Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Karach] chpr


chpr

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2204-chpr/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: brak
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Ban za odwalanie na serwerze
Członek ekipy nakładający karę: Karach

Wyjaśnienie sytuacji: Będąc upojona alkoholem podczas gry z koleżankami zakładałam MK, by dalej cieszyć się rozgrywką - niekoniecznie zgodną z zasadami gry na serwerze. Nie dokonałam poważnych szkód serwerowi. Grałam raczej dla własnej zabawy a nie dla psucia innym rozgrywki. Po 2 miesiącach na banie zrozumiałam błąd jaki popełniłam i chciałabym wrócić do gry i na poważnie prowadzić rozgrywkę z innymi graczami. Jestem świadoma swojego zachowania i mogę obiecać że się ono nie powtórzy. Pisałam o całej sprawie do jednego z administratorów, mogę podać nazwy wszystkich zbanowanych multikont. Pozdrawiam 😉

Ewentualne screeny/świadkowie: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karach Nie należę do grona tych którzy nie wykazują poprawy. Grałam tak, gdy serwer miał około 60 graczy. Ciężko jest znaleźć coś sensownego do gry przy takiej ilości graczy. Jedna kara jest tutaj nieporozumieniem (włamanie na konto), druga została skrócona, AJ za prowadzenie został nadany przy 30 graczach. Nie mam zamiaru szkodzić tylko normalnie grać po tym banie. Znalazłam ekipę do fajnego epizodu i chcę prosić jedynie o możliwość ostatniej szansy, którą wykorzystam do poważnej rozgrywki.

Edytowane przez chpr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mam udowodnić inaczej swoje słowa. Przemyślałam swoje zachowanie i gdybym dalej miała chęć na odwalanie to najprawdopodobniej nie pisałabym tej apelacji. Zależy mi po tym czasie na grze na tym serwerze i byłabym ogromnie wdzięczna za ponowne udzielenie mi tej szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin