Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#15 Vibe Update 1.40


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Marduk napisał:

yo ale nie mogę zrozumieć dlaczego w kieszeni mogę mieć nawet 1000g a do samochodu włożyć tylko 30g ... jeśli już to odwrotnie powinno być 😉

 

Bo LSPD musi mieć co robić. Nie no nie wiem szczerze jaki zamysł mają w tym opiekunowie.

eLKRJ27.gif.f300f25150c3473076e4a657f632a9c4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Marduk napisał:

yo ale nie mogę zrozumieć dlaczego w kieszeni mogę mieć nawet 1000g a do samochodu włożyć tylko 30g ... jeśli już to odwrotnie powinno być 😉

 

Chodzi tutaj o to, że odłożony towar w aucie znika razem z nim kiedy ktoś go odrespi, a tak nie powinno to wyglądać. Wolimy, żeby większe ilosci broni/narkotyków były składowane chociażby w interiorach niż w pojazdach które znikają i nikt nie może nic z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Karach napisał:

Taxi zostało dodane do salonu Pillbox Hill Car Dealership. O tuningu też wiemy, będzie to naprawione po kolejnym restarcie serwera. Dlatego dziś nie będzie opcji tuningu pojazdów.

ile taxi kosztuje, funfel? Gdybym chciał wybrać taxi zamiast startówki bo taki sb określiłbym cel, administracja jest w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin