Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Gra detektywa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Satan666 napisał:

Tak jak ja waszą grę na forum, eloooo

i tak właśnie wygląda /scena RP/, dostajesz powody dla których Twój poradnik jest do dupy, to zamiast to wziąć na klatę to lepiej jeszcze odbić piłeczkę(szkoda, że niecelnie :(), skup się lepiej na kreacji swojej postaci bo pisząc poradniki z karą za MG no to sory ziomalu, ale lipa straszna

unknown.png

Spectre i hetmano lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Satan666 napisał:

Tak jak ja waszą grę na forum, eloooo

tak jak twoja gra Parole że po otrzymaniu jej wyjeżdżasz napierdalać do typów którzy cię wsypali zamiast zlecić to jak jakikolwiek najmądrzejszy mózg organizacji pozdro

Keesh i hetmano lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Spectre napisał:

tak jak twoja gra Parole że po otrzymaniu jej wyjeżdżasz napierdalać do typów którzy cię wsypali zamiast zlecić to jak jakikolwiek najmądrzejszy mózg organizacji pozdro

No i chuja wiesz o co poszło ic bo poszło o pieniądze, a pieniądze lubię liczyć eloo

 

 

A no złamanie parole to było kurwa 9mm na innej postaci i udowodnienie mi że to moje bo były na nim moje odciski palców

Edytowane przez Satan666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Satan666 napisał:

No i chuja wiesz o co poszło ic bo poszło o pieniądze, a pieniądze lubię liczyć eloo

 

 

A no złamanie parole to było kurwa 9mm na innej postaci i udowodnienie mi że to moje bo były na nim moje odciski palców

to następnym razem nie godź się na grę czegoś czego nie umiesz

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawi mnie kurwa jaki rząd stać na badanie i ściąganei odcisków w takich sprawach, przecież ameryczka taka bogata że jak dwóch gości zgodnie zeznaje to oni dla pewności sprawdzają odciski XD Chuj że on mając tą broń w gaciach, macając ją 50 razy pewnie by zatarł moje odciski, dodatkowo że ją miałem minute na swojej postaci i zagrałem tamto /do żebyś jeden z drugim nie płakał, elo

Edytowane przez Satan666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Satan666 napisał:

No ciekawi mnie kurwa jaki rząd stać na badanie i ściąganei odcisków w takich sprawach, przecież ameryczka taka bogata że jak dwóch gości zgodnie zeznaje to oni dla pewności sprawdzają odciski XD

na sciaganie odciskow palcow robimy zrzute departamentowa bo koszt w huj . 

17 minut temu, Satan666 napisał:

Chuj że on mając tą broń w gaciach, macając ją 50 razy pewnie by zatarł moje odciski, dodatkowo że ją miałem minute na swojej postaci i zagrałem tamto /do żebyś jeden z drugim nie płakał, elo

to po co to odgrywales jak teraz masz wylewac smutki 

Spectre i hetmano lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odciski na broni znalezionej przy kimś mogą świadczyć jedynie o tym, że ktoś tą broń dotknął... ale co z tego? To nie jest broń legalna z rachunkiem i rejestracją na kogoś tylko broń nielegalna, której właścicielem jest ten, który aktualnie posiada ją przy sobie. Znaleźliście nielegalną broń w posiadaniu kogoś i uznaliście, że jest własnoscią kogoś innego? 👀

2 godziny temu, Keesh napisał:

zazwyczaj o jakieś dodatkowe ślady, poszlaki idą pytania w postach, a według Twojej logiki detektyw ma wejść na serwer i co? /me zebrał ślady, bo przecież nie wie co mógłby zabezpieczyć na miejscu zdarzenia do momentu aż gracz mu na to nie odpisze w temacie

Możesz wejść na serwer, zabrać zwłoki, które potrafiły walać się 2 miechy od zamknięcia sprawy (w końcu zniknęły po wielokrotnym wytknięciu tego faktu, sam znalazłem z 6), przeszukać okolicę i może coś znajedziesz na /p podnies albo ogarnąć do kogo z graczy należą mieszkania w okolicy, by wypytać czy znają ofiarę i czy miała z kimś na pieńku.

Co do odcisków to nie każdy stan zbiera odciski przy prawie jazdy, a jak wiemy możemy wybrać pochodzenie i historię swojej postaci, więc i możemy zdecydować, że nasza postać 30'letnia postać mieszkała w innym stanie przez 29lat i tam zrobiła prawo jazdy. Nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Vey napisał:

Co do odcisków to nie każdy stan zbiera odciski przy prawie jazdy, a jak wiemy możemy wybrać pochodzenie i historię swojej postaci, więc i możemy zdecydować, że nasza postać 30'letnia postać mieszkała w innym stanie przez 29lat i tam zrobiła prawo jazdy. Nie?


qBwnAEr.jpg
Pozdrawiam minuta googlowania, DMV z Cali potwierdziło że jak mieszkasz na terenie stanu, to musisz wyrobić se ich licencję, na poza stanowej mozesz jezdzic jezeli jestes tam przejazdem bądź na pare dni, a nie mieszkasz na stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wilku napisał:

Pozdrawiam minuta googlowania, DMV z Cali potwierdziło że jak mieszkasz na terenie stanu, to musisz wyrobić se ich licencję, na poza stanowej mozesz jezdzic jezeli jestes tam przejazdem bądź na pare dni, a nie mieszkasz na stale.

Wilku przecież zaraz 3/4 gangusów będzie tylko przejazdem w Los Santos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Can I Drive In California With An Out-of-state Driver’s License? (shouselaw.com)

Can I drive with another state's license in California? (driversed.com)

No pół prawdy, bo nie musisz, jeśli nie jesteś rezydentem i nie musisz nim być, ani też nie musi to być "parę dni". Możesz mieszkać na krzywy ryj u znajomego, bądź płacić mu za wynajem pod stołem lub mieszkać w hotelu i być rezydentem innego stanu przy czym nie wyrabiać tego prawka i jeździć na swoim.

To znaczy ja wiem, że czarnuchy grają urodzonych w Davis i nawet o tym nie myślą, a jak zaczną to tylko by kombinować i grać na nerwach. Tak tylko piszę by się czegoś dowiedzieć.

Edytowane przez Vey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vey napisał:

Can I Drive In California With An Out-of-state Driver’s License? (shouselaw.com)

Can I drive with another state's license in California? (driversed.com)

No pół prawdy, bo nie musisz, jeśli nie jesteś rezydentem i nie musisz nim być, ani też nie musi to być "parę dni". Możesz mieszkać na krzywy ryj u znajomego, bądź płacić mu za wynajem pod stołem lub mieszkać w hotelu i być rezydentem innego stanu przy czym nie wyrabiać tego prawka i jeździć na swoim.

To znaczy ja wiem, że czarnuchy grają urodzonych w Davis i nawet o tym nie myślą, a jak zaczną to tylko by kombinować i grać na nerwach. Tak tylko piszę by się czegoś dowiedzieć.

Mordeczko, zawsze możesz grać sobie nielegalnego imigranta, ale wtedy to 

Spoiler

 

Ewentualnie jak wynajmujesz na lewo i wyjdzie to na jaw, to miej na uwadze 24e5e8cfc0e6b9da49fadbbdb52ebec3.png

Edytowane przez Szychu
Spectre lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#002| Uniwersum Los Santos - Publikacje dotyczące rozgrywki - Vibe Role Play (v-rp.pl)

No, Sanctuary City, Ice Ice Baby. No ja wiem, Davis się wyłamuje i nielegalni z tamtąd idą na blokadę bez gadania, ale ciągle LS County niby tą politykę stosuje.

Edytowane przez Vey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vey napisał:

LS Country

Proszę okazać paszport

 

 

 

Azylem jest Vespucci tylko, jeżeli zostaniesz zatrzymany chociażby na little seoul lub Del Perro będąc nielegalnie na terenie USA no to mordeczko ice ice

Edytowane przez Szychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin