plany na przyszłość pod kątem zawodowym. Czekamy właśnie na Ciebie, do dzieła!

((Wiadomość wysyłacie w formie IC na moje forumowe PW 👈 Stawiamy na klimat, nie nędzne bicie duty, więc przemyśl to zanim aplikujesz 🍀))

Edytowane przez amneezja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin