Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Grenade] negro


murmir

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Quantavious Epps.
Rodzaj kary: Ban.
Powód nałożenia kary: Ucieczka od akcji.
Członek ekipy nakładający karę: Grenade.
Wyjaśnienie sytuacji: Miesiąc temu dostałem karę za wyjście gry podczas trwającej rozgrywki. Kara nadana w stu procentach słusznie, głupie zachowanie, które nie powinno mieć miejsca. Na swoją obronę nie mam tak naprawdę nic szczególnego co mogłoby polepszyć moją sytuację, sporo osób grających na serwerze nie trawi mojej osoby, zdaję sobie z tego sprawę, moje działanie spowodowane było sprzeczką z pewnymi osobami poza światem gry, które swoim działaniem sprowokowały mnie do takiego stanu rzeczy, to było głupie i bezsensowne. Od siebie mógłbym dodać, że chciałbym się poprawić i zmienić na lepsze przez co dołożę wszelkich starań by w przyszłości nie popełniać już takich błędów, żałuję tego co zrobiłem bo było to po prostu niepotrzebne. Obiecuję, że jeśli uda mi się uzyskać kredyt zaufania ze strony administracji, nie będę już uczestniczył w żadnych tego typu akcjach a w moich logach nie pojawi się już żadne przewinienie, które kwalifikowało by moją osobę w świetle odwalacza. Dzięki za danie mi szansy do apelowania, potknęła mi się po prostu noga i chciałbym jakoś to naprawić.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

rogal, xDDD, igvs i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

murmir to dobry chlopak, osobiscie gralem z nim w huj akcji i zawsze na plusie, mial chyba jedna z najlepiej prowadzonych postaci w branzy, nigdy nie mialem z nim problemu. ta cala spina opisana w apelacji byla wynikiem chujowych stosunkow apelującego z pewna osoba ktora juz nawet na tym serwisie nie gra a porobila sobie w chuj wrogow, miedzy innymi toczyla odwieczny beef z jednym z head adminow. bylo sporo prowokacji w strone murmira, na ktore kilka razy sie nadzial i wszystko potoczylo sie w tak chujowy sposob; mimo ze mozna bylo tego uniknac. 

dajcie chlopakowi szanse bo zasluguje na nia, zawsze wklada sporo serca w to co gra i prezentuje wysoki poziom. po prostu padl ofiara hujowej zagrywki goscia ktory juz dawno odszedł z serwisu, a sam zrobil wieksze zamieszanie niz murmir, ktory wyrazil skruche.

igvs i murmir lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin