Skocz do zawartości

Update 1.41

Edytor obiektów, boombox, bankowość mobilna, nowe areszty... Zobacz sam co tym razem przygotowaliśmy!
Szczegóły

[19.01][SR] Trini Purr - affection EP


Polecane posty

** 19 stycznia na platformach streamingowych oraz w sklepach w wersji cyfrowej pojawił się pierwszy oficjalny projekt Trini Purr zatytułowany "affection". Artystka promowała swój nadchodzący mini-album za pomocą kawałków takich jak "high" czy "no police". Warto również zaznaczyć, iż sama Trini działa teraz spod skrzydła Suga Records. W okresie promowania swojej ery, nagrała również wers do kolaboracji "Perfect" z PRO TAIS'em i DA KAY KAY. Jej brzmienie na mini-albumie diametralnie różni się pod względem klimatu od nagranej kolaboracji, może to być pewnego rodzaju dowód na uniwersalność samej Pearl w świecie muzycznym. Projekt w harmonijny sposób łączy gatunki takie jak R&B, pop oraz rap. W swojej muzyce bardzo często nawiązuje do używek - w sposób bezpośredni bądź też metaforyczny. Większość piosenek z projektu ma utrzymany uroczy klimat. Opowiadają one o miłości czy też błędach popełnianych przez mężczyzn w kwestii podrywania kobiet. Czy wydanie projektu utrzymującego tak słodki nastrój związane jest z dotychczasowo udanym związkiem z artystą znanym jako Attari? A może w ich relacji wcale nie jest tak kolorowo i to próba obalenia plotek spowodowanych wyciekiem zdjęć półnagiej Trini z nieznanym mężczyzną?

spacer.png

Tracklista:

1. Trini Purr - beautiful

2. Trini Purr - nunchucks

3. Trini Purr - high

4. Trini Purr - no police

5. Trini Purr - control

1. beautiful

2. nunchucks

3. high

4. no police

5. control

Spoiler

Imię i nazwisko: Pearl Sawyer

Przynależność: Suga Records

Numer konta: 0235036293

Kontrakt: 20% dla wytwórni

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • Gamemaster

** EPka była dość długo oczekiwanym debiutem i przyjęła się miło. Trini Purr jest stałą bywalczynią portali plotkarskich i to ją napędza aczkolwiek artystka musi pamiętać, że plotki nie mogą być jedynym fundamentem jej promocji. Fani czekają na long play, Pearl przy jego wydawnictwie będzie musiała opracować z swoim managementem dobrą strategię marketingową.

Shantie lubi to
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝