Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Williams Psychologist Office


Boxidro

Rekomendowane odpowiedzi

iEU24Q8vNWYcxyBYdq5coygCirO0nxUEhIqDR5-mG9J2OykZEAZ1B4qXns8lXNDgJcTf1Wj_oPJ-eSVYiiHoheo00z2c99gkW9K0qZi7VoR3spnxPFamqXE3WecLxIvkq2bhLjE


Przyjdź do mnie, a uleczę Twoją duszę i umysł.


Williams Psychologist Office to gabinet psychologiczny specjalizujący się w psychologii klinicznej, społecznej oraz psychoterapii. Właścicielką gabinetu jest Ph. D. Kate Williams. Obszar działania gabinetu jest duży, zależny od rodzaju potrzebnej pomocy - coaching, kryzys rodzinny czy osobisty oraz traumy. Prywatne biuro dąży do współpracy z publicznymi instytucjami, wspierając je w działaniach i niosąc pomoc potrzebującym. Sam gabinet zajmuje się psychoterapią, diagnozą oraz pomocą osobom w kryzysie życiowym. Szczególny nacisk kładzie się na pomoc osobom w depresji oraz uzależnionym od alkoholu, narkotyków i innych używek. Możliwe są sesje indywidualne, w parach, jak i zorganizowane w większym gronie mediacje.

Ph. D. Kate Williams ukończyła studia na Uniwersytecie w Waszyngtonie, na kierunku Psychologia. To specjalista w dziedzinie psychologii klinicznej, społecznej oraz psychoterapii. Posiada bogate, wieloletnie doświadczenie zawodowe, w oparciu o sprawdzone metody oraz wiedzę empiryczną. W przeszłości pracowała z osobami, które m.in. doświadczały kryzys emocjonalny; miały styczność z problemem alkoholowym w rodzinie; chciały rozliczyć się z przeszłością; chcą poprawy jakości swojego życia.


Nerwica, depresja, frustracja. Czujesz, że emocje wymknęły się spod kontroli?

Zapewniam pełną poufność, możesz mi zaufać w każdej dręczącej Cię sprawie.


Umów się na wizytę, pomogę Ci.

OOC

Spoiler

Hej, cześć. Postanowiłem wyjść z własnym gabinetem psychologicznym, który pokrywa się z wydarzeniami mojej postaci, czyli Kate Williams, która ostatnimi czasy działa jako psycholog wśród branży rozrywkowej na własną rękę. Chcę rozszerzyć swoje możliwości i działalność także na strefę cywilną, by urozmaicić rozgrywkę sobie, jak i innym. Przyjść może dosłownie każdy, jestem otwarty na grę z innymi, która może ciekawie się rozwinąć pod wieloma aspektami. Zachęcam do wspólnej gry i możecie pisać do mnie na PW forum, jak i discord, który pozostawiam niżej.

Boxidro#4713

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Gabinet psychologiczny Williams Psychologist Office założył stronę na LifeInvader w celu rozprzestrzenienia informacji o rozpoczęciu działalności i dla łatwiejszego nawiązywania kontaktu z potencjalnymi klientami.**

https://li.v-rp.pl/pages/WPO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Gabinet w ostatnich dniach odwiedza sporo znanych osobistości z Los Santos. Ostatnio pojawiła się Meave "Da KayKay" Akker, czyli piosenkarka z SUGA, tancerka i choreografka z własną szkoła tańca Akker Dance Studio. Również jej obecny partner, a także raper i założyciel wytwórni 021 Records Robin "MTM roBB" Atlanta pojawił się w gabinecie i dołączył do partnerki.**

spacer.png

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Po kilku dniach postoju do gabinetu na wizytę zawitała kolejna osoba. Z usług gabinetu skorzystała właścicielka VIPLINE Taxi oraz pilotka LS Airlines,  Lisa Morgan.**


ss1p.thumb.PNG.d8adf96d27130a1788aa9e68501f56e1.PNG

Edytowane przez Boxidro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na terenie całego hrabstwa pojawiły się grafiki ze sloganami informacyjnymi przeciw narkotykom. Powstały z inicjatywy rządu hrabstwa oraz fundacji HOPE - należącej do Nunzia De Mattia, z którą gabinet Williams Psychologist Office współpracuje.**

spacer.png
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dwa dni później po wizycie CO-CEO Lifeinvedera w gabinecie zawitała kolejna znana osoba. Tym razem był to menager wytwórni CROWED oraz DJ, Ohashi Yuki.**

spacer.png

Edytowane przez Boxidro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin