Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Mongrel Mob


Hassha

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym postanowiliśmy z @Hassha o zamknięciu projektu, było naprawdę zajebiście - Mongrel Mob to ciężki temat do ugryzienia, były wzloty, był upadki ale uparcie szliśmy do przodu rozwijając organizacje. Przez te kilka miesięcy osiągnęliśmy  półświatku praktycznie wszystko, klub przynosił nielegalne zyski opiewające w milionach dolarów, graliśmy na tyle ostrożnie by raczej nie wzbudzać zainteresowania LEA głupimi wybrykami, nie było głupiego DM i spin, była czysta przyjemna rozgrywka na poziomie. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim bez których ten projekt nie był by tak zajebisty, a są nimi @Norman @Hassha @Reset @Ctronic @ewenement @Hubiks @szponto @suprx. @DnS @pukawa @Ptaku @PARTOL @Elliot @Ptaku oraz wszystkim innym członkom o których zapomniałem bądź nie mogłem znaleźć ich nicku ooc po tym oznaczeniu - dzięki wam ten projekt żył i był czymś naprawdę pięknym. Osobno dziękuje @Pawlik za trucie mi dupy codziennie "kiedy merch" oraz całej ekipie The Lost MC - razem z wami pokazaliśmy jak powinny wyglądać kluby motocyklowe i ich klimat - nasze wspólne akcje i eventy były naprawdę zajebiste i nikt nam nie powie że było inaczej. Dzięki też wszystkim innym kręcącym się blisko projektu za zainteresowanie i poświęcenie. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym, tak odchodzą członkowie Mongrel Mob. Na sam koniec wstawiam jakże piękną i nostalgiczną piosenkę która przypomina nam nasze czasy świetności. Całe miasto wystraszone Mongrela!!!! Może jeszcze kiedyś wrócimy!!! POZDRO WARIATY!!!!

 

DnS, Hassha, purity i 32 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę. Głowy nisko.

lostsunday7.jpg

lostsunday6.jpg

Zrzut_ekranu_267.jpg

Osobno dziękuje @Pawlik za trucie mi dupy codziennie "kiedy merch" oraz całej ekipie The Lost MC - razem z wami pokazaliśmy jak powinny wyglądać kluby motocyklowe i ich klimat - nasze wspólne akcje i eventy były naprawdę zajebiste i nikt nam nie powie że było inaczej.

Gdybym miał stabilną administrację serwera to bym nie pytał. Ale nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin