Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Mlody rebeliant + mituseq] Suzukier


Suzukier

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: Suzukier
Link do konta oskarżonego:  Lamar_Haze / Luke_Haze
 Powód składania skargi: Pisze skargę ponieważ nie było w momencie akcji nikogo na duty i na discordzie zalecono mi napisać skargę. Po krótkiej wymianie zdań na /w uznałem że raczej nic mi nei pozostało poza skargą.
Wyjaśnienie sprawy:  Dwóch kolegów na nowych kontach przemieszcza się śmieciarką z kijem bejsbolowym w ekwipunku, grają ooc i raczej nie zamierzają grać na tym serwerze na poważnie tylko robić sobie DM. Jeden z nich nie chce ze mną rozmawiać, drugi uznał że nie zrobił nic złego. Próbowałem jakoś z nimi się dogadać i wytłumaczyć im o co chodzi z roleplay jeżeli nie kumaja ale po sprawdzeniu ich profili uznaje że pewnie przyszli sobie z SAMP/MTA na ten serwer poodwalać i udowodnić swoją wyższość nad tym serwerem...
 Dowody: 
 

Spoiler

image.png.c4aedbc0ec494cc966e523a20b1df7f1.png
image.png.21a95f3499d510df8ae51e438a307ee6.png
image.thumb.png.082802abe11b0a2e58a8f0df823ce7fe.png

image.png.c27cbd37c2a069f72c79fb982095c2f9.png
image.png.7484d8c67b76cb3f3b27af51e01744b5.png
image.png.8ce8648f442f2f857db2905e6b1a6137.png
image.png.d0ed12f6f28e71af7db8c47fd8afa1fc.png

image.png.fae5639e224a0852719f68c8665709b1.png
image.png.07c5ce859d942720f040132ba7c398c5.png

 

image.png

image.png

image.png

Edytowane przez Suzukier

1906
(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra więc tak jako osoba oskarżona, wypowiem - sie byłem nowy na serwie, bylem z kolegą co troche mnie podpuszczał i no trudno posluchałem sie go wiem, ze jest to RP wchodząc na serwer akceptuje - regulamin, ale wystarczy napisać do mnie i to wyjasnic a nie dawać kary na nowego gracza mimo ze odwalilem to chcialem cie przeprosić, nie ucierpiałeś bo nawet nie mogłem dmg zabrać - raz cie uderzylem to moj koleszka; cie bil - mimo tego ze jest to moj kolega źle postąpil i róbcie co uważacie przyznaje sie do skargi, teraz biore na poważnie ten serwer gram ze znajomymi i nie narzekają na mnie - z góry jeszcze raz przepraszam no i co w końcu każdy jest człowiekiem i każdemu przychodzi czasami glupota - potwierdzą to osoby ze nie gram jak szkodnik dzieki i pozdrawiam

tenge, Klonek i patoprzewodnik lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mlody rebeliant napisał:

dobra więc tak jako osoba oskarżona, wypowiem - sie byłem nowy na serwie, bylem z kolegą co troche mnie podpuszczał i no trudno posluchałem sie go wiem, ze jest to RP wchodząc na serwer akceptuje - regulamin, ale wystarczy napisać do mnie i to wyjasnic a nie dawać kary na nowego gracza mimo ze odwalilem to chcialem cie przeprosić, nie ucierpiałeś bo nawet nie mogłem dmg zabrać - raz cie uderzylem to moj koleszka; cie bil - mimo tego ze jest to moj kolega źle postąpil i róbcie co uważacie przyznaje sie do skargi, teraz biore na poważnie ten serwer gram ze znajomymi i nie narzekają na mnie - z góry jeszcze raz przepraszam no i co w końcu każdy jest człowiekiem i każdemu przychodzi czasami glupota - potwierdzą to osoby ze nie gram jak szkodnik dzieki i pozdrawiam

Potwierdzam, kolega gra z nami i jak na razie pokazuje fajny poziom.

Edytowane przez budzikello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, też na początku przeglądając tą skargę skreśliłem szybko gracza, śmieją się zwyczajnie z niego. Spotkałem się z nim InGame wieczorem i aż nie mogłem uwierzyć, że to osoba ze skargi, którą przeglądałem wcześniej. Po prostu wbił na początku - nudziło mu się i poszło zwyczajne odwalanie. Teraz dostał propozycję gry, ma na czym się skupić i w mojej opinii robi to bardzo dobrze, także szkoda by było go hamować bzdurami w logach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mlody rebeliant napisał:

dobra więc tak jako osoba oskarżona, wypowiem - sie byłem nowy na serwie, bylem z kolegą co troche mnie podpuszczał i no trudno posluchałem sie go wiem, ze jest to RP wchodząc na serwer akceptuje - regulamin, ale wystarczy napisać do mnie i to wyjasnic a nie dawać kary na nowego gracza mimo ze odwalilem to chcialem cie przeprosić, nie ucierpiałeś bo nawet nie mogłem dmg zabrać - raz cie uderzylem to moj koleszka; cie bil - mimo tego ze jest to moj kolega źle postąpil i róbcie co uważacie przyznaje sie do skargi, teraz biore na poważnie ten serwer gram ze znajomymi i nie narzekają na mnie - z góry jeszcze raz przepraszam no i co w końcu każdy jest człowiekiem i każdemu przychodzi czasami glupota - potwierdzą to osoby ze nie gram jak szkodnik dzieki i pozdrawiam

ta i od razu też mnie zaatakowałeś bez tak naprawdę powodu przyszedłeś sobie mnie pobić tak o, no ale każdy powinien dostać szanse

Edytowane przez Cppon
Mlody rebeliant lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cppon napisał:

ta i od razu też mnie zaatakowałeś bez tak naprawdę powodu przyszedłeś sobie mnie pobić tak o

byla to tak zwana ''obczajka serwera' wiadomo ktoś wchodzi nowy to nie wie co robić i mu sie nudzi - teraz mam zajęcie i nie zamierzam tego zepsuć ani zawalić reputacji organizacji w której gram, ale najlepiej pisać skarge - na osobe która nawet ''DMG'' nie mogła zabierać aż tak bardzo cie to zabolało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mlody rebeliant napisał:

byla to tak zwana ''obczajka serwera' wiadomo ktoś wchodzi nowy to nie wie co robić i mu sie nudzi - teraz mam zajęcie i nie zamierzam tego zepsuć ani zawalić reputacji organizacji w której gram, ale najlepiej pisać skarge - na osobe która nawet ''DMG'' nie mogła zabierać aż tak bardzo cie to zabolało?

Tzn. imo to było po prostu ciulowe podbijać do kogoś z ziomem i atakować na starcie nie znając zasad. Tak jak pisałem każdy powinien dostać szansę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Cppon napisał:

Tzn. imo to było po prostu ciulowe podbijać do kogoś z ziomem i atakować na starcie nie znając zasad. Tak jak pisałem każdy powinien dostać szansę.

 

tak jak pisałem ci wyżej ziomuś - nie mam sensu teraz robić jakiś krzywych akcji jak gram w organizacji; po co miałbym czerpać kogoś zaufanie aby odwalać przemyśl też co piszesz, mimo to co zrobiłem - wiem, ze nie było zgodne ze zasadami serwera ani - role play, ale trudno stało sie to sie stało czekam na jakiś werdykt czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wypowiem sie na temat - tego ssa gdzie leży moj ziomek nieprzytomny, nie wykrecaj sie kolego niech administracja sprawdzi logi - kto go zabil nawet go nie dotknełem on podbiegl do ciebie ty wyciągnełeś klamke i wbiles mu bw za pomocą pistoletu - a nie wykrecasz to w moją strone kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą do czynienia z gościem. Odwalacz. Przyjechał zamontować hydraulikę zobaczył ceny i podpowiedziałem mu z grzeczności na /w, że jak wciśnie X to będzie ją miał. Potem chciałem odegrać, że wyciągam kradzioną hydraulikę z warsztatu i IC ją montuje za 1,000$ do tego dałem mu ceny z warsztatu dał mi kasę pod bankiem wyciągnął broń i zaczął strzelać gonił mnie do kościoła nie trafiając wbiegł do kościoła z bronią, gdzie IC to nie jest miasto duchów. Żart? Czy rozdwojenie jaźni? Zaraz po tym jak dostałem HP od Steven po jego DM to on zaraz znowu podjechał jak byłem AFK (bez statusu chyba) i mnie rozwalił na środku Strawberry. Ss na dole.

Edytowane przez Kaczkaaa

eLKRJ27.gif.f300f25150c3473076e4a657f632a9c4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki za gre - nie zamierzam grać na serwisie na którym community, jedzie ludzi ze sampa - typ zaplakany całe życie jako mechanik opierdala ludzi na kase, dzieki panowie z cripsów za danie mi szansy - ale poprostu nie mam ochoty tu smigać jeżeli jestem jebany jako gracz sampa miłego dnia wam życze i tyle, róbcie co uważacie.

Kaczkaaa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mlody rebeliant napisał:

jeszcze wypowiem sie na temat - tego ssa gdzie leży moj ziomek nieprzytomny, nie wykrecaj sie kolego niech administracja sprawdzi logi - kto go zabil nawet go nie dotknełem on podbiegl do ciebie ty wyciągnełeś klamke i wbiles mu bw za pomocą pistoletu - a nie wykrecasz to w moją strone kolego

Sorki, źle mi się powklejały ssy, nie tak to miały wyglądać coś zepsułem w formatowaniu i nie chciało mi się tego pisać od początku, ale tak - to ja go zabiłem jak uciekał do śmieciarki.

 

15 minut temu, Mlody rebeliant napisał:

nie mam ochoty tu smigać jeżeli jestem jebany jako gracz sampa miłego dnia wam życze i tyle, róbcie co uważacie

Nie, nie jesteś jechany jako gracz sampa tylko jako szkodnik. Dobrze wiedziałeś jak się tu gra, bo przeglądałeś posty o skrypcie, wiedziałeś jak wziąć śmieciarke, jak zablokować wiadomości prywatne i przede wszystkim jak grać dobre RP, w końcu jesteś jak to dumnie powiedziałeś "z SAMPA". Na początku odwalałeś, ludzie się dowiedzieli i zacząłeś się jakoś kryć bo wszyscy dobrze wiemy że umiesz grać dobre RP ale nie po to jesteś na tym serwerze. Zrobiłeś sobie krycie od organizacji bo tam pokazałeś że dobrze grasz a potem poszedłeś dalej odwalać i grać non-rp z mechanikiem. Moim zdaniem przyszedłeś tutaj robić sobie beke a nie grać na tym serwerze, do gangu poszedłeś tylko po broń i żebyś miał krycie a na dłuższą mete będziesz tylko odwalał i nic więcej. Jak jesteś taki dumny z bycia graczem SAMP to sobie idź graj na tym sampie i nie psuj gry tym którzy chcą grać fajnie na nowszej platformie, bo pewnie z twojej wizji to jest to samo co FiveM bo w końcu to nowsza gra. 

 

20 godzin temu, Sylwester napisał:

No czego można się spodziewać po kimś kto nie potrafi poprawnego /me napisać XDspacer.png

Ten ss podsumowuje twoją grę na tym serwerze, umiesz grać rp ale tutaj chcesz tylko sobie pokręcić beke i pokazać jaki jesteś lepszy od tego community.

Twój kolega nawet się nie wypowiedział, zgaduje że on tu nawet nie ma zamiaru się spierać, bo wie że przyszedł tu odwalać i jest już spalony.

1906
(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin