Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA] Pufiaczyna | White_LOVE


Caroline_

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: White_LOVE - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Emma Farris
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary:   Liczne obrazy w kierunku drugiego gracza, brak chęci do rozgrywki IC.
Członek ekipy nakładający karę: Pufiaczyna
Wyjaśnienie  sytuacji:  W dniu 12.01.2021 zostałam zbanowana przez supportera pufiaczynę, nie zgadzam się z nałożoną na mnie karą banicji na dwa tygodnie.  Uważam że kara jest w połowie nieuzasadniona, iż wykazywałam chęć do dalszej rozgrywki, z drugiej strony przyznaję się do wyzywania drugiego gracza. Jeśli chodzi o wyzwiska drugiej osoby, to chciałabym przeprosić gracza do którego kierowałam swoje słowa, w tamtym momencie nie myślałam o niczym, byłam pod wpływem emocji, dlatego przepraszam za moje głupie zachowanie, obiecuję że więcej się to nie powtórzy oraz obiecuję poprawę. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie apelacji, gdyż chciała bym wrócić do gry. 
Ewentualne screeny/świadkowie: - 

Edytowane przez White_LOVE
Rigwood, Szybki, WaderQ i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin