Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Noreaga & Associates


pdg

Rekomendowane odpowiedzi

noreagaassociateswiki.png.6c051693f07114c7b4312baba9855280.png

norekaso.png.4c7e2dd0f96322d29cc467789d0b0eba.png

Jest to grupa przestępcza o charakterze zbrojnym działająca na terenie Los Santos i części obszaru stanu San Andreas trudniąca się handlem narkotykami (głównie kokainą), korupcją, wymuszeniami, haraczami oraz praniem pieniędzy. Głową organizacji jest Osvaldo Noreaga, a jego zastępcą Javier Samaniego.

Introdukcja

Grupa swoje działania notuje od drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych, lecz końcem roku dwutysięcznego dwudziestego struktura organizacji mieszczącej się w Vice City uległa rozbiciu przez organy ścigania. Kilkoro ocalałych z obławy postanowiło emigrować do innego miasta w celu wzbogacenia się na przemycie i handlu kokainą. Nowym celem na mapie stało się miasto Los Santos, miasto które w swoich sidłach trzyma wiele osób spod ciemnej gwiazdy, w tym wielu handlarzy detalicznych i hurtowych, więc przebić jej będzie się niełatwo - zwłaszcza, że poprzedni łącznik z którym dokonywali interesów tylko gdy dowiedział się o postawieniu grupy z Vice City przed wymiar sprawiedliwości usunął się w cień i zerwał wszystkie kontakty z nimi związane. Charyzma i doświadczenie w interesach nie powstrzymało Osvaldo Noreaga, (bo tak nazywa się aktualny lider szajki przestępczej osiadującej na Del Perro) by odbić się od dna i nawiązać nowe znajomości w tym przestępczym półświatku. Ekipa od Osvaldo to głównie amerykanie pochodzenia kolumbijskiego, cechuje ich typowo latynoski temperament, porywczość i stanowczość w dążeniu do wyznaczonego celu. Z obserwacji organów zwalczających przestępczość zorganizowaną może wynikać to, że grupa od Osvaldo jest silnie uzbrojona. Skupia się głównie na handlu kokainą, usiłuje raczej pozyskiwać klientów jak i nawiązywać pakty o nieagresji aniżeli próbować ładować się w wojny. Ekipa kolumbijczyków planuje rozwinąć znacznie dzielnicę Del Perro jak i Vespucci Beach, a także sprawić, że każda wciągana "kreska koksu" będzie pochodziła od nich samych. Pojawienie się bardzo łatwo dostępnej, czystej kokainy w tamych okolicach to właśnie ich zasługa. Plotki głoszą, że organizacja od Noreaga przejęła także część doków, by ułatwić sobie przemyt kokainy do Los Santos.

noreagawiki2.thumb.png.4d678ec2ba5fad1b733eb268b8b0492e.pngnoreagawiki3.png.3770df023fa9e8279e65c91396a2949a.png

 

 

 

OOC

Siema. Od dłuższego czasu zastanawiałem się, czy utworzyć jakąś organizację na serwerze, gdyż nie potrafiłem nigdzie znaleźć dla siebie miejsca. Początkowo miała być to organizacja o dużo innej tematyce, ale finalnie zostałem przy pomyśle utworzenia Noreaga & Associates. To, co planuję przy tworzeniu tej organizacji to nic innego jak próba rozwinięcia pewnego obszaru na mapie, napędzić rozgrywkę dla LSPD i innych oddziałów tej frakcji jak i pozostałych grup przestępczych istniejących obecnie na serwisie vibe-rp. Chcemy grać na wysokim poziomie, co chwila prowadząc wewnątrz grupy wydarzenia przez które będziemy się rozwijać i które pomogą nam stabilnie prosperować. Cały plan jest z góry nakreślony przeze mnie, lecz może się zmieniać na bazie dynamiki i rozwoju grupy. Swoją obecnością nie będziemy starać się zawojować całego Los Santos, raczej będziemy zaczynać od jak wyżej opisałem w introdukcji dość osłabionej grupy, która powoli odbudowuje swoje imperium. Skupiać będziemy się głównie na handlu narkotykami, ale dojdą też porwania i korupcja, również próba uderzenia w branżę rozrywkową by prać tam pieniądze. Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, chętnie miło spędzić czas ciesząc się wspólną rozgrywką na serwerze – wpadnij na Del Perro.

ekipa: pdg, forki, michas, revo, wiczu, thelordzibi i paru potencjalnych

Gdzie nas znaleźć? Wpadnij do: Bahama Mamas Club

Macabra, Mxsi, danio i 19 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, aikon napisał:

@Forki przyjacielu mój serdeczny, estetyka na screenie jest bardzo ważna, na chuj mi ten licznik?!!!!!!!!????!!!!!! 

Zapomniałem wyłączyć auto, spokojnie dawno nic nie wstawiałem, rozgrzeję się to będe dawać piękne sski.

Zgrywu, aikon, rusin81 i 3 innych lubią to

Ugur''Slimy''Sulimenko-Rashkovsky Mob-Street Capitan. (Dead)

Tomas''Lucky''Polyakov-Rashkovsky Mob-Shootcaller/Los Santos County Goverment

Javier Samaniego-Samaniego&Herrera Drugs Ring-El Patron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin