Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

VFF (Violent Fighting Federation)


Spooken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Coś się kończy coś zaczyna..

Strzała, jesteśmy przed niedzielną, ostatnią galą zorganizowaną przeze mnie osobiście. Uznałem to za dobry moment żeby wszystkim coś przekazać.

Od dłuższego czasu uświadamiam sobie, że już prowadzenie projektu tak mnie nie kręci jak do tej pory. Nie widzę sensu prowadzić tego z przymusem, do tej pory było to robione z całym serduchem w 100% i było kozacko, działanie pod przymusem schrzaniłby cały efekt. Po nadchodzącej niedzielnej gali pałeczkę jak zdecydowaliśmy wspólnie z zarządem przejmą pewne osoby, które przez ostatni czas zyskały w moich oczach. Póki są chętni zastąpienia mnie śmiało powiem, że nie mam serca zamykać tego projektu, pozbywać się swojego dziecka. Szczegóły w tej kwestii upublicznimy niebawem.

Chciałbym wszystkim podziękować za ten cały wspaniały praktycznie równy rok. Były to niezapomniane chwile ze względu głównie na wspólne dyskusje, wydarzenia ale i rekordy które z całą pewnością zostaną zapamiętane najbardziej. Co do tego - udokumentowaliśmy peak 152 graczy na dwóch z rzędu galach, mianowicie VFF 3 i VFF 4. Niewykluczone, że przekroczony którymś razem został próg 160, jest dość powodów by siać takie spekulacje, aczkolwiek oficjalnie zaobserwowaliśmy jednak 152 sztuk w szczytowych momentach naszych wydarzeń i to nie raz - coś wspaniałego i pragnę tylko życzyć takich sukcesów innym projektom (z wielką chęcią przyjmę PW jeśli komuś uda się pobić ten wynik, ciężko zaprzeczyć, że gratulacje będą należeć się bez dwóch zdań). Specjalne podziękowania warto skierować również do ekipy serwera, bywały momenty te cięższe w kwestiach dogadania się, pomimo to jednak zazwyczaj znajdowaliśmy kompromis, dobijaliśmy targu i jakoś to szło. Po roku doświadczenia chciałbym pochwalić opiekunów branży rozrywkowej. Mega pomocni ludzie, bardzo dobrze dobrane osoby. Nastąpiło przez ten okres kilka zmian w tym gronie najważniejszych tam osób a mimo to nie odczułem tego tak bardzo. Współpraca z chłopakami jest znakomita, poważnie polecam z całego serduszka.


Jestem cholernie dumny z moich wspólników, podwładnych oraz osób, które biernie i czynnie jakkolwiek śledziły nasze poczynania oraz brały udział w życiu VFF w ciągu całego okrągłego prawie roku mojego dowództwa. Nie żałuje żadnego momentu przez cały okres trwania projektu. Był to mój najdłuższy projekt w życiu biorąc pod uwagę każdy projekt, każdą zbieraninę w swoim wykonaniu, włożyłem w niego też najwięcej serducha bez dwóch zdań. Więcej tutaj rozklejać się nie będę, wystarczająco poleciałem już na naszym discordzie.

Podsumowując - zapraszam tylko na gale VFF 8 już w te niedziele, 9 stycznia godz. 21 na Maze Bank Arena. Po wydarzeniu oddaje wszystko w ręce odpowiednich ludzi z ciekawością co z tego wyjdzie. Naura.

 

edit. // Dziękuje jeszcze wszystkim za głosy w Plebiscycie Vibe 2021. Kolejny tytuł, kolejne zwycięstwo mojego dziecka. Ten rok był zajebisty!

edit. 2 // Projekt przejął w pełnej mierze @Spooken.

 

Edytowane przez Bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Zacznę od słynnego cytatu ze świetniej piosenki;  ‘ Wszystko ma swój czas’ Tak samo z VFF. W chwili obecnej zawieszamy projekt który trwał równy rok, podbijając rekordy serwera, w tym najwięcej osób podczas eventu. Wszystko zaczęło się dziać kilka edycji temu, nie mamy zamiaru tego trzymać widząc jaka jest gra – Wczorajszy występek? Dolał tylko oliwy do ognia, nie mamy zamiaru komentować. Może wrócimy za jakiś czas jak zajdą jakieś zmiany a na ten moment nie mamy zamiaru. Trzymajcie się, hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się kończy, coś zaczyna...

Chciałbym podziękować z tego miejsca głównie dla @Bolec @Nozownik oraz @wonti za szansę jaką dostaliśmy. Mimo, że nie prowadziliśmy tylu edycji co wy to jednak staraliśmy się i mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze się coś zorganizuje. Wraz z @Spooken poświęcaliśmy w głównej mierze sporo czasu podczas realizacji jubileuszowej edycji VFF; poczynając od interiorów a kończąc na trailerach itd.. Nie chcemy abyście o zawieszenie projektu osądzali ostatnią sytuacje z departamentem - tutaj zawiniła jedna i druga strona; cała sytuacja była ogniwem zapalnym, która uświadomiło nas o tym jak jesteśmy postrzegani przez poszczególne sektory... Staraliśmy się angażować na nasze gale większą część branży - zawodnicy, artyści, modelki itd. . Wydaje nam się, że federacja miała swój "złoty czas" na początkach jego powstania, a z czasem jak widać to wszystko mija, lecz rekordy dalej bijemy!

Co dalej? Co z zawodnikami?

Wczoraj rozmawialiśmy wraz z @Boxidro o naszej decyzji oraz zależało nam na tym abyście wy jako "zawodnicy" mieli też możliwość dalszego kreowania waszej postaci. Zawieszenie VFF nie zobowiązuje was do odejścia z branży; Federacja VFF narracyjnie przenosi się do innego stanu, a wy narracyjnie również możecie rozgrywać dalsze zawodowe walki w postaci narracji jak to robiłem chociażby ja (w Tajlandii), lecz jeżeli ktoś się czuje z was na siłach to próbujcie utworzyć swoje federacje! PROJEKT JEST ZAWIESZONY, NIE ZAMKNIĘTY - w przyszłości, jeżeli komuś wróci zajawka z obecnego zarządu ( @Nozownik, @wonti, @Bolec, @Spooken oraz JA ) to oni jako jedyni będą mogli przywrócić projekt... Na serwerze również pojawiła się spora aktualizacja, która umożliwi obecnym "zawodnikom" oraz klubom grać IC z cywilami itd. Pamiętajcie! Grajcie dalej i kreujcie dalej swoje postacie, lecz z głową! Funkcja kierownika w sklepie raczej nie będzie rozwiązaniem.

Kilka słów od nas - do was!

VFF zostanie w historii serwera - jest to jeden z projektów, który zrzeszał zarówno branże rozrywkową jak i zwykłych graczy! Jako federacja daliśmy szansę sporej ilości osób, które działają przy naszym boku już nawet rok, a tym samym spora ilość osób znalazło swoje miejsce w RolePlay... Staraliśmy się jako zarząd stworzyć miejsce w którym spędzicie miło czas a tym samym dobrze się bawiąc... Sam osobiście cieszę się, że ze poznałem tak ciekawych i zajebistych ludzi w gierce komputerowej, serio! Pamiętajcie! To nie jest jeszcze koniec; każdy z nas ma swoje nerwy a co najważniejsze... ŻYCIE! Jedni pracują, drudzy się uczą; jest nas pięciu i w każdej chwili ktoś może wrócić...

 

SEE YA 💓🤙

unknown.png

( VFF 9 - pobity rekord serwera jak i obecności na gali... 1/2 serwera w tym czasie była na naszym wydarzeniu 14.02.2022 )

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin