Skocz do zawartości

Update 1.5

Wersja 1.5 wprowadza wiele ciekawych innowacji, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Zajrzyj do tematu informacyjnego.
Szczegóły

Update 1.41

Edytor obiektów, boombox, bankowość mobilna, nowe areszty... Zobacz sam co tym razem przygotowaliśmy!
Szczegóły

CCTV CAMERAS & DEPARTMENT JURISDICTION


Wiadomość dodana przez Jackal,

Kamery w Davis są teraz gorszej jakości. Technologia podczerwieni jaka jest w nich użyta nie poprawia w znaczący sposób obrazu. Kamery, które są na drogach wylotowych mają głównie na celu rejestrowanie pojazdów, tablic rejestracyjnych.

Polecane posty

Od dnia dzisiejszego(tj. 18/01/2021) na serwerze obowiązuje nowy system kamer CCTV, który został opracowany przeze mnie na mapce, którą możecie zobaczyć niżej. W związku z tym, że mapka została opracowana każde przestępstwo dokonane w stanie San Andreas obliguje do tego, by w temacie wstawić zaznaczoną trasę pojazdu, którą poruszał się. Mamy dwudziesty pierwszy wiek, każdy domyślnie na komputerze ma painta i jest w stanie coś takiego zrobić. Zakończy to w pewien sposób idealne przestępstwa, a gra stanie się o wiele bardziej realniejsza. Co do samych kamer:

  • Kamery w centrum oraz na drogach stanowych nagrywają w dobrej rozdzielczości tj. 1080p HD. oraz są obrotowe. Ich główne zadanie to rejestrowanie pojazdów oraz tablic rejestracyjnych. 
  • Przestępstwa wykonane w Vespucci mają niemal pewne zarejestrowanie,
  • System CCTV jest obsługiwany przez personel 24/7.
  • Kamery posiadają 360 stopniowy kąt widzenia, dlatego miejcie na uwadze, że jeśli znajdują się na skrzyżowaniu to obejmują je całe.
  • Kamery poza Davis posiadają podczerwień, przez co nagrywają w dobrej jakości także w nocy.
  • Kamery w Davis są średniej jakości. Są w stanie zarejestrować kolorystykę ubioru, tablice rejestracyjne, kolor skóry oraz szczegóły takie jak np. twarz w średniej rozdzielczości. W kamerach jest słabej jakości podczerwień, która nie podbija mocno jasności w mroku.

Na mapie niżej macie również zaznaczone jurysdykcje departamentów, to znaczy: niebieska strefa przynależy do LSPD i jest ich terenem działań, przez co 100% zgłoszeń pod 911 ukierunkowane z tamtych terenów trafia właśnie w ręce LSPD. Zielona strefa jest jurysdykcją LSCSD i tutaj na większość zgłoszeń pod 911 reagować będą szeryfi. Żółta strefa to tzw. jurysdykcja wspólna, tutaj możecie spodziewać się reakcji z obu departamentów na Wasze zgłoszenia, zaś czerwona strefa jest wyłączona z jurysdykcji ze względu na to, że są to w większości budynku rządowe, prywatne labolatoria. 

Mapa nie obejmuje prywatnych monitoringów przedsiębiorstw, ATMów oraz kamer przylegających do budynków państwowych, mimo to, trzeba pamiętać o tym, że kamery się tam znajdują i trzeba je odgrywać. Oprócz głównej mapy w odnośniku dorzucam Wam mapkę bez jurysdykcji na której o wiele lepiej widać ulice, na tej mapce możecie robić wycinki i zaznaczać trasę pojazdu.

MAPA W PEŁNEJ ROZDZIELCZOŚCI NA IMGUR

bbba8q3.png

[MAPKA BEZ ZAZNACZONYCH JURYSDYKCJI(KOLORÓW)]

Aktualizacja 04/02/2021 - dodana kamera na Mirror Park(nr. 97)

Temat został zatwierdzony przez: @Jackal

Edytowano przez Keesh
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝