Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] LE CHAT BLANC - French Bistro


Katsuru

Rekomendowane odpowiedzi

AUeRTWT.png

 

LE CHAT BLANC - Z języka francuskiego oznacza najzwyczajniej białego kota. Bistro z wyśmienitą kuchnią tematyczną i cudownym, klimatycznym wystrojem wnętrza, w którym to kelnerzy i szefowie kuchni dbają o dobry nastrój każdego gościa. Potrawy przyrządzane od podstaw w oparciu o naturalne i świeże produkty, zaspokajają podniebienia nawet największych krytyków kuchni francuskiej. Wszystkie te elementy tworzą na swój wzór unikalne, kameralne miejsce spotkań dla osób szukających nowych, niezapomnianych doznań kulinarnych, lub tych szukających idealnego miejsca na biznesowy obiad czy randkę przy świecach. Biały kot, w swoich założeniach ma być docelowym miejscem dla osób próbujących uciec od zgiełku miasta i natłoku fast-foodowego szaleństwa. Zespół pracowników, jak i sam manager zawsze dba o to, aby każdy gość doświadczył podczas swojej wizyty idealnej obsługi i przygotowania każdego z dań.

SWZ6frE.png

 

 

BvdMtb8.png

 

56i3ViL.png

ZyP5mNL.png

vv0A8A2.png

 

cwfLiq2.png

Cześć, z tej strony Katsuru. Zauważyłem, że w Los Santos, w którym mamy pełno postaci gwiazd, polityków i biznesmanów brakuje miejsca, w którym osoby te mogłyby się spotkać i razem pograć. Restauracja ma być w założeniu jedną z tych bardziej prestiżowych. Moja postać, Pierre Favreau jako lokalny przedsiębiorca startuje z nowym projektem po tym, jak jego pierwszy biznes, którego był managerem (Revolution Tattoo) stał się bardzo dochodowym przedsiębiorstwem, które finalnie zostało wykupione przez wielką korporację. Mam nadzieje, że aplikacja się podoba, bo włożyłem w nią trochę pracy, a sam koncept dobrze przyjmie się na serwerze. Pozdrawiam!

 

 

 

Edytowane przez Katsuru
WaderQ, YouKii, Ryba i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Elo, jakby ktoś pytał to lekkie podsumowanie.

Le Chat Blanc pyrka już ponad 6 miesięcy.

Mamy dużo zadowolonych klientów

Mam fajnych pracowniczków, którzy wieczorami wrzucają Wam potężne RP. Jakbyście chcieli dołączyć do tego grona to zawsze znajdzie się miejsce.

Płacimy haracz potężnej dżakuzie XD

A tak wygląda restauracja na dzień 23.08.2021 w godzinach północnych.

S4y2FR5.png

tYXWaLk.png

Screeny z faktycznej gierki, żadna z osób na screenie nie jest podstawiona. Ludzie przychodzą i sobie milutko grają.

Miłego!

Edytowane przez Katsuru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin